Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bi ara tazı korkudan donmuştu herif tepkisizdi. lekesizlerin komutanı falan korkudan abartısız baya baya ağlıyordu. lyanna bile çıktı adamların yapamadığını yaptı öleceğini bile bile deve saldırdı son nefesinde yanında onuda götürdü. acayip bi bölümde herseyıyle ya.

melisandrenın gandalf gibi gelişi falan.

unutulmaz cok anlar var şu bölümde. kimileri için yetersiz gelecektir muhakkak ama benim için cidden efsane oldu.

bi ara tazı korkudan donmuştu herif tepkisizdi. lekesizlerin komutanı falan korkudan abartısız baya baya ağlıyordu. lyanna bile çıktı adamların yapamadığını yaptı öleceğini bile bile deve saldırdı son nefesinde yanında onuda götürdü. acayip bi bölümde herseyıyle ya.

melisandrenın gandalf gibi gelişi falan.

unutulmaz cok anlar var şu bölümde. kimileri için yetersiz gelecektir muhakkak ama benim için cidden efsane oldu.

Bu savaş sahnesini yazanın da ta.... 80 dakika kımıldayamadım

Ananı avradını z. bir bölümdü. Night King Reise daha janjanlı bir ölüm olmalıydı ve de yanındaki kurmaylarıyla bizim kurmaylar karşılaşma yapsa iyiydi. Doatraklarla ilgili kısım tam fiyaskoydu. Nerde görülmüş göremediğin düşmanın üzerine atlı saldırı. Lekesizler de efsane bir ordu olduğunu gösterdi ayrıca bu bölümdü. Ölmeselerdi Cercei'nin paralı askerleriyle güzel bir karşılaşma olabilirdi. Sonuç olarak mükemmel bir bölümdü

Bölüm sizi olduğunuz yere çakıyor. Donup kalıyorsunuz ölülerle siz karşılaşmışsınız gibi. Aksiyon isteyenleri oldukça memnun eder ki TV tarihinin en uzun savaş sahnesine sahip sanırım.

Night King çok basit gitti denemez bence. Ejderha ateşi bile işlemiyorken anca böyle giderdi. Adam kimseyle kapışma peşinde değildi zaten. Bran'ın peşindeydi. Arkasından koşan Jon'u bile sallamadı ki ben Jon'un onu öldürebileceğini düşünüyordum. Geçmiş sezonlardan beri hep onu işaret ettiler. Melisandre Arya ile konuştuktan sonra beklentim artmıştı ama yine de Night King'in üzerine uçtuğu sahnede bir hass... çektim. Özetle ben tatmin oldum açıkçası :D

3. bölümden çözümlenmesini beklemiyordum ama her şeyin. Hemen hemen bu uzunlukta 3 bölüm daha kaldı. Bundan sonrası taht kavgası demek ki. Bakalım Cersei neler yapacak

.

Üst Alt