Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Game of Thrones

sezonun final bolumu fena degildi fakat bir onceki bolumun etkisinden uzakti bence, ejderhalari gorduk soyle bir.

Tyrion anlasilan kralligi yonetmeye baslayacak ve Shea (sibel kekilli) 'de onun yaninda yer alacak. Tv'deki en kaliteli yapim gelecek sezona kadar yok. True blood'in 4. sezonu basliyor araya cerez niyetine ama Game of Thrones gibi bir yapimdan sonra seyredesim yok acikcasi, tv'ye ara veriyorum bu dizinin yeni sezonuna kadar. :)

-----------Spoiler------------

Khal Drogo kalaydı iyiydi çok reis adamdır, Stargate izleyenler bilir (ayrıca yakın zamanda Conan'ı canlandıracak). Daenerys'le de tam böyle aşk yaşıyorlardı yazık oldu. Mother of Dragons üstüne bir de güçlü bir khal vallahi başka sülale bırakmazlardı. Bir de o Jeoffrey denen yaratığı gerçekte görsem yine döverim, sırf tipinden dolayı, bi çocuk bu kadar sevimsiz olamaz arkadaş.Hee bir de Sibel ablamıza saygılar. :tiphat:

-----------Spoiler-------------

Game of Thrones (Taht Oyunları)

Game-of-Thrones-title.jpg

2010 yılının Kasım ayında vizyona girdi dizi şimdilik ilk sezonda 10 bölüm yayınlandı eğer fantastik filmleri seviyorsanız mutlaka izleyin

Dizinin Hikayesi:

Game of Thrones George R.R. Martin'in çok satan romanından uyarlanan yeni bir HBO dizisi.

Yazların yıllarca sürdüğü ve kışların da bir ömür geçmek bilmediği bir dünyada, Westeros hükümdarlığı kefaretini ödemekteydi. İhanet, şehvet, ayak oyunları ve doğaüstü güçler, entrikacı güney ve yabani doğu topraklarından, soğuk kuzey ve arkasında karanlık diyarları zapt eden Kadim Duvara kadar Krallığın dört bir köşesini hırpalıyor idi. Krallar ve Kraliçeler, Şövalyeler ve sürgündekiler, düzenbazlar ve asiller 'Demir Taht' için kanlı bir mücadeleye tutuşurlar.

İlk üç bölümünü izledim, bunla da sınırlı kalmasına niyetim yok. İlerleyen zamanlarda dizi hakkında da yazarım.

Khal Drogo ve Ned Stark a üzüldüm bayağı,zaten khal drogonun normal bir kılıç savaşında ölmeyeceği belliydi,hastalık dışında başka türlü ölmezdi o adam :D Ned in öldüğünü görünce bildiğin şok oldum,bölüm bittiğinde hala mal mal ekrana bakıyordum :eek: Dizi çok sağlam harbiden.

Yeni bölümleri Nisan 2012 de başlıyormuş bu arada,yuh :mad:

Khal Drogo ve Ned Stark a üzüldüm bayağı,zaten khal drogonun normal bir kılıç savaşında ölmeyeceği belliydi,hastalık dışında başka türlü ölmezdi o adam :D Ned in öldüğünü görünce bildiğin şok oldum,bölüm bittiğinde hala mal mal ekrana bakıyordum :eek: Dizi çok sağlam harbiden.

Yeni bölümleri Nisan 2012 de başlıyormuş bu arada,yuh :mad:

Aynen, ama izlemeyenler vardir burda, sonunu soylemesen daha iyi olur.

İlk sezonu şimdi bitirdim.Sağlam dizi ama birşeyler eksik.Sanırım o da yüzlerce adamın savaşı felan.Hep entrika olmuyor.

Yahu böyle bir reis niye hep ölmek zorunda

game-of-thrones-preview-29-11-10-kc1.jpg

:(:(:( Üşüyoruz Led Stark reis :(:(:(

Bu da reis olmaya adaydı. B.k yoluna gitti desek yeridir.

Khal-Drogo-game-of-thrones-22008452-1600-1200.jpg

Dizide kalan reisler

jon-snow-gallery.jpg

1307036904_7182_full.jpeg

--------

Bu arada bebek ejderhalar iyiydi. 2. sezon baya sağlam olacak

Üst Alt