Game of Thrones (2011-2019) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Game of Thrones

Bu dizi güzel de içinde çok fazla karakter barındırıyor.Kim kimin nesi, ne olmuş akılda tutmak biraz zaman alıyor.

bu tarzda hayatımda izlediğim en iyi dizi bence mükemmel =) benim çocugum da Arya Stark gib olsun ya Rabb'im =)

Muhtemelen 4 sezon olacakmis hikaye bitene kadar.

3. kitap son iki sezona yayiliyor. Drogo'yu oynayan Jason Mamoa Conan rolunu kapmis, yakisir :) Aktorlerin en sevdigi sahneler Peter Dinklage icin yargilandigi sahne, digerleri genelde Arya ve Syrio'nun sahnelerine vurulmus.

Ayrica Joffrey'i oynayan aktore de saygi duymak lazim, hem cocuk olup hem de butun fan'larin kellesini istedigi ilk karakter olacaksin.

Bu Joffrey karakterinden nefret eden herkes icin :)

game-of-thrones-20110623031126706.gif

Bu da Syrio'nun anisina:

[video=youtube;ZzJRMzWqsHE]https://www.youtube.com/watch?v=ZzJRMzWqsHE[/video]

muhtemelen 4 sezon olacakmis hikaye bitene kadar.

game-of-thrones-20110623031126706.gif

Öncelikle gelecek sezon ile ilgili herhangi bir materyal duymak istemeyen aşağıda bahsettiğim şeyi okumasın.

Kitabını okumadım ama sözlükte dengesiz trolün tekinin spoiler vermeden verdiği bilgiler doğrultusunda bizim küçük bastardın, Joffrey'i tahttayken arkasından bıçaklayarak öldürecekmiş. Her ne kadar spoiler vermeden bahsetse bile bu bilgi yağlarımı eritti vallahi. Yoksa geceleri uyuyamaz olmuştum. :eek:

@ Adem

Spoiler'ina girmek istemiyom, kitaplardanmi bahsediyorsun veya dizinin kendisindenmi?

Cevap kitapsa; biraz bahsedermisin okumaya degermi yada beklemekmi lazim 2012'i?

@ Adem

Spoiler'ina girmek istemiyom, kitaplardanmi bahsediyorsun veya dizinin kendisindenmi?

Cevap kitapsa; biraz bahsedermisin okumaya degermi yada beklemekmi lazim 2012'i?

Kitabını okumadım ama okuyanlardan duyduğum ufak bir şeyi paylaştım. Benim yağlarım erimişti ama heyecanı kaçmasın diyorsan hiç girme spoilere... :)

Geçen hafta çok yakın bir arkadaşımın ablası bu dizinin giriş müziği eşliğinde evlendi :)

İnsanı nikahta bile gaza getiriyor, "ulan kılıç olsa da sallasam etrafa" moduna sokuyor adamı o müzik :D Yapanın eline, kulağına sağlık!

Geçen hafta çok yakın bir arkadaşımın ablası bu dizinin giriş müziği eşliğinde evlendi :)

İnsanı nikahta bile gaza getiriyor, "ulan kılıç olsa da sallasam etrafa" moduna sokuyor adamı o müzik :D Yapanın eline, kulağına sağlık!

Muzik Ramin Djawadi'den

[video=youtube;s7L2PVdrb_8]https://www.youtube.com/watch?v=s7L2PVdrb_8[/video]

Dövüş sahnesinden çok meme gördüğümüz bi sezon oldu . Umarım 2. sezonda daha çok dövüş,savaş sahneleri izleriz .

Üst Alt