Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu

Gana Almanları yenerse

Avustralya'da Sırpları yenerse çıkar :D

Bu da imkansız

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | İkinci Yarı

Kewell'ın mevkiisine kimi alıcaz peki? Sol açık, sağ açık, forvet, stoper oynayabiliyor adam. Yıllık 1.5milyona bu bölgelerde oynayabilen, yedek oturmayı kabul edecek, bu kalitede bir isim var mı?

Vay vay vay vay vay, illa o saydigin her mevkii de oynayabilecek bir adam mi yazmam gerek yani? Sol bek, sol stoper, sol acik, sol ic, sol ucta oynasa olmuyo mu? Adam futbolu biliyor, iki ayaginida fisek gibi kullaniyor. Sag kanatta hic izlememis olsamda iki ayagini kullanmasi oradada oynayabilecegi ihtimalini goz onunde bulundurmaya yeter. Momha Genclerbiliginden sonra zaten coguunlukla yedek kulubesinde oturdu, yani o konuda da problem olmaz. Yeter mi?

Vay vay vay vay vay, illa o saydigin her mevkii de oynayabilecek bir adam mi yazmam gerek yani? Sol bek, sol stoper, sol acik, sol ic, sol ucta oynasa olmuyo mu? Adam futbolu biliyor, iki ayaginida fisek gibi kullaniyor. Sag kanatta hic izlememis olsamda iki ayagini kullanmasi oradada oynayabilecegi ihtimalini goz onunde bulundurmaya yeter. Momha Genclerbiliginden sonra zaten coguunlukla yedek kulubesinde oturdu, yani o konuda da problem olmaz. Yeter mi?

Yetmez çünkü Kewell'ın yarısı etmeyecek bir futbolcu.

Ben milli takımda sakat vermedik demedim ki, verdik, elbette verilecek arada. Sen "Galatasaray'dan Dünka Kupası'na Türk Milli Takımı'na bile oyuncu seçilmesin" diyorsan bunun seninle tartışması olmaz artık. Milli takıma oyuncu vermek önemli bir prestijdir, yeri ayrıdır, takım başarısı ile kıyaslanması doğru değildir. Ayrıca, bunun antrenmanı var bilmemnesi var, adam orada ilk turda oynamadan gelir, burada ilk antrenmanda sakatlanıverir, adamın hayatı spor ve sakatlık riskiyle doluyken 90 dakika fazla oynayacak diye takımın önemli bir parçası olan oyuncuyu desteklememek taraftarlığaa yakışmaz, biraz ruhsuzca ve bencilce yaklaşım olur. Ayrıca sen dersin "sakatlık riski artar" ben de başka açıdan bakarım "adam bir çeyrek-yarı final oynasa çok moralli gelir, morali bize yansır, daha istekli olur" derim.

Dediklerinin bir cogunda sana hak veriyorum, fakat anlamadigin bir sey var; arada sirada sakat vermiyoruz, hep veriyoruz. Neill genc bir oyuncu degil ve zaten erken acacagimiz sezonda dinlenip gelmesinden daha iyi bir sey olamaz. Moral falan bunlar bos is, bir haftaya unutur gider.

yazik oldu avustralya ya ikinci yarida galibiyeti getirecek pozisyonu buldular ama atamadilar

Galatasaray'ın Avustralyalı oyuncusu Lucas Neill sarı-kırmızılı taraftarları övdü.

Galatasaray'ın 2010 Dünya Kupası'nda boy gösteren oyuncularından Avustralyalı Lucas Neill dün düzenlediği basın toplantısında sarfettiği sözlerle sarı-kırmızılı taraftarları gururlandırdı.

Bir gazetecinin "Galatasaraylı taraftarlar sen varsın diye Dünya Kupası'nda Avustralya'yı destekliyor. Bu konuda neler düşünüyorsun?" sorusu üzerine "Galatasaray'ın çok büyük bir taraftar topluluğu var. Hatta sarı-kırmızılı taraftarların sayısı Avustralya nüfusundan bile daha fazla. Hem Galatasaray forması giymekten hem de Avustralya Milli Takımı forması giymekten fazlasıyla gurur duyuyorum" dedi.

Nisan ayında Hürriyet Gazetesi'nin düzenlediği dev ankette Türkiye'deki en çok taraftar sayısı 33 milyon 800 bin ile Galatasaray'da çıkmıştı. Avustralya'nın nüfusu ise 22 milyon 304 bin.

aslansin Neill

Kewell'a yazıkmı oldu, adam dünya kupası diye yarım sezon kendini sakladı haksız yere oynamadı sakatım ayağına yattı, allahından da buldu sonunda ancak 20 dakka oynayabildi kupada.

Kewell'ın kırmızı kart görmesine çok üzüldüm. Pozisyon da bana çarpmaymış gibi geliyor.

Üst Alt