Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | İkinci Yarı

Dediginin imkani olsa kesinlikle harika olurdu. En iyi zamanlarinda sirasi ile Emre G, Mehmet T, Servet, Arda, Hakan B, Gokhan Zan'i verdik. Daha eskilere gideyim mi? Bunlar bizim lehimize mi yoksa aleyhimize mi oldu? Hamburg macini iyi hatirla bakalim, tarihin son UEFA kupasinin nasil avucumuzun icinden ucup gittigini. Prestiji kendi basarilarinla yakala. Bir mac bir mactir, sakatlik bir saniyelik olaya bagli iken neden 90+ dakikalik riskden yana olayim?

Ben milli takımda sakat vermedik demedim ki, verdik, elbette verilecek arada. Sen "Galatasaray'dan Dünka Kupası'na Türk Milli Takımı'na bile oyuncu seçilmesin" diyorsan bunun seninle tartışması olmaz artık. Milli takıma oyuncu vermek önemli bir prestijdir, yeri ayrıdır, takım başarısı ile kıyaslanması doğru değildir. Ayrıca, bunun antrenmanı var bilmemnesi var, adam orada ilk turda oynamadan gelir, burada ilk antrenmanda sakatlanıverir, adamın hayatı spor ve sakatlık riskiyle doluyken 90 dakika fazla oynayacak diye takımın önemli bir parçası olan oyuncuyu desteklememek taraftarlığaa yakışmaz, biraz ruhsuzca ve bencilce yaklaşım olur. Ayrıca sen dersin "sakatlık riski artar" ben de başka açıdan bakarım "adam bir çeyrek-yarı final oynasa çok moralli gelir, morali bize yansır, daha istekli olur" derim.

Avustralyayı tutuyo herkes duygulandım gerçekten, avustralyada türklere çok büyük saygı vardır çanakkale savaşından dolayı, orda bizim aslında nasıl insanlar oldugumuzu gördüler. Batıda tek seven ülke bizi avustralyadır

bu hakem ne böle ya doğradı avustralya yı kewel de k.k. gördü bi daki mçata yok

Avustralya gol atarsa bir şekilde, ciddi ciddi sevinirim milli takım gol atmış gibi.

avustralya sirblari yense almanlarda ganayi yense

avustralya cikabilir belki ama gol averajlari kötü :(

10 kisi ile cok iyi oynadi avusturalya.. hakem yatacak yerin yok senin..

Üst Alt