Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

Allan kahretsin şimdi adı "kupada performansı kötüydü" olur. Ben Kewell'ın yerinde olsam dalardım hakeme, adamın kariyeri bile buna bağlı lan.

Cüneyt çakır çok daha iyi maç yönetir bu salakdan, bu adam çok şaibeli bi hakem hala maç veriyolar bu mala.

Cüneyt çakır gitmeliydi

Ya ne güzel aslanlar gibi oynuyordu seneyede Kewel'ımız vardı. Hayallerimiz yedin Allahımın tipsizi.

rosetti_roberto2.jpg

Atletico maçındaki utanmaz değil mi bu?

Fifa afika kıtasından bir takım bırakmak istedi büyük ihtimal afrikalıların ilgisi kaybolmasın diye.Tıpkı 2002de g.koreye yaptıkları gibi.

Ya bari AUS şu maçı alsa son maç Cahill felan bi şansları olur

Ulan 10 kişi Avustralya hadi az dayanın be. Bir mucize yaratın çıkın şu gruptan. Üst turda oynasın Kewell.

O deilde Bilerek elle oynayanlar sarı gördü adamın eline çarptı kırmızı. Helal hakeme

Gana kazansa bile çıkamayabilir. Sırbistan salmış Avustralya'yı zaten yenebilir. Almanya da Gana'yı yener. 3 takım 6 puana gelir, averajla Gana elenir diye tahmin ediyorum.

bir mucize olsa avustralya gruptan çıksa bile,tim cahill in cezası bitmiş oluyor,kewell'in oynama şansı çok az yani...bu son şansıydı adamın :D

6+2+2 varken ve yönetim 2-3 transfer yapacağız derken yine kewell'la sözleşme imzalarım ben olsam.

Ben de imzalarım da yedek oyuncu için fazla maliyetli olabilir diye düşünüyorlar işte. Yıllık 2m Euro civarından aza imza atmaz Kewell sanıyorum.

Üst Alt