Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Devre Arası | TRT 1

Benim 600 liralık kupon yatacak sayesinde ah be Kewell yaktın beni :mad:

Meksika , İngiltere , Sirbistan , Yunanistan maçları bile tutmuştu ah ulan ah ondan çok ben şansızım.

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Devre Arası | TRT 1

su moral bozukluyla yönetim ücretini biraz indirip teklif yapsa kesin kabul eder kewell

Cevap: Gana 1-1 Avustralya | 19 Haziran | Devre Arası

ulan ne şanssız adamım ya 2 dk kewell'ı izliyim dedim adam kırmızı gördü ya :(

Bu Rosetti nasil ust duzey maclaryonetiyor anlamis degilim. Her yonettigi macta mutlaka bariz hata yaptigini goruyorum.Aslinda Turk hakemleri ile bunlar arasinda bir fark yok. Varsa yoksa bir Collina vardi.

İyi de Kewell marka adam beyler, tutupta 1 milyona mı oynasın adam? İstese şuan Premier Lig takımlarından birine imzayı atmıştı bile. Ama adam Galatasaray'da futbolu bırakmak istiyorum diyor, taraftarın sesi aklımdan gitmiyor diyor. Biraz Kewell insin, biraz yönetim parayı artırsın orta noktada buluşsunlar işte. :)

Hadi imzalamayıda geçtim.Kewell için son bir deneyimdi bu.Bidaha 4 sene sonra 36 yaşında gidemezki dünya kupasına :mad:

rosetti allah seni bildigi gibi yapsin kewell elini neresine soksun lan öyle penalti mi olur

Bence 1-1,5m arası garanti para + maç başına uygun bir mebla ile anlaşılabilir. Ne o madur olur, ne biz.

Üst Alt