Gece rüyamda Atletico maçını gördüm. - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gece rüyamda Atletico maçını gördüm.

Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm [Maça kadar uyUmAk yasak]

Nedense çoğu kişi 3-0 yenileceğimizi görmüş.Ben dahil :D

Beyaz bi ısık gördüm uzunca bir dayı bana geelll gellll diyordu. Alabiliyorsan al dedim yemedi tabi dayıya pamugu tıkadım sonrada uyanmısım:D

Bende 2-0 kazanacağımızı gördüm.Bizim için normal sonuç :)

3 er dk arayla 3 kişi 3 0 yenildik diyor yapmayın gözünüzü sevim ya.

Onu bunu bilmiyorum...

Bildigim birsey var, o da bu turu gecemezsek bizim icin hem avrupa, hem lig bitmis olur...

O kadar önemli bir mac...

Ak sakallı dede geldi , bana ilk önce sayısal sonuçlarını söyledi. Gittim sayısalcıya , yatırdım kuponu.. Ertesi gün yine geldi , iddaa sonuçlarını söyledi gözlerime inanamadım , ak sakallı dede gençleşmişti biraz daha. Sonra gittim onuda yatırdım , ertesi gün yine geldi , Galatasaray'ın 3-0 yeniliceğini söyledi...

Meğersem sadasd geçiyormuş benimle ;) :)

bu nası rüya arkadaş hiçmi hayırlı rüya gören yok :D

Okadar abartmaya gerek yok.

Valla isimiz cok zor olur. Bu aralar takim olarak süper calisdik, motive olduk... Baya da basarili gidiyoruz, Madrid ile beraberlik, sonra Besiktasa karsi son dakkalar galibiyet kacirdik... Ama simdi Allah korusun Madridi gecemezsek ne motivasyon kalir ne de konsantrasyon. Üstelik yorgunluk, heryerden elestiriler, bos stad derken ligde puan kayiplari olur.

Off ya, cok negatif konustum...

Allahin izniyle su Madridi eleyecegiz yarin, insAllah hersey güzel olucak...

Bende gece değil de az önce rüyamda öldüğümü gördüm:confused::eek:

Onu bunu bilmiyorum...

Bildigim birsey var, o da bu turu gecemezsek bizim icin hem avrupa, hem lig bitmis olur...

O kadar önemli bir mac...

Valla isimiz cok zor olur. Bu aralar takim olarak süper calisdik, motive olduk... Baya da basarili gidiyoruz, Madrid ile beraberlik, sonra Besiktasa karsi son dakkalar galibiyet kacirdik... Ama simdi Allah korusun Madridi gecemezsek ne motivasyon kalir ne de konsantrasyon. Üstelik yorgunluk, heryerden elestiriler, bos stad derken ligde puan kayiplari olur.

Off ya, cok negatif konustum...

Allahin izniyle su Madridi eleyecegiz yarin, insAllah hersey güzel olucak...

Şöle düşünelim, Madridi istedigimizle oyunla eliyoruz, Everton geliyor. Haftasonu kasımpaşayı geçiyoruz... Sakatlar saglıklı olarak dönüyor. Stadlar doluyor. Çifte kupayla kapatıyoruz Mayıs'ı.

benim galatasarayla ilgili gordugum ruyalar hep cikiyor bjk macindan 1 gün önce ruyamda berabere kaliyorduk zaten berabere kaldik önemli bi mactan onceki gece hic uyuyamam uyursamda hep o mac ruyama girer isallah bi terslik olmaz kazanan taraf biz oluruz yarin

Ulan burası ak sakallı topiciliginden şimdi polyana topicine dogru yol alıyor:D

sırtınızı iyice örtün yatarken.Sizin gördüğünüz rüyaları kuşlar bile göremez :) bu skorlarda ancak rüyalarda olur.

Guizayı gören yok mu ruyasında la bi teselli vereydiniz.:asd:

Kıçınız açıkta kalmış sizin :D Ben de sürekli olarak rüyamda Angelina Jolie'yi görürüm. Hayır mı :D

Bende gol yediğimizi gördüm.Sonra Santos topa vurdu direkten döndü.Ne oluyoruz yav böyle?Hepimizin rüyası negatif.

Emir,FM oynarken uyuyup kalmışsın sen...:eek::D

Üst Alt