Gece rüyamda Atletico maçını gördüm. - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gece rüyamda Atletico maçını gördüm.

Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm [Maça kadar uyUmAk yasak]

İspanya'da tuttuk şimdi vurma zamanı,yapamaz mıyız kralını bile yaparız,niye bu kadar ürkülüyor bu takımdan anlamıyorum defans sağlam dursun her türlü gol buluruz,defansları hiç güven vermiyor vermesinde zaten.

ben beşiktaş maçı öncesi beşiktaşı tarihi farkla yendiğimizi gördüm

işin ilginç kısmı en net gördüğüm oyuncumuz Barostu

ama maç 1-1 bitti :D

Atletico Madrid'in ismi varda bu sene cismi pek yok,sanki gol atsalarda 1 fazlasını yiyecekler gibime geliyor...

Atletico Madrid'i eleyip turu geçeriz gibime geliyor,elenirsekte birkaç gün koyar bize sonra düzeliriz yolumuza bakarız..

Önemli olan zevkli maç olsun..

Yarın galibiyet sarhoşu olmak istiyorum. Ama içimde bişe var Allah korusun. 10 yıldır cok şeyler gorduk sıkıntı normal dıyelim

Atletico Madrid'in ismi varda bu sene cismi pek yok,sanki gol atsalarda 1 fazlasını yiyecekler gibime geliyor...

Atletico Madrid'i eleyip turu geçeriz gibime geliyor,elenirsekte birkaç gün koyar bize sonra düzeliriz yolumuza bakarız..

Önemli olan zevkli maç olsun..

Eleneceksek Allah korusun 2-0 dan,3-0 dan falan dönmesin veya son dk golü ile elenmeyelim lütfen!

Ben daha rüyamda görmedim ama sayenizde bu gece görürüM UMARIM TERSİ ÇIKAR.

Bu kadının programına telefonla bağlanın bakalım ne diyecek :)

Eleneceksek Allah korusun 2-0 dan,3-0 dan falan dönmesin veya son dk golü ile elenmeyelim lütfen!

Beceremez Atletico Madrid 2-0'dan 3-0'dan maç çevirmeyi o konuda hiç korkum yok şahsen..

Geçen sene ilk 16'da Hamburg maçında durum 2-0 inanılmaz korkuyordum hissediyordum Hamburgun maçı çevireceğini en az 2 gol atarak...

Arkadaşlar , rüyalar ters çıkar sevindiyeniz ( aglarsınız)

agladıysanız ( sevinirsiniz )....

O gün maça gidecek arkadaşlar tam destek verirlerse , maçın sonunda seviniriz..Merak etmeyin..:)::bgking1:

Saygılar...

Asenjo oynayacakmış kaleci olarak yarın De Gea sakatlanmış...

Asenjo mantar bir kaleciye benziyor,hataylan birkaç gol yer mi acaba :D

Asenjo 20 yaşındaymış bu arada :eek:

:eek:

İster inanın ister inanmayın, Baros oynuyordu, maç başladı deli gibi saldırdık. İlk yarı 0-0 bitti. İkinci yarı 3 gol yedik ve 0 - 3 yenildik... İğrenç bir ruh haliyle kalktım... Yine Avrupa'da oynamak için beklemek zorundayız gibi düşündüm aklımın içinde...

Dostlar, bu bir işaretmidir bilemiyorum ama, bence bu maçta defansif oynamalıyız. Calderon'daki maçtan çok daha zor olacağı kesin. Bence saldırmak yerine kontrollü oynamak daha akıllıca olur. Önemli olan gol yememek, çünkü gol yersek çok zor.

Orada istenilen performansı sergilemeyen Sergio Kun Agüero ve diğerleri burada çok daha iyi oynayabilirler... Futbolcular oradan beraberlik aldık diye rehavete kapılırlarsa işimiz çok zor. Özellikle Keita ve diğer birkaçı laubali asla oynamamalı.

Son derece kontrollü oynamalıyız, son derece !.. Umarım Sabri oynayabilir maçta.

Aklımdaki diziliş şu ;

________________________Leo____________________________

Sabri__________Neill_____________EmreG__________Hakan Balta

________Elano___________Topal__________Sarp______________

________Barış____________Keita________Arda Turan___________

Çoğunuzun şaşıracağı üzere Barış dedim, ama bu maç çok pres yapmamız lazım... Belki işe yarayabilir...

barış bu maç oynamaz kardeş.forvet hiç oynamaz

Bence ilk maçtaki onbirle sahada olacağız.Benim umudum fazla..Eğer onları 65. dakikaya kadar durdurabilirsek arkada bırakacakları açıklarla kesinlikle turu atlayan taraf olacağız..

Yarın maçı kazanır çıkarız üst tura inş.Fenerde bi eleniyomu lille eleniyomu.Yar saçların lile lile fener sanaa güle güle...

Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm [Maça kadar uyumak yasak]

Suanda gözlerim acık uyuyorum ve rüya görüyorum canlı canlı size aktarmak icin pcyi actım.

Online rüya

Bu macı 2-1 alıcaz diyo ihtiyar biri bologna macı gibi olcak biraz sıkıntılı olcak ama dio sonu gelcek oynasma kız valla cok güzel olmussun pardon burası özel nerde kalmıstık Siz hurafelere degil takımınıza inanın sinerji yapın diyor Destekleyin dua edin sonrada tevekkül edin diyor ahada uyandım ulan en tatlı yeriydi bee tüh:D

Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm [Maça kadar uyumak yasak]

Suanda gözlerim acık uyuyorum ve rüya görüyorum canlı canlı size aktarmak icin pcyi actım.

Online rüya

Bu macı 2-1 alıcaz diyo ihtiyar biri bologna macı gibi olcak biraz sıkıntılı olcak ama dio sonu gelcek oynasma kız valla cok güzel olmussun pardon burası özel nerde kalmıstık Siz hurafelere degil takımınıza inanın sinerji yapın diyor Destekleyin dua edin sonrada tevekkül edin diyor ahada uyandım ulan en tatlı yeriydi bee tüh:D

Manyaksın sen ya :D

Üst Alt