Gece rüyamda Atletico maçını gördüm. - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gece rüyamda Atletico maçını gördüm.

Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm [Maça kadar uyumak yasak]

gördüğünüz rüyayı söylerseniz tersi olurmuş söylemesseniz gerçek olurmuş yani söylemeniz iyi oldu

Başka forumlarda da gördüm böyle konular, hep yenildiğimizden bahsediyorlardı.

Allah yanımızda olsun...

İnşallah tersi çıkar bu tür rüyalar da fark atarız Atletico'ya :) !

Bende dün gece rüya gördüm, 1-0 öne geçtiğimiz maçı 1-3 kaybediyorduk, umarım tersi çıkar. :)

gozunuz aydin arkadaslar. bu topigi okuduktan sonra benimde ruyama girdi dun gece. sabah 5'e dogru panikle uyandim hava hala karanlikti ve butun persembe gunu uyudugumu ve mac bittikten sonra kalktigimi zannettim. tv'yi actim ve icacici seyler gordum desem yalan olur. bir ara alisamiyen de rijkaard'in vicik vicik agladigini gordum. aha dedim tur gitmis. hem fener hemde biz elenmisiz. 1-1 berabere kalmisiz. nasil elendigimizi bende anlamadim. ruya iste

Birkaç foruma daha baktım, çoğu kişi hep yenildiğimizi görmüş. 9.dakikada 2-0 yeniliyorduk diyen adamlar gördüm bolca. Umarım tersi çıkar. :)

Kardeş bu topiği açmakla en büyük hatayı yaptın yenilirsek herkes sana saldıracak.

Gece rüyam da gördüm athletico ile maç yapıyorduk

11 e 11 başlamıştı maç iki takımda sahadaydı sahada 6 tane hakem vardı, Galatasaray taraftarları bağırıyordu, atleticolular yok denecek kadar azdı. bakalım çıkacak mı rüyam umarım doğru çıkar :D

Bu ne ya herkes yenilmekten bahsediyor,tamam zor bir maç kabul,fakat biz GALATASARAY'ız zor severiz,maçı kazanacağız en ufak şüphem yok At.Madridde kim.

Rüyaya falan pek inanmam, rüyamda da hiçbir şey görmedim ama az önce arkadaşla konuşurken 3-0 yeniliriz lan yaptım.

Genelde dediklerimin tersi çıkar. 1 kez daha çıksa ya? :D

Maçla ilgili rüya görmenizi yasaklıyorum:D Rüya görüpte foruma yazan olursa banlanacaktır:p :D:D:D

Kardeş bir daha Galatasaray ile ilgili rüya filan görme sen. Görsen de buraya yazma.

Cevap: Gece rüyamda Atletico maçını gördüm.

Bundan sonra lütfen diğer liglere yoğunlaşalım yatmadan önce sonra gelip burda skorları paylaşalım kupon yaparız hiç değilse :D:D:D:D

Üst Alt