Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası"

Belki süper muazzam topçu değil büyük takımlar filan almaz da bizim lig için biçilmiş kaftan adam.önü boşsa topla geçiyor alanı rakip savunma afallıyor.bizim orta sahalar da bik bik pas yapıyor dön musleraya.
Oliviera cicaldau torreira 17 milyon euro verdik gedsonu rahatlıkla bu paranın yarısına alabilirdik
Burak elmas kadar terim de suçlu
Sezon başı Rumen sevdası yüzünden gedsona bütçe ayıramadık bjk gibi itici camiaya gül gibi yıllarca faydalanacağı adamı hediye ettik

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cok iyi futbolcu. Cokta iyi karakterli. Hem saha ici hem saha disi. Kiralik oynadigi donemde elinden geleni yapti. Galatasaray'a geri gelmek icinde keza ayni gayreti gosterdi. Burak elmas almadi. Dun macta gene acik tribunden bir suru sey firlatildi. Bu egitim sorunu da degil. Insan olmamak ve rakibi motive etmek (Aptallik).

Çok sevdiğim bir adamdı dün de iyi oynadı. Fakat kendisinin oyunun hücum kısmında bir hiç olduğunu çok net belirtmemiz gerekiyor.

8den ziyade bir 6 no gibi. Torreira direkt 6 no olmasına rağmen önemli kilit paslarına şahit oldum. Gedsonun numarası ikili mücadele.

Son tercihleri felaket olduğu için hücum anlamında etkisiz ama bu tarz isimler bizim orta sahayı çok zorluyor mensah da aynısını yaptı hatta alanya'daki leş doumbiayi bile durduramadık.. Buna bir çözüm bulmamız lazım topla gidebilen herkes zorluyor bizi özellikle başak ve fener maclarina oliveira-mertens 2lisiyle cikmamamiz gerekir diye düşünüyorum..

Cok iyi futbolcu. Cokta iyi karakterli. Hem saha ici hem saha disi. Kiralik oynadigi donemde elinden geleni yapti. Galatasaray'a geri gelmek icinde keza ayni gayreti gosterdi. Burak elmas almadi. Dun macta gene acik tribunden bir suru sey firlatildi. Bu egitim sorunu da degil. Insan olmamak ve rakibi motive etmek (Aptallik).

Bize gelmek için bir gayret göstermediğini kendi söyledi..Devre arası ilk bjk ilgilendiği için oraya gittim dedi hatta hakkındaki Galatasaray haberlerine gülüp geçtiğini belirtti(konu başlığında yazıyor açıklamaları) ..
Tabi bu birşeyler fırlatılmasıni gerektirmiyor o kısımda hak veriyorum..

Son tercihleri felaket olduğu için hücum anlamında etkisiz ama bu tarz isimler bizim orta sahayı çok zorluyor mensah da aynısını yaptı hatta alanya'daki leş doumbiayi bile durduramadık.. Buna bir çözüm bulmamız lazım topla gidebilen herkes zorluyor bizi özellikle başak ve fener maclarina oliveira-mertens 2lisiyle cikmamamiz gerekir diye düşünüyorum..
Mitsö Torreira Oliveira olmalı fb maçında

peki taylan emre belhanda ortasahasıyla gayet iyi giderken bu arkadaş form tutacak diye ortasahayı bozup şampiyonluk verdiğimizi hatırlıyor musun üstat
Fg3UCO2X0AEwoy8

Üst Alt