Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası"

Bizdeyken ve bize gelme durumu varken gözüm defolarını görmüyordu. Çok istedim. Baya istedim. Lakin Bjkde oyunun tek yönünü oynayabilen düz bir adam olduğunu farkettim

Fg1BMMpWYAUkkn7

valla dün oynadigi oyunu inönüde de oynarsa bizi yenerler

hep tek tarafli ve tek maclik düsünmekten ne zaman vazgeceksiniz olm

dün anca günü kurtardik

herifler bizim orta sahayi deldi gecti

allahtan daha kaliteli ayaklar bizdeydi yoksa maglup bile olurduk dün

sampiyon olmak istiyorsan icerde ve disardi herkesi ezeceksin

ve malesef bu oyunu biz oynamiyoruz hicbir sekilde

kadikoydeki fb macini, okan basimizdayken, düsünmek uykularimi bile kaciriyor mesela

takim hic iyi sinyaller vermiyor

valla dün oynadigi oyunu inönüde de oynarsa bizi yenerler

hep tek tarafli ve tek maclik düsünmekten ne zaman vazgeceksiniz olm

dün anca günü kurtardik

herifler bizim orta sahayi deldi gecti

allahtan daha kaliteli ayaklar bizdeydi yoksa maglup bile olurduk dün

sampiyon olmak istiyorsan icerde ve disardi herkesi ezeceksin

ve malesef bu oyunu biz oynamiyoruz hicbir sekilde

kadikoydeki fb macini, okan basimizdayken, düsünmek uykularimi bile kaciriyor mesela

takim hic iyi sinyaller vermiyor
Dün çok net kaçırdığımız keremin direği, icardinin direği, mertensin topuk vuruşu, olivieranın penaltı noktasına yakın torreira ya bırakmak yerine vuruşu, raşitzanın kaleciye takılması, mertensin uzak köşeye şutunu kalecinin adeta uzayıp alması derken kaçan bir sürü gol var.
Bunlardan iki tanesinde başarılı olsak en az 3 farklı galibiyet olacaktı. Tüm buna rağmen oyun baskılı değil miydi?
İlk yarı orta saha hakimiyetimizin kötü olduğuna katılıyorum fakat bu maçta net şekilde baskın oyun bizdeydi. Bazı kademe hatalarını ve biraz bitiriciliğimizi düzeltirsek takım çok rahatlar

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok sevdiğim bir adamdı dün de iyi oynadı. Fakat kendisinin oyunun hücum kısmında bir hiç olduğunu çok net belirtmemiz gerekiyor.

8den ziyade bir 6 no gibi. Torreira direkt 6 no olmasına rağmen önemli kilit paslarına şahit oldum. Gedsonun numarası ikili mücadele.

Üst Alt