Gelecek Sezon Planlaması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecek Sezon Planlaması

Cevap: Gelecek Sezon Planlaması

Bence FR 1-0 önde olup son dakikakalarda yediğimiz gollerle berabere kaldığımız Manisa İBB Sivas Beşiktaş maçlarını tekrar izlesin. Rakibin yolladığı her topu dan dun şişiren 2 pas dahi yapamayan futbolculara teşekkür edip yollansın.

Rakibimiz olan Febe Hakem desteklerinin yanı sıra son dakikada attığı gollerle en az 10 puan kazandı. Biz ise 8 puan kaybettik.

Fenerbahçe 3-4 sezondur Türkiye liginin en iyi oyuncularını toplamasının önüne geçmeliyiz.Bizde onlar gibi kaliteli yerlileri almalıyız, ıskartaları değil.Bu sene Sercan,Volkanı ve diğerlerinide almalıyız.Elin adamı adamı bir yerliye 9 milyon euro veriyor.Bırakalım da şampiyon olsunlar.

Herkes Eleno diyor forumun yarısı övüyor yarısı yerin dibine sokuyor.Takıma yararı olan bir oyuncu bu kadarda zıt bir şekilde tartışılmaz.Ne golü ne asisti var.Kewel yok ortada,jo ve dos santos bal yapmayan arılar.

Transfer politikamız bu güne kadar yanabcılarda düşüşe geçmiş yıldız yada yıldız adaylarının üstüne oldu, geçmişte de ucuz yabancı denendi.Sonuçta şunu gördük tüm bu deneme yanılmalarda harcanan para ile en az 3 tane kaliteli yabancı alınırdı.

Yerliler çok pahallı bu parayı etmezler dedik, takıma ucuz diye ıskartaları topladık.Ondan sonra total futbola uymuyorlar dedik.Adamda yetenek yoksa kale içine orta yapamıyorsa, bu takımda yeri ne?

servet sarp leo jo arda topal gider

gionun canerin bonservisi alinir

iki ön libero bir kaleci bide saglam hem stoper hemde solbek oyniyabilen bir oyuncu alindimi tamamdir bu is

Emir Satriani diyor ki...

1 - Rijkaard ile KESİNLİKLE devam edilmelidir.

2 - Yetersiz futbolcular derhal takımdan çıkartılmalıdır. Şahsi görüşüme göre bu futbolcular :

Servet, Caner, Sarp, Topal, Jo, Barış, Aykut, Uğur Uçar, Elano ve Leo Franco'dur.

3 - Ne yapıp edip, 45-50 milyon €'luk (ya da yaklaşık) bir bütçe, Frank'e verilmelidir. TRANSFER YAZ SONUNA BIRAKILMAMALIDIR. Rijkaard dışında hiç bir kimse, transfere karışmamalıdır, KARIŞAMAZ.

4 - Arda Turan satılmalıdır. Hem kendisi için, hemde Galatasaray için. Eğer satılmazsa, Avrupa kulüpleri önümüzdeki sezon ilgisini yitirebilir. Kendi alacağı ücret ve Galatasaray'ın alacağı ücret yarıya iner. Çünkü Arda Turan/Galatasaray/taraftar treni raydan çıktı.

5 - Futbolcular tatile çıkmamalıdır. Sezon biter bitmez, 1 bilemediniz 2 haftalık aradan sonra, hemen yurt dışına kampa gidilmelidir. Avustralya ya da Amerika gibi uzak bir ülke seçilmelidir.

6 - Hiç bir şekilde hedef konmamalıdır. Hedef, sadece konsantrasyon ve iyi futbol olmalıdır. Burada, yönetim sürekli Rijkaard'ın arkasında durup, futbolcuları alt plana atmalıdır, ki oyuncuların hocalarına olan saygısı ve güveni üst seviyede olsun.

7 - Mor forma, yeşil forma, yok bilmem turkuaz forma saçmalıklarından vaz geçilmelidir. Parçalı ev forması, düz sarı deplasman/ev forması, ve gri 3. forma giyilmelidir. Galatasaray kendini bulmalıdır.

Bunlar yapılırsa, (özellikle Frank'e yeterli bütçe verilmesi şeysi) takım Galatasaraylığına geri döner.
53pyk0.gif
Elalemin Antalya'sını, Sivas'ını, Tromso'sunu muhattab almak zorunda kalmaz.

:b5:

Cevap: Emir Satriani diyor ki...

Chief'sel bir yorum olmus. :tiphat:

5. sIk hakkinda emin degilim ama digerlerine harf-iyen katiliyorum.. :yenieek:

1-2 haftalık tatil çok az olur Emir. İnan bana onlar içinde bunaltıcı olur.

Ancak bende erken başlamalarından yanayım.

Ve "haydi topu kapın gelin bakalım" biçiminde olmamalı. Tıpkı bir meditasyon biçimide, herkesten ve heryerden uzak, futbol dersi verirmişcesine başlamalı.

5. şık zor be dünya kupası var ister istemez tatil yapacaklar ki zaten tatil yapmayı hak ediyorlar aksi taktirde iş ahlakını zedeler... :D (ayrıca dünya kupasını iple çekiyorum) :tiphat::animation::melek:

Ben tam tersi erken başlamalarından yana değilim. Tatil yapıp, iyice dinlensinler. Yoksa sezon sonu performansları ve kondisyonları çok düşüyor.

Sadece yabancı oyuncu transferinde Rijkaard'a izin verilmeli bence. Ayrıca öyle 40-50 milyonluk transfer bütçesi de ayıramayız. :)

50 milyon euro arda 20'ye yakın elano 7-8 M.topal 4-5 civarı felan satılırsa olabilir

Ardadan medet umuyorsak 50 milyonu bulmak için o biraz zor ama forma konusuna bende katılmıyorum sonuçta ayrı bir para kapısıdır bu sene mor formanın gsstore'a bıraktığı geliri biliyoruz ama özellikle derbilerde giyilecek ömürlük bir forma fikrinin hayata geçmesini yıllardır bekliyorum hala her maç öncesi hangi formayı giyeceğiz diyoruz

Herşey tamamda,7.şık olmamış.Bugün yeryüzündeki bütün takımlar böyle formalar giyer.Bugün Barca bile pembe forma giyiyor.Bizim 2000 senesindeki ortası sarı kırmızı şeritli formamızda koyu mordu.

Bu sene sağlam bir kadro kurulması isteniyorsa, sağlam miktarlar harcanmalıdır. 50-60 Milyon Euro'da Aslantepe'den gelen reklam teklifleri ve kombine satışları ile rahatlıkla çıkar.

Üst Alt