Gelecek Sezon Transfer Planlaması - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecek Sezon Transfer Planlaması

Sneijder+Muslera'yı 30 milyona satıp şöyle bi takım da kurabiliriz :

----------------------Onur---------------------------

-------------Alex--------------Semih-------------

Tarık-----------------------------------------Telles

---------------Melo---------Selçuk---------------

Douglas-----------------------------------Bruma

-----------------Balo-------Burak------------------

Sneijder+Muslera'yı 30 milyona satıp şöyle bi takım da kurabiliriz :

----------------------Onur---------------------------

-------------Alex--------------Semih-------------

Tarık-----------------------------------------Telles

---------------Melo---------Selçuk---------------

Douglas-----------------------------------Bruma

-----------------Balo-------Burak------------------

sneijderle muslerayı sattıktan sonra al o takımı çöpe at

3 Sene sonra Melo olcak 33 Sneijder olcak 32 o zaman 3 sene sonra Galatasaray diye takım olmaması lazım bence sığ düşünülmemeli bazı oyuncular için kar ettiğin taktirde daha ucuza aynı veya yakın kalitede gencini alabiliyorsan satıcaksın. Melo Sneijder'e 2 sene sonra kimse para vermez yada bonservissiz gider gittiği yerede satıp daha düşük kalibre oyuncu alıpta başka bölgelerede yükleme yapılabilir.

6+2 kabul edilirse ki yüksek ihtimal edilecek.

..................Onur..............

..Tarık.....Koray...G.Zan....Telles.....

...........Melo......Song........

..G.Töre....Sneijder.....Bruma.......

...............Demba ba...............

Yedek olarak;

-Niasse (Hele ki TC vatandaşı olursa düsünülmeden kapılmalı)

-Aydın Karabulut

-Ugur Demirok

Tarık ile zan o güzelim orta sahayı bozmuş selçuk ve semihi almaman gayet doğru katılıyorum..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2 yabancı

konstantinos mitroglou (fulham küme düstü)

jefferson farfan

2 de yerli

olcan adın

omer toprak

6+2 yabancı = muslera-telles-melo-sneijder-farfan-mitroglou + bruma-eboue

ama herseyin bası floryada huzur ortamı yakalamak tabi

Fulhamın küme düştüğünü bir biz mi biliyoruz 50 takım çalar kapılarını hatta bence bizim yönetim Fulhamın küme düştüğünü de bilmiyordur..

---------------------------------------------------------------Onur---------------------------------------------------------

Şener --------- Ömer Toprak -------- Semih kaya ------------- Alex Telles

(Sabri) --------- (Chedjou) -------- (Gökhan) ------------ (Hakan)

------------ Melo ----------- Selçuk-----------------

------------- (Gökhan İnler) ------------ (Furkan Öcal)---------------

Olcan ------------------ Sneijder ------------------ Erkan Zengin

(Hajrovic) ----------------- (Ontivero) ------------------ (Bruma)

------------------ Balotelli----------------------

----------------- (Burak - Deniz Yılmaz)--------------------

gelenler:

Erkan Zengin - 7.5 milyon euro

Olcan Adın - Onur Kıvrak - 15 milyon euro

Gökhan İnler - 5 milyon euro

Deniz Yılmaz - 2.5 milyon euro

Balotelli - 15 milyon euro

Şener - 3 milyon euro

Ömer Toprak - 5 milyon euro

gidenler:

Eboue

Muslera

Burdisso

Drogba

Ambrabat

Danny

Gelenlerin toplam maliyeti 53 milyon euro yaptı ama takaslarla veya pazarlıklarla bu paralar düşürülebilir. Muslera'yı 25 milyon gibi bir fiyata satarsak finanse edilebilir ve yabancı statüsüne uygun süper bir kadro oluşturulmuş olur.Tabi bu dediklerim fm de kolayca olabilecek ama gerçek hayatta bu vizyona sahip yöneticilerin olmamasından dolayı benim burada sadece hayal edebileceğim bir kadrodur :):)

Erkan Zengin 7.5 milyon eurodan sonrasını okumadım

Ligimizden alınabilecek yerliler

Onur Kıvrak

Emrah Başsan

Şener Özbayraklı

Tarık Çamdal

Olcan Adın

İshak Doğan

Uğur Demirok

Serdar Gürler

Diğer Liglerdeki yerli futbolcular

Nuri Şahin

Tolgay Arslan

H Çalhanoğlu

Mevlüt Erdinç

Araz Özbiliz

Ömer Toprak

Serdar Taşçı

Caner Erkin konusuna kesinlikle katılıyorum bek ve kanat olarakta kullanırsın sadece Fenerbahçe'yi bu mevkide eksik bırakmak için ne yapıp ne edip yüksek bonservis verip alıp Fenerin en sağlam yerine darbe vurmuş oluruz ve sadece bu sebepten dolayı 6+2 yi kabul etmek zorunda kalırlar.

Yok öyle o zaman da biz etmeyelim.

Bu saçma kural için

Muslera gibi bir kaleci ve karakter örneğini takımdan göndereceksin gidip Onur'u alacaksın Onur-Caner-Gökhan Töre gibi adamlara dünya bonservis ve ikna etmek için şişirme ücretler bayılacaksın sonra onların dediği olacak yok ya.

2 sene sonra da Arda'yı da yuvasına döndürüp alayına bildiririz haddini.

menez, batefimi gomis, sagna, david villa, etoo, schmelzer gibi bonservisi elinde olan oyunculara yönelmek de faydalı olabilir. hatta menez, gomis, sagna 3 lüsü kaçmaz

Yok öyle o zaman da biz etmeyelim.

Bu saçma kural için

Muslera gibi bir kaleci ve karakter örneğini takımdan göndereceksin gidip Onur'u alacaksın Onur-Caner-Gökhan Töre gibi adamlara dünya bonservis ve ikna etmek için şişirme ücretler bayılacaksın sonra onların dediği olacak yok ya.

2 sene sonra da Arda'yı da yuvasına döndürüp alayına bildiririz haddini.

Ben kadro yapıyorum atıyorum kadroda başlıyorum Sneijder Muslera ve Melo gibi kişiler yerine alternatif türk ve kanatları daha sağlam yabancı beklere kaliteli oyuncu ve kaliteli bir forvet sonra herkes diyorki nasıl satarsın bunları bu sistemde yapıcak başka birşey bulamıyorum madem kimse gitmesin istiyorsak ki bence ederinin üstü verildiği taktirde herkes satılmalıdır. Al Caner'i bu senenin kahramanı Fener 2.5 veriyor ise sen 3m € ver yıllık maaş kanadını kopar kuşun yerine alsınlar bir yabancı yada bulurlarsa türk zaten o oraya oturana kadar biz 4. yıldızı takarız hani herkes bir yerden çatlak çıkarıyorsa sende oyunu kurallarına göre oyna diyorum.

Ben kadro yapıyorum atıyorum kadroda başlıyorum Sneijder Muslera ve Melo gibi kişiler yerine alternatif türk ve kanatları daha sağlam yabancı beklere kaliteli oyuncu ve kaliteli bir forvet sonra herkes diyorki nasıl satarsın bunları bu sistemde yapıcak başka birşey bulamıyorum madem kimse gitmesin istiyorsak ki bence ederinin üstü verildiği taktirde herkes satılmalıdır. Al Caner'i bu senenin kahramanı Fener 2.5 veriyor ise sen 3m € ver yıllık maaş kanadını kopar kuşun yerine alsınlar bir yabancı yada bulurlarsa türk zaten o oraya oturana kadar biz 4. yıldızı takarız hani herkes bir yerden çatlak çıkarıyorsa sende oyunu kurallarına göre oyna diyorum.

Haklısın tabi. Bu düzen böyle.

Anlaşma diye bir şey yok kulüpler arasında. Taviz vereceksek karşılığında bizde anlaşmazlık çıkarabiliriz o zaman.

Al

Caner-0

Gökhan-5.5 Milyon Euro

Onur-12 Milyon Euro

Hakan Çalhanoğlu-10 Milyon Euro

Emrah Başsan-0

Alex-bonservissiz

Bir de Kanat forvet

Çok sevsem de Muslera ve Eboue, Drogba gibi performansı düşen oyuncuların ile, Amrabat,Chedjou, Dany gibi çürük elmaları da ayıkla gelsinler geçsinler sonra bizi.

Haklısın tabi. Bu düzen böyle.

Anlaşma diye bir şey yok kulüpler arasında. Taviz vereceksek karşılığında bizde anlaşmazlık çıkarabiliriz o zaman.

Al

Caner-0

Gökhan-5.5 Milyon Euro

Onur-12 Milyon Euro

Hakan Çalhanoğlu-10 Milyon Euro

Emrah Başsan-0

Alex-bonservissiz

Bir de Kanat forvet

Çok sevsem de Muslera ve Eboue, Drogba gibi performansı düşen oyuncuların ile, Amrabat,Chedjou, Dany gibi çürük elmaları da ayıkla gelsinler geçsinler sonra bizi.

Maalesef Türk halkı olarak çok duygusalız bu duygusallık her zaman çok paralara mal oluyor bize benim kadrom şu şekilde .

Kale: Onur Defans: Telles Ömer. T Semih Serge Aurier Orta Saha: Gökhan İnler yada Emre Can ,Alex Teixeira yada Hakan Ç. ,Selçuk Kanatlar: Bruma Menez Forvet: Yabancı bir forvet. Taktikte: 4-2-3-1 Avrupa Arenasında her zaman tek forvet oynamalısındır yoksa Bayern'de olsan 4 tane yersin diyorum.

Maalesef Türk halkı olarak çok duygusalız bu duygusallık her zaman çok paralara mal oluyor bize benim kadrom şu şekilde .

Kale: Onur Defans: Telles Ömer. T Semih Serge Aurier Orta Saha: Gökhan İnler yada Emre Can ,Alex Teixeira yada Hakan Ç. ,Selçuk Kanatlar: Bruma Menez Forvet: Yabancı bir forvet. Taktikte: 4-2-3-1 Avrupa Arenasında her zaman tek forvet oynamalısındır yoksa Bayern'de olsan 4 tane yersin diyorum.

Onur Kaleci mi ? Sacma Sapan gol yiyien adam, refleks leri süper, ama bi top tuttugunu da görmedim, bakiyorum muslera füze gibi ilk hamle ile tuttuyor, onur sacma sapan topa panther gibi atliyor ve top hala oyunda.

Ömer Toprak i al, en az 10 Milyon. Onur en az 10 Milyon. Inler en az 10 miylon, emre Can en az 10 Milyon. Alex Teixeira en az 18 Milyon. Hakani 5 den asagi birakmazlar. Yani bunlari alip macera ya gerek yok, o paraya lazigm olan bölgene adam gibi adam alinmali.

Onur Kaleci mi ? Sacma Sapan gol yiyien adam, refleks leri süper, ama bi top tuttugunu da görmedim, bakiyorum muslera füze gibi ilk hamle ile tuttuyor, onur sacma sapan topa panther gibi atliyor ve top hala oyunda.

Ömer Toprak i al, en az 10 Milyon. Onur en az 10 Milyon. Inler en az 10 miylon, emre Can en az 10 Milyon. Alex Teixeira en az 18 Milyon. Hakani 5 den asagi birakmazlar. Yani bunlari alip macera ya gerek yok, o paraya lazigm olan bölgene adam gibi adam alinmali.

Trabzonsporda Onur'a gelen şut sayısı ile kurtarma oranına bakarsan Onur'un ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu görürsün ayrıyetten ben farazi bir kadro yaptım benim bu yaptığım kadroda şöyle bir durum var. Sneijder 15-17m € Melo bi 7-10m € Muslera 15-20m € arası Eboue desen 1-3m € bu arada yolladığım bu oyuncularda Galatasaray'ın en yüksek maaş alan oyuncuları min. bedelden hepsi 38m € eder. Ben tamamen ticari düşünüyorum yani FM mantığı takımı yaş olarak gençleştirip kemik bir kadro kurmak iskeletide 3-5 senelik garantiye almak. Bu kurduğum kadroyu fazla ciddiye almayın benim görmek istediğim kadro bu.

aynen. yok muslera gitsin onur gelsin diyenler var ha tamam 20-25 teklif gelirse muslerada gitmek isterse satmak iyidir ama durduk yere muslera gitsin onur gelsin demek cahilliktir böyle düşününlerin futboldan anladığınıda sanmıyorum. onurun karşı karşıya kurtardığı pozisyon çok az genelde uzaktan ve karambollerde refleksiyle öne çıkıyor

Trabzonsporda Onur'a gelen şut sayısı ile kurtarma oranına bakarsan Onur'un ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu görürsün ayrıyetten ben farazi bir kadro yaptım benim bu yaptığım kadroda şöyle bir durum var. Sneijder 15-17m € Melo bi 7-10m € Muslera 15-20m € arası Eboue desen 1-3m € bu arada yolladığım bu oyuncularda Galatasaray'ın en yüksek maaş alan oyuncuları min. bedelden hepsi 38m € eder. Ben tamamen ticari düşünüyorum yani FM mantığı takımı yaş olarak gençleştirip kemik bir kadro kurmak iskeletide 3-5 senelik garantiye almak. Bu kurduğum kadroyu fazla ciddiye almayın benim görmek istediğim kadro bu.

Inler ile Melo nun yas farki sanki 5. Wesley gibi kaliteli adami yollamak, heleki takimda tek oynayan adam ise, cok sacma bir olaydir.

FM mantigi diyorsun da, kim verecek Eboue ye ? zaten kendi maasi yüksek, Riera ya da alan bulamadik... Onur isterse 40 sut gelsin, 10 sut gelsin, evet daha fazla atak yiyor, ama bide gör az atak gelince, nasil oluyor, cünkü onda da dezanvataj var, kaleciler cabuk soguyor ve kontra dan kolay gol yiniyor.

Bence kalecilerden fazla cektik, o yüzden orda hic macera ya gerek yok.

Üst Alt