Geleneksel Beyin Fırtınası-31 l Evrenin Yaratılışı ve Big Bang - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel Beyin Fırtınası-31 l Evrenin Yaratılışı ve Big Bang

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-31 l Evrenin Yaratılışı ve Big Bang

Beyin Fırtınasını boşverin mis gibi Beyin Salatası getirdim hadi buyrun hadi:

brain-salad.jpg

Kuzu beyni pek de leziz mmmmm

Sonucu söyleyin direk bana ne karara vardınız nihai olarak :)

Hem anladım hem takdir ettim Refik'cim.

Seviyeyi tekrar yükseltelim; beynin dışında sinir olmadığı için yukarıdaki sahne gerçek olabilir. Beyni dışardan dürtebilir, kesebilirsiniz, kişi acı hissetmez.

beynime soğan doğrayamaz kimse

bizim oralarda diyolla bu özlü sözü ne demek bilmiyorum

yardımcı olurmusun Refik AKKÜLAH

Hem anladım hem takdir ettim Refik'cim.

Seviyeyi tekrar yükseltelim; beynin dışında sinir olmadığı için yukarıdaki sahne gerçek olabilir. Beyni dışardan dürtebilir, kesebilirsiniz, kişi acı hissetmez.

Hmmm ilgincmis bu. Yalniz o dokudan kafatasi dokusundan beyne giden sinir yok mu ? Mesala cizikte falan bile orada bir acima hissi olusuyor.

yanlışın var Özgür senin dediğin gibi olsa kafatasını bi yere çarptın mı ağrımaması gerekir ?

Resimdeki gibi dedim, gördüğünüz üzere kafa tası yok orada :D

Bir deney yapan abi vardı ama adını unuttum, beyindeki noktalara dokunarak geçmiş anıları canlandırmaya çalışıyordu sonradan yasaklandı çalışmaları, kokuya kadar tüm geçmiş anı hislerini geri getirdiğini iddia ediyordu ama halüsinasyon yaratıyorsun sadece dediler. O da böyle kafatasını söküp beyne dokunarak çalışırdı. (neden yasaklandığı açık sanırım)

Gecenİn karanliĞindan gÜndÜzÜn aydinliĞina bİzlerİ ulaŞtiran rabbİmİze hamd olsun... Hayirli cumalar...

beynime soğan doğrayamaz kimse

bizim oralarda diyolla bu özlü sözü ne demek bilmiyorum

yardımcı olurmusun Refik AKKÜLAH

Soğan doğrama aşamasında insanlar ağlar takdir edersinki. Beynim için kimse ağlayamaz, saksı değilim ben demek istenmiş olabilir. Sonuçta beyin bedava renkdaş bu da ispatlanan bişey.

Ben de beyin fırtınası var diye geldim, bol bol beyin salatası yapılmış

her şey o kadar mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş ki bir elin bunu yaptığını inkar etmek veya olayı tesadüfe bağlamak vicdanen ve aklen doğru görünmüyor.

da ben şunu merak ediyorum: her şeyi yaratan Allah'sa Allah'ın kendisi nasıl var oldu. öncesiz ve sonrasız olmak mümkün mü?

yoksa insan aklının kavrayamayacağı bir gerçeklik mi var bu konuda
?
Evet.

Aziz yıldırımda başarımıza tesadüf dedi.Materyalistlerde evrende ne varsa tesadüf diyor?Aziz yıldırım materyalistlerin yanında melek lan:lol:

Bak şöyle düşünün en basitinden müslümanlara katılırsanız gerçekte materyalistler haklıysa bile bir şey kaybetmezsiniz.Hiçlik sizi bekliyor olacaktır.Materyalistlere katılırsanız gerçekte müslümanlar haklı çıkarsa kaybetmek kelimesi az kalır heralde o kişiler için.

Konu dışına çıktı biraz ama sağlık olsun.

Abici muhabbeti yerine biraz daha mantıklı şeyler söylense, insanlar daha iyi ikna olur... Bence.

Üst Alt