geleneksel beyin fırtınası 'real-barça hangisi büyük?' - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

geleneksel beyin fırtınası 'real-barça hangisi büyük?'

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-17 Konu: Real-Barça Hangisi Büyük...?

Kupalar konuşur beyler. (money talks hesabı) :)

9 adet Şampiyonlar Ligi diyorum, var mı ötesi?

Öhohohog. Kesinlikle kıyaslanmaz. Bu forumdak en büyük Xavi hayranlarından biriyimdir. Ve mesajlarımın üçte biri Xavi hakkındadır. Ama Zidane'la kıyaslanmaz. Haşa çarpılırız. Messi iyidir ama Ronaldo ile kıyaslanmaz(Messi adamsa dünya kupası aldırsın:D). Roberto Carlos gelmiş geçmiş en büyük sol bektir. Hierro en az Puyol kadar efsanedir. İbra da iyidir, ki bilirsin yine çok severim. Ama Ronaldo, Raul yine döver:D.

Bir de Beckham var unutulan. McManaman var. O da baya döver.

yahu niye kıyaslanamaz olsun:D,hayatımda xavi gibi bi yaratık görmedim,bu zidane ı çok çok izleyemedim ama xavi den iyisi nasıl olur ne bilim daha ne yapacak ki bi insan:D

Rivaldo da reistir. Ama Ronaldo her türlü öper. Fenomeno ayrıdır. Zidane bir adam hakkında şunu söylüyorsa

"Ronaldo'nun yaptığı hareketleri rüyamda bile yapamıyorum."

O adam farklıdır.

Zidane'a laf yok fransizlar cumhurbaskani olmasini bile istiyordu 2006 da :) .

Yalniz sunu bilirim Real, Barcada oynamis oyuncularla guc aldi bu bir gercek :). Figo, Ronaldo, Saviola bildiklerim bunlar.

Saviola ne faide göstermiş Real'de...

Ama diğerlerine bir şey demem...

Zidane Reyis var yahu...

Ötesi mi var...???

Tabi ki Barcelona... Kimler geldi kimler geçti, en iyiler her zaman Barcelona'yı seçti.

Barcelona 9 tane şampiyonlar ligi kupasını alması demek, bizler göremeyiz demek. Yani arada o kadar büyük bir fark var. Real Madrid Avrupa ve İspanya'nın tek gerçeğidir.

yahu niye kıyaslanamaz olsun:D,hayatımda xavi gibi bi yaratık görmedim,bu zidane ı çok çok izleyemedim ama xavi den iyisi nasıl olur ne bilim daha ne yapacak ki bi insan:D

Zidane Xavi'nin yaptığı herşeyi yapar. Ayrıca o salak fransız takımıyla kazanmadığı başarı kalmamıştır. Ek olarak;

Youtube'a gir Zidane amzing skills yaz. Sonra onların onda birini Xavi yapabilir mi kendin söyle. İzle ama kesin. Çok da zevklidir.

Bunu başka yerde söyleme Yunus. Barcalılar bile döver seni:asd:

bence real madird daha büyük aldigi kupalarla basarilarla real 1 numaradir

Kimin büyük olduğunu görmek için...

Barnebeu'daki Real Müzesini bir ziyaret etmek gerekir...;)

O zaman görücem büyüğü...

Birisi youtube daki "Zidane amazing skills" videosunu buraya koysun ben giremiyorum. Adam görsün yavrucaklar. Xavi diyorlar:D

En iyiler derken Adem...:eek:

Bildiğim en baba adamlar Real'de...

Hala'da geliyorlar...

Zidane-Ronaldo-Figo-R.Carlos...

Ulan ötesi varmı yahu...:D

Bunların 1 tanesi Cruyff, Maradona, Ronaldinho vs. etmez. Özellikle Figo ve Ronaldo.

Ayrıca Barcelona'yı büyük yapan bu değil, asaletidir. Tıpkı Galatasaray'da olduğu gibi...

Bunların 1 tanesi Cruyff, Maradona, Ronaldinho vs. etmez. Özellikle Figo ve Ronaldo.

Ayrıca Barcelona'yı büyük yapan bu değil, asaletidir. Tıpkı Galatasaray'da olduğu gibi...

Öhohoh Ronaldo mu? Ronaldinho'ya söylesen o kovalar seni sopayla. Neler diyor bir sor bakalım. Adı niye ronaldinho onu sor.

Üst Alt