geleneksel beyin fırtınası 'real-barça hangisi büyük?' - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

geleneksel beyin fırtınası 'real-barça hangisi büyük?'

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-17 Konu: Real-Barça Hangisi Büyük...?

Bunların 1 tanesi Cruyff, Maradona, Ronaldinho vs. etmez. Özellikle Figo ve Ronaldo.

Ayrıca Barcelona'yı büyük yapan bu değil, asaletidir. Tıpkı Galatasaray'da olduğu gibi...

Zidane-Ronaldo-Figo-R.Carlos... Şu isimlerin arasında; Ronaldinho kim? Gerçekten soruyorum, Ronaldinho kim? Kusura bakma ama Ronaldo'ya yani şuan şişko dediğiniz, Dünya Kupası'nda en çok gol atan Ronaldo'ya kötü diyen adam futbolun ''F''sini bilmiyordur.

Bence de büyük oyuncular hep Real de oldu ama buna rağmen real e karşı bu kadar mücadele edip iyi olduğu daha iyi hale gelebildiği için Forza Barça :D:D

Ronaldo'dan kastım C. Ronaldoydu beyler, ya ben karıştırdım ya siz.

[video=youtube;4eqjjJdVK9M]https://www.youtube.com/watch?v=4eqjjJdVK9M[/video]

:tiphat:

Ronaldo dediğiniz adam bildiğin gol makinasıdır. Koy forvete, çalıştır makinayı, başlasın yazmaya.

Dişlerine kurban Ronaldo Reis. :D

9 Avrupa Bir ton ispanya şampiyonluğu var...

Neresi büyük barçanın...:D

Şimdi başa dönmeyelim. :ka23:

primerequio4wy.jpg

vittro' Alıntı:
abi..

-söyle

-fenerbahçe büyüklüğü ne kupa büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğüdür. fenerbahçe büyüklüğü öyle bi büyüklük ki işte öyle bi büyüklük ki..öhm ehm öyle bi şey işte ya ben de tam bilmiyorum.

-bi's. git

Bu muhabbete dönmesin önemli verilerle gelin. :ka23:

Zidane-Ronaldo-Figo-R.Carlos... Şu isimlerin arasında; Ronaldinho kim? Gerçekten soruyorum, Ronaldinho kim? Kusura bakma ama Ronaldo'ya yani şuan şişko dediğiniz, Dünya Kupası'nda en çok gol atan Ronaldo'ya kötü diyen adam futbolun ''F''sini bilmiyordur.

neden yahu neden??,ronaldinho nun iyi zamanlarını hatırlayın,her maçı alıyordu adam,çok abartıyosunuz,eskiler falan tamamda,futbol eskisi gibi değilki.

O zaman Fenerbahçe bizden daha büyük takım. Sizin söylediklerinizle aynı manayı taşıyor. Bir kaç oyuncu dışında Real'de saydıklarınız fasa fisodur. Tıpkı geçmişteki Fener gibi... Asalet diyorum arkadaşlar asalet!

Şişko deyince çaktım köfteyi arkadaş. Bin tane Ronaldo var hangisi aklıma gelsin?

Adem Kupa diyoruz...

Fenerliler gibi Bizim büyüklüğümüz bilmem ne büyüklüğü diye başlıyonuz lannn...:D

Ne büyüklükmüş anlamadım gitti...:D

Ona bakarsan iki takım içinde yaz yaz bitmez ki. Bu tarafta da Koeman, Bulgar Stoichkov var ona bakarsan. Zidane 'ı almakla en büyük olunuyorsa en büyüğünü Barca almış Maradona ile.

Maradona ne yapmış Barçelona'da bana bir anlat hele...

Zidane Real de değil gittiği her takımda yapmış ki Zidane olmuş...

Adem Kupa diyoruz...

Fenerliler gibi Bizim büyüklüğümüz bilmem ne büyüklüğü diye başlıyonuz lannn...:D

Ne büyüklükmüş anlamadım gitti...:D

Kupa dediğin büyüklük geçicidir. Yarın bakarsın Barcelona ikinci bir müze açmaya karar verir. Biz 14 yıl önce şampiyon olamadığımız dönemde de Fener'den büyüktük. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Üst Alt