Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepki


genclerbirligi_logo.jpg
Gençlerbirliği taraftarları yaptığı açıklamada başkanlarına büyük tepki gösterdi.İşte o açıklama ;ÇOK BİRŞEY İSTEMİYORUZ, AZ BİRAZ HAYSİYET, BİRAZCIK ŞEREF !Gençlerbirliği sahibi olduğunu düşünen zat-ı muhtereme;Sizin tek inandığınız şey yani para, ne kadar çok değerlidir ki ,hiçbir zaman ona karşı şirinliğinizden ! ödün vermezsiniz.. Sağlam delillerle şike yaptığı kanıtlanmış ve tutuklu yargılanması devam eden bir klüp başkanını hala savunma eğilimdesiniz?Şikeden dolayı duyduğu rahatsızlığı dile getiren Galatasaray Kulübü başkanını hangi mantığa göre, "futbola darbe" indirmekle suçluyorsunuz?Bugüne kadar verdiğiniz hizmetler yetmedimi ki Fenerbahçeyi kendi avukatlarından çok savunuyorsunuz?Kimseler yanlış anlamasın bizim amacımız Fenerbahçe düşmanlığı falan değil sadece istedğimiz tek şey, kendi başkanımızın çıkıp birilerinin savunmasını yapması yerine kendi takımının başarısını düşünmesi...Aslında söyleyecek o kadar çok şey var ki !!!

En çok övündüğünüz ve taraftarlarca saygı duyduğumuz icratınız ;tesislerimiz..Peki bugüne kadar altyapıdan çıkan hangi futbolcumuz uzun yıllar Gençlerbirliği forması giymiş ?Ayrıca, Uğur Boral,Serkan Balcı, Deniz Barış,Ümit Özat,OrhanŞam ve daha pekçok futbolcuyu sözkonusu klube vererek yeterince hizmet etmediniz mi?BİZİM İSTEĞİMİZ KLUBÜMÜZÜ YÖNETEN ŞAHISLARIN GENÇLERBİRLİĞİ TARAFTARI OLMASIDIR !!!SAYIN BAŞKAN TESİSLERİNİZİDE ALIN GİDİN, TAKIMIMIZI BİZE VERİN SADECE, YALAKALIKLARLA SÜPER LİGDE YER ALMAKTANSA, ŞEREFİMİZLE 2. LİGLERDE YER ALIRIZ.ARTIK YETER !!
 
Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepkizaten klüpleri babasının çifliği gibi yönetennler yüzünden bu hale geldi herşey...klüplerin tek sahibi taraftardır
 
Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepkiGüzel.... Ünal Aysalın acıklamalarıyla taraftarlar ve yönetimler ters düşmeye basladı....
 
Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepkiArtık bunadı zaten,ne dediğini bilmiyor.Bıraksın kulübü Behzat Ç.'ye,bak nasıl adam ediyor ortalığı :D :D :D
 
Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepkiGençlerbirliği herzaman en değer verdiğim ikinci Klüp olacaktır.Cavcav'a rağmen.
 
Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepkiDün söylemiştim, bu ülkede kulüp yöneticisi olmak demek, oradan para kazanmak demektir.Yaptıkları açıklamalar ile bunu gösterdiler bize.Ama biz taraftarlar kulübümüzden bırakın para kazanmayı, kulübün zor günlerinde ağlamayı bile göze almışız, bizim gibi düşünenler ile yöneticiler arasında elbette fikir ayrılıkları olacaktır.Ünal Başkan'a destek verme zamanı.
 
Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepkiİlhan Cavcav'ın Fener'e sattığı futbolcuları eksik saymışlar. Aklıma gelenler;Tarık Daşgün (Gençlerbirliği tesisleri bu adam sayesinde yapıldı)

Donald Khuse

Metin Diyadin

Erkan Sözeri

Gökhan Gönül

İlhan Eker
 
Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepkiTaraftarlar ile kulüpler arasında bu kadar kesin çizgilerle farklar varsa işin içinde PARA var demektir.(fb kulübü ve taraftarı hariç...Onlar şike yolunda dahi hep destek tam destek anlayışıyla, bütünleşme içinde olur)
 
Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepkiharbiden helal olsun .17 takımın yönetiminin başkanı azize ,17 takımın taraftarının başkanı ÜNAL AYSAL !ve futbol taraftar varsa güzel .
 
Cevap: Gençlerbirliği taraftarlarından İlhan Cavcav'a sert tepkiTexas ve Trabzondan sonra Gençlerbirliği taraftarıda gerekeni yapmış. Yatacak yerin yok cavcav.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt