Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz

Cevap: Gençlerimiz-Kiradaki Geleceğimiz

Oğuz Sabankay Belediye'de

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, lige verilen arada iki oyuncu transfer ettiklerini, ligin ikinci bölümünde daha iyi bir performans sergileyeceklerine inandığını söyledi.

Dizar, yaptığı açıklamada, Kartalspor'dan transfer ettikleri İskender Alın'ın ardından Galatasaraylı Oğuz Sabankay'ı kiralık olarak aldıklarını belirterek, ''Sezon başında Eskişehirspor'a kiralık olarak giden Oğuz'u 1,5 yıllığına kiraladık'' dedi.

Antalya kampının iyi geçtiğini anlatan Kamil Dizar, şöyle konuştu: ''Antalya'da iyi bir kamp dönemi geçirdik. Bilyoner.com Cup turnuvasında şampiyon olduk. İkinci yarı için daha umutluyuz. Çok zor bir lig oluyor. Puan durumları da bunu gösteriyor. Ancak bizim için bundan sonrasının daha iyi geçeceğine inanıyorum. Çünkü sakatlıkları bulunan oyuncularımız takıma katıldı. İlk 4 maçımızın 3'ü deplasmanda, zor maçlar oynayacağız. Fakat ikinci yarıda çıkış yapıp, herkese iyi bir takım izlettireceğiz.''

Bu arada, Antalya kampını yarın tamamlayacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, akşam saatlerinde İstanbul'a dönecek.

Oğuz Sabankay Belediye'de

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, lige verilen arada iki oyuncu transfer ettiklerini, ligin ikinci bölümünde daha iyi bir performans sergileyeceklerine inandığını söyledi.

Dizar, yaptığı açıklamada, Kartalspor'dan transfer ettikleri İskender Alın'ın ardından Galatasaraylı Oğuz Sabankay'ı kiralık olarak aldıklarını belirterek, ''Sezon başında Eskişehirspor'a kiralık olarak giden Oğuz'u 1,5 yıllığına kiraladık'' dedi.

Antalya kampının iyi geçtiğini anlatan Kamil Dizar, şöyle konuştu: ''Antalya'da iyi bir kamp dönemi geçirdik. Bilyoner.com Cup turnuvasında şampiyon olduk. İkinci yarı için daha umutluyuz. Çok zor bir lig oluyor. Puan durumları da bunu gösteriyor. Ancak bizim için bundan sonrasının daha iyi geçeceğine inanıyorum. Çünkü sakatlıkları bulunan oyuncularımız takıma katıldı. İlk 4 maçımızın 3'ü deplasmanda, zor maçlar oynayacağız. Fakat ikinci yarıda çıkış yapıp, herkese iyi bir takım izlettireceğiz.''

Bu arada, Antalya kampını yarın tamamlayacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, akşam saatlerinde İstanbul'a dönecek.

hata yapmislar..

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar

önceden bilindigi gibi IBB'ye gitmis.

Abdullah Avcı ve Arif Erdem ondaki potansiyelin ne olduğunu görmüşte almışlardır zaten. Abdullah Avcı boşuna adam almaz , Oğuz Sabankay için büyük bir fırsat.

oguz inşallah pişer deiger gencleri pek bilemiyorum beylerbeyi kume düşüyor belki cafercan ve ozgurcanı en azından bu sene kampa cagirip biraz gven kazanmalarını saglamalıyız

Mehmet Düz’den 2 gol 1 asist

Sezon başında pilot takım Beylerbeyi’ne kiralık olarak gönderilen Mehmet Düz, performansını her geçen gün daha da yukarılara taşıyor. Son oynanan Sarıyer maçında 2 gol atıp 1 de asist yapan genç forvet, takımının 4-3’lük galibiyetinde başrol oynadı. Mehmet Düz’e, Bank Asya 1. Lig takımlarından Güngören Belediyespor ile 2. Lig temsilcisi Konya Şekerspor talip oldu.

Sakaryaspor 2 - 4 Gaziantep BB

Uğur Erdoğan bir gol attı,Cafercan kırmızı kart gördü.

Sakaryaspor 2 - 4 Gaziantep BB

Uğur Erdoğan bir gol attı,Cafercan kırmızı kart gördü.

Bu maça özellikle gittim canlı olarak genç oyuncularımızı izleyeyim diye.

Satır başları :

Uğur Erdoğan'dan kimsenin bahsettiği yok ama bu çocuk bence Yaser'den daha iyi. Bugün de gördüm.

Özgürcan için umut besleyen varsa derhal sonlandırsın.

Cafercan aptalca kartlar gördü. Biri hakeme itirazdan diğeri serbet vuruşu düdükten önce kullanmaktan.

Geniş çaplı değerlendirmeyi blog sayfamda yaptım:

https://sacitekin.blogspot.com/2009/01/sakaryaspor-24-gantep-bb.html

Üst Alt