Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerimiz | Kiradaki Geleceğimiz

Cevap: Gençlerimiz-Kiradaki Geleceğimiz

Çagrı yarkın agları buldu rizeyi öne gecirdi bu adamı nasıl bonservisiyle verirler anlamak mumkun degil:42:

Demi bi de ustune 500 bin euro verip Ugur Akdemir diye sag bek oynayabilen fena sayilmicak bi genci daha verip Ferdi Elmas'i aldilar... Vallahi inanilcak gibi degil ustelik Cagri da solak ve sol acik oynama ozelligi var her ne kadar forvet olsa da aslen.... Gecen sezon Feldkamp A takima cikarmisti onu ama kotu bi sakatlik gecirdigi icin oynayamamisti... Herhalde nasil olsa Cem Sultlan var diye yolladilar ama genede aklim ermiyor bu transfere... Yalniz bi yerde bonservisinin %50sinin bizde oldugunu ve ilerde alma opsiyonumuzun oldugunu okumustum umarim dogrudur yoksa 2-3 seneye kadar besiktas, fener ya da trabzon'da izleriz...

Ferdi Elmas'a karşılık Çağrı Yarkın ve Uğur Akdemir gibi gençlerin verilmesi yanlıştı. Ferdi'den hiç yararlanamadık.

yönetim neden bunların elinden tutmuyor gençler orda burda heba oluyorlar belliki hepside çok yetenekiler ama ben arkadaşın dediğine katılıyorum bizim yönetimde iş yok....

Demi bi de ustune 500 bin euro verip Ugur Akdemir diye sag bek oynayabilen fena sayilmicak bi genci daha verip Ferdi Elmas'i aldilar... Vallahi inanilcak gibi degil ustelik Cagri da solak ve sol acik oynama ozelligi var her ne kadar forvet olsa da aslen.... Gecen sezon Feldkamp A takima cikarmisti onu ama kotu bi sakatlik gecirdigi icin oynayamamisti... Herhalde nasil olsa Cem Sultlan var diye yolladilar ama genede aklim ermiyor bu transfere... Yalniz bi yerde bonservisinin %50sinin bizde oldugunu ve ilerde alma opsiyonumuzun oldugunu okumustum umarim dogrudur yoksa 2-3 seneye kadar besiktas, fener ya da trabzon'da izleriz...

çağrı yarkın büyük futbolcu olacak... yönetim resmen eline yüzüne bulaştırdı,ferdi gibi anadolu takımlarında oynayamamış bir oyuncuyu almak neyin nesi anlayamadım..

Cafercan 21.macinda 6.golünü atmis oldu ve takimina yine 3 puan getiren isim oldu. Tek basina Playoff'a tasiyor :)

ya özgürcan yeni sezonda yüzde yüz bizim kadro da olmasi lazim...yaser den filan hic umudum yok

Özgürcan Özcan 22 maç oynadı bunların 19 unda ilk 11 de başladı 12 gol attı.

Özgürcan Sakaryayi ligde tutuyor, Cafercan Gaziantep B.B'sini playoff'a tasiyor..

Yetenekli cocuklar,takima mutlaka geri dönmeliler..

ya özgürcan yeni sezonda yüzde yüz bizim kadro da olmasi lazim...yaser den filan hic umudum yok

Yaser gecen sene oynadigi zaman icersinde Bank Asya'nin en iyi oyuncusu olarak anildi... Ozgurcan fena degil gollerini atiyor ama Bank Asya'nin en iyisi olarak kimse tarafindan anilmiyor Gene de Ozgurcan bi Nonda ve Umit Karan yerine su anda daha iyi gider ama Yaser'den iyi falan degil... Yaslari ayni bu arada...

Cafercan hala fizigini geistirmeli o fizikle Super Lig'de zorlanir hele Galatasaray gibi takimda cok zorlanir.

Yaser gecen sene oynadigi zaman icersinde Bank Asya'nin en iyi oyuncusu olarak anildi... Ozgurcan fena degil gollerini atiyor ama Bank Asya'nin en iyisi olarak kimse tarafindan anilmiyor Gene de Ozgurcan bi Nonda ve Umit Karan yerine su anda daha iyi gider ama Yaser'den iyi falan degil... Yaslari ayni bu arada...

Cafercan hala fizigini geistirmeli o fizikle Super Lig'de zorlanir hele Galatasaray gibi takimda cok zorlanir.

kim ne derse desin bence yaserin hic bi ekstra yetenegi yok ! biraz hiz biraz kafa var baska birsey yok ama belki patlama yapar o baska.özgürcan ...yaser nonda ve karan dan bize daha yararli olabilcek bi isim

Bu akşam oynanan Gaziantep BB - Manisaspor maçında,Manisa 2-1 kazandı,antep'in tek golü Uğur Erdoğan attı,Manisa'nın iki golü Borussia Dortmund'da yetişen Nizamettin çalışkan attı.

Ben Yaser'in çok şişirildiğini düşünüyorum. Daha güzel bir hareketini göremedik. Özgürcan gelecek sneye kadroya alınmalıdır.

Üst Alt