# Geoffrey Mujangi Bia - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Geoffrey Mujangi Bia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia

Gerçekten fenerli adamın ne işi var, bu sitede anlamadım gitti bir sürü fener forumları var. İlginç bir durum ben şahsen gidipte fener sitesine üye olup yazmam,sonuçta benle aynı duyguları taşıyan insanlarla takımdaşlarımla Galatasarayımızı konuşmak isterim.

Saygıyı bozmamak koşululyla isteyen istediği yerde istediği yorumu yapmaya serbesttir.

Eğer bir sorun olursa yöneticiler halleder. Fakat yaptığınız bu yorumlar bizi kötü duruma düşürür.

Adam gelmiş ve çokta objektif bir yorum yapmış. Hadi kötü bir yorum yapmış desem neyse ama hiçbirşey de dememiş. Neden bu kadar büyütülüyor anlamıyorum.

sende boyle konustugun icin kimse seni takmayacak emin ol sen galiba adresi sasiranlardansin fener forumu yerine galatasaray forumuna geldin galatasaray forumunda fener avatari fener imzalari olmaz

Galatasaray stadina sokma Galatasaraylilarin geldigi kahveye sokma..Mecidiyekoy e sokma..Gorunce kafasina tas at..Dunyanin en ozgur ortamina sirf egon yuzunden sokma..

Ben Fenerbahceli bir arkadasimla Futbolu nerede konusacagim peki..Camide mi konusayim..Parkta mi?

Sicak bayiltti mi sizi ne yapti..Cocuk bir yorum yaziyor ustune cullaniyorsunuz..Sanki amcaoglun sulalen hepsi Galatasaray adasinda dogmus..Tobe ya...

Asin bunlari asin..Biz bir gun yanyana(bundan 30 yil once babanin yaptigi gibi) birdaha mac izleyebilirmiyiz diye hayal ediyoruz..Sen buradan her geleni kov..

Iste bugun Fenerbahceli yarin solcu oburgun Akp li sonraki gun Alevi oyle kovmaya devam edersiniz..

Bu cocugun attigi her mesajin altina bu avatar ne bu bilmemne ne ? Bura muz forumu degil herhalde degil mi? Gerekli cevaplari da yoneticiler kibar bir sekilde veriyorlar..

E yeter topcu mu tartisicaz..Elin avatarinimi..Hosgelmis sefalar getirmis..Asin kendinizi biraz..

Dayinin oglu olsa agzini acmasin..Bos ya meydan salla..

BİA süper bir oyuncu ama şu anda o mevkiye ihtiyacımız yok.

ama şuda bir gerçek ki bu adam 2 seneye büyük bir kulübe gider,alıp yedekte bekletebiliriz veya kiralıyabiliriz.

tutarsa kewell gidince yerine o geçer.

Sen de fenerli miydin?

sende boyle konustugun icin kimse seni takmayacak emin ol sen galiba adresi sasiranlardansin fener forumu yerine galatasaray forumuna geldin galatasaray forumunda fener avatari fener imzalari olmaz

O mesaji yazdiktan sonra boyle yorumlar gelicegine emindim..

Iyi oldu..Arkadasim ben Galatasaray taraftariyim da sizin tuttugunuz acgozlu,transfer disinda baska hicbir konuda yorum hakimiyetine sahip olmayan,Sabir kelimesinin ne anlama geldigini bilmeyen Galatasaray taraftarlarindan degilim...

Ben burda kimsenin Galatasarayliliginida tartisma taraftari degilim ama mecbur birakiyorsunuz..

Ben Fenerbahce ye ezikbahce,Aziz Yildirim a da azize diyerek zevk almiyorum.Galatasarayliliginda bu olmadigini cok iyi biliyorum.

Galatasaraylilik once insan haklarina saygiyla olunur.Siz baska takimi tutuyor diye o insana esit haklar bile veremiyecek kadar eski kafalisiniz.O yuzden ben sizin tutugunuz Galatasaray in taraftari degilim.

Benim Galatasaray li olup olmadigim konusunda da actigim topicleri,yazdigim mesajlari bakarsanizda tatmin olursunuz diye dusunuyorum.Ama aslinda kimseyi tatmin etmek zorundada degilim..

Sevgiler,saygilar..

Iyi oldu..Arkadasim ben Galatasaray taraftariyim da sizin tuttugunuz acgozlu,transfer disinda baska hicbir konuda yorum hakimiyetine sahip olmayan,Sabir kelimesinin ne anlama geldigini bilmeyen Galatasaray taraftarlarindan degilim...

Ben burda kimsenin Galatasarayliliginida tartisma taraftari degilim ama mecbur birakiyorsunuz..

Ben Fenerbahce ye ezikbahce,Aziz Yildirim a da azize diyerek zevk almiyorum.Galatasarayliliginda bu olmadigini cok iyi biliyorum.

Galatasaraylilik once insan haklarina saygiyla olunur.Siz baska takimi tutuyor diye o insana esit haklar bile veremiyecek kadar eski kafalisiniz.O yuzden ben sizin tutugunuz Galatasaray in taraftari degilim.

Benim Galatasaray li olup olmadigim konusunda da actigim topicleri,yazdigim mesajlari bakarsanizda tatmin olursunuz diye dusunuyorum.Ama aslinda kimseyi tatmin etmek zorundada degilim..

Sevgiler,saygilar..

Herseyi de elestirmeye gerek yok. Galatasaray Fenerbahce arasindaki rekabet en basindan beri vardi.Atismalar herzaman oldu ve olacak.

Bunun güzelligi burda.Atismayi bilmeliyiz.Bilmeliyiz diyorum cünkü bu atismayi saglikli bicimde yapmak sart.Vurdum kirdim, kes öldür olmadiktan sonra bu atismalarin getirdigi renk cok farkli.Onlar bizimle biz onlarla alay ederiz.Bu kötü degil.Güzel bisey...Bize özgü sekilde rekabet ediyoruz.Yeter ki siddet dogurmasin.Insanlar abartmasin..Keyfine varalim..Rekabetin de keyfine varmaliyiz.

Sevgiler,saygilar..

Aldırma renkdaş onlara boşver.

Bir tane abi demişti akrabalarınızda Fenerli yok mu diye. Aynen öyle bir soru sormak onlara yeter.

Benim gibi orta okulda sınıfın %80'i Fenerli, Lisede %80'i Beşiktaşlı bir arkadaş topluluğunun arasında yetişseler anlarlardı veya birçok akrabası Fenerli olsaydı.

Boşver aldırma sne onlar. Kimse bizim Galatasaray'lılığımızı sorgulayamaz. Bizde onları.

Herseyi de elestirmeye gerek yok. Galatasaray Fenerbahce arasindaki rekabet en basindan beri vardi.Atismalar herzaman oldu ve olacak.

Bunun güzelligi burda.Atismayi bilmeliyiz.Bilmeliyiz diyorum cünkü bu atismayi saglikli bicimde yapmak sart.Vurdum kirdim, kes öldür olmadiktan sonra bu atismalarin getirdigi renk cok farkli.Onlar bizimle biz onlarla alay ederiz.Bu kötü degil.Güzel bisey...Bize özgü sekilde rekabet ediyoruz.Yeter ki siddet dogurmasin.Insanlar abartmasin..Keyfine varalim..Rekabetin de keyfine varmaliyiz.

Ben kimsenin zevkine karismiyorum zaten...

Ama adamin teki oradan gelipte bana niye ezik demiyosun yoksa sen Fenerbahceli misin diyecekse,yada burada karsi taraftar olamaz gibi cag disi gibi yorumu yaptiktan sonra yine beni baska takimin taraftari olarak yaftalamaya calisacaksa ben agzimi acarim...

arkadaslar ben sunu soylemek istiyorum o fenerli arkadas gelip galatasaray forumunda fenerin avatarini koymus bende diyorumki onlari cikartsin o zaman bende karismam ama burda galatasaray forumunda resmen fenerin avatarini goruyorum bu benim zoruma gidiyor bu kadar

Aldırma renkdaş onlara boşver.

Bir tane abi demişti akrabalarınızda Fenerli yok mu diye. Aynen öyle bir soru sormak onlara yeter.

Benim gibi orta okulda sınıfın %80'i Fenerli, Lisede %80'i Beşiktaşlı bir arkadaş topluluğunun arasında yetişseler anlarlardı veya birçok akrabası Fenerli olsaydı.

Boşver aldırma sne onlar. Kimse bizim Galatasaray'lılığımızı sorgulayamaz. Bizde onları.

Tesekkur ederim..

Eger o arkadaslarda insanlarla iletisimi tuttuklari takim uzerine kuruyorlarsa selamlar olsun,hayatta basarilar dilerim..

konu iyice dagılmıs tamam arkadaslar girmeyin birbirinize kapatın konuyu Geoffrey Mujangi Bia hakkında tartısın

Eğer bu videolar montaj falan değilse alınmasını çok ama çok isterim, hem 89 lu olduğundan yedek kalmayı sorun etmez, hem de ileride çok iyi bir paraya satabiliriz.

Eğer bu videolar montaj falan değilse alınmasını çok ama çok isterim, hem 89 lu olduğundan yedek kalmayı sorun etmez, hem de ileride çok iyi bir paraya satabiliriz.

Katılıyorum.

Böyle bir yedeğe ihtiyacımız var aslında. İllah ki bu olcak demiyorum ama en azından bunun gibi genç ve kendini göstermek istiyen aynı anda bütçeyi sarsmayacak bir oyuncu alsak çok güzel olur.

Aslında hep böyle bir oyuncunun hayalini kurmuşumdur:D:D

Gençken gelip bizde parlayacak ve fahiş fiyatlara satılacak:D:D:D

Fenerbahce ve Fenerbahce'li taraftarlardan nefret ederek büyüdüm ben , ancak saygılı olmak şartıyla benim için Fb'li birisinin Galatasaray formunda olmasından şikayetçi değilim eminimki her Galatasaray'lı nın da benim gibi düşündüğüne eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt