# Geoffrey Mujangi Bia - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Geoffrey Mujangi Bia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia

Tahir kardeşim Lincolnün oyununu izledim, göremedim bir şey malesef beğenmedim.

En iyi oynadığı maçta bile,daha hazır olmayan dünkü maçtaki Ardamız kadar bile iyi değildi. Saygılar iyi geceler

turkiyeye bunun gibi yetenekli bir futbolcu daha gelmez

ama bunun gibi karaktersizi de gelmez

futbola konsantre olmus bir lincoln suanda dunyanin tum kuluplerinde rahatca kadriya girerdi

ama kisiligi tiskindiriyor

Sabırlı olmamız lazım bu işin uzmanı var başımızda. İnşallah Bia transferini hocamız istiyordur.Hayırlısı ile bu sene en azından ş.ligine kalsak yeter Aslantepedeki ilk senemizde çok başarılı oluruz.

Birinci ihtiyaclarımız olan orta saha ve sağ bek transferlerinden sonra rotasyon oyuncularına yönelinirse daha iyi olur..

ya bıktım bu duyumlarda hep önceki transferi bilen ama ne hikmetse eğer bu transferi tutmuyo bu kulüpteki muhbirlerin.o kadar heyecan yaptılar emana mesala benm için gerçekten gelse çok iyi olur dediğim ama çok gelmesine düşük olasılık verdiğim bir oyuncuydu ve gemideki achille yazısıyla onu beklemeye başladık. sonradan şu gmb olayı zaten ayrı bir saçmalık gece olay diabye kadar vardı arsenalden transfer beklemeye başladık. ama sonuç şu anda yine sadece duyumdan ibaret olan bir gmb, hea transferi beğenmediğimden değil keşke olsa bence ve artık şu genç yetiştirip satma olayına bu oyuncuyla başlasak ve zamanında o çok sevgili(!) özhan canaydın yüzünden kaçırdığımız ribery fırsatını bu seferki yönetimin başarısıyla değerlendirsek aam buda sadece bir duyum ve sadece bir umut bizm için belki yine hayal kırıklığına uğrayabileceğimiz. o yüzden asıl işi tarihçilik olan ve analizlerini yazılarını severek okuduğum ve iyi bir galatasaraylı olan melih şabanoğlu ile genç yetenekleri takip ettiğim ve oyunvu analizlerini beğendiğim scoutgs bir daha ellerine yüzlerine bulaştırdıkları şu transfer işlerine kesinlikle girmesinler lütfen!!!!!

Bia gelirse 1-2 sene içinde 20 miyon euro'dan başlayan fiyatla satabiliriz.Solda keita,sağda bia offf :) tabi fenerin 3 zenci isteriz ve fener zenci sever tezlerini gerçekleştirmiz oluruz :D keitA,biA,nondA : AAA ;)

Ben açıkcası Arda'nın bu sene bizde son senesi olabileceğini düşünüyorum,o yüzden iyi bir alternatif olabilir.

Bia Hondaya göre daha dirençli bir oyuncu Hondanında fizik anlamında eksigi var.

Arda Honda yerine Arda Bia daha dengeli olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt