# Geoffrey Mujangi Bia - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Geoffrey Mujangi Bia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia

4 milyon euro arti volkan yaman/ mehmet guven/ ozgurcan ve aydin kiralik 1 yil

versin ler SERCAN Yildirimi

tam bize lazim olan bir oyuncu.

2 ay icinde ilk onbiri kapar

ya saçma sapan haberler... bu kim be...

hem bi defa adı basında geçen kaç oyuncu aldıkki bunu da alalım...

1 francoyu bildiler ki onu da bilmeyen yoktu....

Katiliyorum renkdas üstellik daha 21 yasinda hele bi durun bir kac mac oynasin kendine güveni gelsin ben begniyorum

Oyun bilgisi ,oyun zekası 0 olan üstelikte dağınık bir oyuncu hiç bir büyük klüpte oynayamaz.Böyle bir oyuncuyuda dünyadaki hiç bir teknik adam geliştiremez..

Artık ciddi anlamda hem yönetim hem taraftar olarak bunun farkına varmalıyız.Çünkü bu takımda bir değil bir kaç tane bu tür oyuncu var.Bu da ciddi amlamda takımın oynayacağı iyi ,organize futbola çomak sokmaktadaır.

Böyle genç oyunculara yatırım yapmak lazım.Ama yatırım yapacak paramız olunca :).

Gelirsede umarım başarılı olur parlar büyük fiyatlara satarız ;).

biraz arastirdim fransizca olarak...

Kendisi, Congo milli takiminda oynamaya red etmis. Cünkü ilerde, Belcika milli takiminda görev almak istiyormus. Kaynak https://fr.wikipedia.org/wiki/Geoffrey_Mujangi_Bia

Belcika milli takimina daha yeni cagirilmis. Ve su an PSG ilgileniyormus kendisiyle.

Burasi ilginc:Anderlecht kendisini kovmus. Kovulma sebebi, cep telefonu calmasiymis. Bia "bazi gencler bu tür sacmaliklar yapiyor ve maalesef, bende yaptim. O anda, kovulmama anlam veremedim ve benim icin zor oldu. Ama zamanla, anladimki hata bendeymis. Anderlecht dogru karar vermis. Kulüp genclere önem veriyor ve benim icin bir ayricalik yapmiyacaklardi.

Bonservis bedeli 3 veya 4 milyon Euro olarak tahmin ediliyor ve Charleroi'dan ayrilmayi düsünüyormus: " Sporting de Charleroi'dan ögrenecegim bisey kalmadi. Yeni bir hedef istiyorum. Is olanaklari ve calisma yönünden daha yüksek bir seviye istiyorum. Ingiltere'ye yada Almanya'ya gitmek istiyorum, ama su an icin bu tür liglerde oynamak benim icin erken. Hollanda iyi bir meydan okuma olur, ama Belcika'yada gidebilirim" demis.

Kaynak: https://www.espoirsdufootball.com/4698-psg-kombouare-apprecie-geoffrey-mujangi-bia.html

İnsallah yalandır,istemem artık bu kdar kaliteli isimle adımız anıldıktan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt