# Geoffrey Mujangi Bia - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Geoffrey Mujangi Bia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia

Banada pek ic acici gelmedi ilk basta ama iki kanatida kullanabiliyormus.

Tabii nasil kullaniyor orasi mechul. Kanatlari güzel kullanabiliyorsa isimize yarar bu futbolcu.

Yalniz videolarda sanki hep kendini düsünüyor gibi geldi bana.

Yönetim defansa takviye yapmıyacak gibi gözüküyor!! bir as orta saha birde yedek kanatforvet alıp transferi kapatıcaklar kısaca bu sene sabri ve gökhan zan banko:(

leo franco

orkun

aykut

sabri g.zan servet hakan

uğur aşık güngör volkan

transfer linderoth arda

barış topal sarp ayhan

keita baros kewel

s.çalık nonda transfer s.eylik

Banada pek ic acici gelmedi ilk basta ama iki kanatida kullanabiliyormus.

Tabii nasil kullaniyor orasi mechul. Kanatlari güzel kullanabiliyorsa isimize yarar bu futbolcu.

Yalniz videolarda sanki hep kendini düsünüyor gibi geldi bana.

Normal gitse gitse orta açsa falan videosu yapılmazdı zaten.Güzel bir hareket,güzel bir çalım,estetik hareketler falan konulmuştur sadece.O yüzden bir oyuncuyu videodan isteyip veya istememek yanlış bence.Yanıltıcı olabiliyor.

aslında suç medyada ve bizde adnan polat söyledi bundan sonra alırsak genç ve yetenekli adam alırız öyle büyük oyunculara verecek paramızda yok(sponsorlar hariç).Fakat yalan medyası ve bazı arkadaşlarımızın gerçeği yansıtmayan duyumları yüzünden kendimizi yıldız futbolculara alıştırdık.Tabi ki bölye daha adı sanı duyulmamış adam gündeme geldiğinde de ister istemez hayal kırıklığı yaşaya biliyoruz:(

carrusca yollanir

genc bir yetenek ile transfer kapatilir

yeni gelecek isim collocini veya bir emana olmayacagi icin transfer yapmak icin transfer yapmak anlamsiz.

bu kadro bizim icin yeterlidir.

aradigimiz mevkii olan sag bekte : sabri,ugur,serkan,tobi,emre gungor

orta saha icin: ayhan/baris/emre colak/tobi/topal idare edecegiz

ama seneye aslantepe oncesi tamamen kurulmus bir kadroya mutlaka ve mutlaka iki tane bomba alinmalidir.

unutmayin bu kadro sakatsiz halde bizi cok rahat bir sekilde sampiyon yapar.

gecen sene uefa da onca belalara ragmen iyi bitirdik.

kadro guclendi

hedef ilk 4

sampiyonluk= sampiyonlar ligi direkt olarak

cl demek : 007/ adnan baskan show

show demek: bomba

bomba demek: babel/emana

babel/emana demek: avrupa kupasi

ama unutmayin

sevinmek icin sevmeyin

bize her sevdadan geriye kalan SADECE GALATASARAY

bu kadro bizi şampiyon yapar görüşlerine katılmıyorum. maçlarımızı bu yıl izledim. hepsinde beyin eksikliği var. kim ne derse desin lincoln nun oyunculuğunu arıyoruz. bakın geçen yıl ilk zamanlar süperdi kimse aksini idda edemez 12 gol 8 assistle oynadı. lincoln mükemmel bir oyuncuydu onun gibisini bulmak çok zor. ama adamlığı çirkef ona katılıyorum ama futboluna laf eden bu işten anlamıyor. uzun lafın kısası ona tam bu sistemde ihtiyacımız vardı ve eğer zamanında gelse kampa eminim onu rijkaard bırakmazdı. neyse olan oldu artık oyuncu alırken lütfen ama lütfen karakterini 7 sülalesini ruhsal psikolojik durumunu iyice araştırıp alalım.....

Yönetim defansa takviye yapmıyacak gibi gözüküyor!! bir as orta saha birde yedek kanatforvet alıp transferi kapatıcaklar kısaca bu sene sabri ve gökhan zan banko:(

leo franco

orkun

aykut

sabri g.zan servet hakan

uğur aşık güngör volkan

transfer linderoth arda

barış topal sarp ayhan

keita baros kewel

s.çalık nonda transfer s.eylik

hocam merak etme uğur gelip kesecektir sabri'yi tahammül edemez rijkaardda:D

ayrıca takıma çok iyi bir orta saha alsak mükemmel olcak ben o ışığı gördüm süper olcak takım sistem oturcak 1-2 haftaya inşallah...

Tahminim su yonde.

Bia'yı alırız.Aurello'yu alırız.Bir sağ beck stoper ozellıklı birini alır transfer dönemini kaparız.

Normal gitse gitse orta açsa falan videosu yapılmazdı zaten.Güzel bir hareket,güzel bir çalım,estetik hareketler falan konulmuştur sadece.O yüzden bir oyuncuyu videodan isteyip veya istememek yanlış bence.Yanıltıcı olabiliyor.

Tabii orasi süphesiz ama su an icin sadece videolarina göre yorum yapabiliyoruz maalesef.

Cünki ben kendi adima konusayim tanimiyorum. Sizler taniyorsaniz buyurun bilgilendirin daha güzel olur.

Tabii orasi süphesiz ama su an icin sadece videolarina göre yorum yapabiliyoruz maalesef.

Cünki ben kendi adima konusayim tanimiyorum. Sizler taniyorsaniz buyurun bilgilendirin daha güzel olur.

Hiç tanımıyorum hatta adını dahi bilmiyorum,o yüzden yorum yapamacağım.Ben sadece videodan izlemek yanlış dedim bişi demedim ki.İzlersen izle sen.:)

yeter ya!! ne istiyorsunuz Nondadan.Bu adam ilk geldigi sezon attıgı gollerle bizi şampiyon yaptı siz takıma hiçbirsey vermeyen Linderothu savunmaya devam edin merak etmeyin sakatlanır yine 2 maç sonra

unutma

hastalanmis bir oyuncumuza boyle bir yazi hix yakistiramadim.

adamin hastaligi cok mu kolay hastalikti?

ayip

Tahminim su yonde.

Bia'yı alırız.Aurello'yu alırız.Bir sağ beck stoper ozellıklı birini alır transfer dönemini kaparız.

Marcoya hic gerek yok. Topal, Sarp, Linderoth fazla bile o bölgeye.

Marconun alinmasi sacmaliktan öte gitmez. Ama hizli bir stoper yada sag bek olabilir. Benim tercihim hizli bir stoper ve ortaya bir oyuncu ama Hocamiz daha iyi bilir tabi.

bu kadro bizi şampiyon yapar görüşlerine katılmıyorum. maçlarımızı bu yıl izledim. hepsinde beyin eksikliği var. kim ne derse desin lincoln nun oyunculuğunu arıyoruz. bakın geçen yıl ilk zamanlar süperdi kimse aksini idda edemez 12 gol 8 assistle oynadı. lincoln mükemmel bir oyuncuydu onun gibisini bulmak çok zor. ama adamlığı çirkef ona katılıyorum ama futboluna laf eden bu işten anlamıyor. uzun lafın kısası ona tam bu sistemde ihtiyacımız vardı ve eğer zamanında gelse kampa eminim onu rijkaard bırakmazdı. neyse olan oldu artık oyuncu alırken lütfen ama lütfen karakterini 7 sülalesini ruhsal psikolojik durumunu iyice araştırıp alalım.....

hocam maclarimizi izledim diyorsunda

kewell/keita/leo franco/ugur/hakan balta/arda/m.topal

bu oyuncular daha yeni yeni oynamaya basladi hatta 3 u daha oynamadi

biraz sabir edelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt