# Geoffrey Mujangi Bia - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Geoffrey Mujangi Bia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Geoffrey Mujangi Bia

Arkadaslar kusura bakmayın biraz sert cevap vermiş olabilirim.Ama bu Nonda ile ne alıp verenmediginiz var anlamadım ilk geldigi sezon attıgı gollerle bizi şampiyon yaptı.2. sezonunda çok az oynamasına ragmen ligde 7 gol attı.Çok az oynamasına ragmen 7 gol daha iyi olabilirdi ama bu adama niye bukadar yukleniyorsunuz anlamıyorum

Ben izledim zaten güzel kardesim. Videonun basinda direk ve kaleden dönüyo sutlari genellikle, sonlara dogru golleri var:)

Açıkcası videoyu izlemeden konuşuyorum. 18-19 yaşında bir adamın Milli takıma yükselmesi ve takımında ilk onbir oynaması bile yetenekli olduğunun kanıtıdır.Ayrıca Needkends önerdi falan diyorlar,böyle bir futbol adamının kötü bir oyuncuyu beğeneceğini sanmıyorum.

Sistemin yeni olmasina ragmen Arda lincolnün yaptiginin 2 katini yapti dün. Ne kadar cabaladi. Bir sagda bir solda bir ortada bir defansta. Allahtan korkun ya lincoln kimmis?

Biraz zaman gecsin Arda alissin siz sonra görün Ardayi daha lincoln diyorlar ya sinirlerim tepeme cikiyor gece gece.

Arkadaslar kusura bakmayın biraz sert cevap vermiş olabilirim.Ama bu Nonda ile ne alıp verenmediginiz var anlamadım ilk geldigi sezon attıgı gollerle bizi şampiyon yaptı.2. sezonunda çok az oynamasına ragmen ligde 7 gol attı.Çok az oynamasına ragmen 7 gol daha iyi olabilirdi ama bu adama niye bukadar yukleniyorsunuz anlamıyorum

takimin gecen sene ona ihtiyaci varken bir turlu toparlanmamasina sakat olmadigi halde ruh gibi gezmesini icime sindiremiyorum.

halbuki gecen sene formunda bir nonda bizi en az 1 basmaak yukari cikarirdi.

Açıkcası videoyu izlemeden konuşuyorum. 18-19 yaşında bir adamın Milli takıma yükselmesi ve takımında ilk onbir oynaması bile yetenekli olduğunun kanıtıdır.Ayrıca Needkends önerdi falan diyorlar,böyle bir futbol adamının kötü bir oyuncuyu beğeneceğini sanmıyorum.

Bende öyle düsünüyorum Devrim kardesim. Eger almak gibi bir niyetleri var ise illaki teknik ekibin izni yada tavsiyesi ile olacaktir. Diger bir tabir (dünki spikerin tabiri) ile Rijkaard ve kurmaylari bu isi bilir :)

Renkdaş Nonda benim en sevdiğim oyunculardan biridir.;)

sag acik olarak gelecekse gelsin

serdarima dokunmasin

aslan parcasi

serdar_eyilikB.jpg

2-3 güne kadar evde tutulması demek bir önümüzdeki maça yetişemeyecek demek.Neyse Allah beterinden korudu diyelim.:)

hocam maclarimizi izledim diyorsunda

kewell/keita/leo franco/ugur/hakan balta/arda/m.topal

bu oyuncular daha yeni yeni oynamaya basladi hatta 3 u daha oynamadi

biraz sabir edelim

sabretmek gerektiğini bende biliyorum. o saydığın oyuncuların hiç biri orta saha oyun kurucu değil. ve beyine ihtiyacımız olduğunu söylüyorum.

biriside yazmış lincolnü arıyoruz ihtiyaçımız var diye öldüm gülmekten ben iki senedir arıyorum lincolnü valla banada 20 trilyon versinler 2 senede yemin ediyorum bende senede 5 maç süper oynarım

bide yazmış onun gibi beyin lazım onda beyin varda hep ibneleği çalışıyor

Rijkaard Barcada o kadar çalıstın sana bir iyilik yapsınlarda Keirrision yada Bojan Kırkıcten birini bize kiralık versinler:D

Lincoln gibi beyin derken oyunundan bahsetmiş bence karakterinden ve davranışlarından değil.Ben hala derim geçekten çok kaliteli bir oyuncu ama aynı kaliteyi davranışlarında göremiyorum diye.Yazını da değiştir bence.Ceza falan alacan şimdi.:)

bu arada nonda konusuna gelince , bence da çok gerekli ve oyuna konsantre olduğu zaman çok etkili bir oyuncu. ve ben her zaman beğeniyorum onu. hatta şöyle bir görüşüm var baros tan daha özellikli golcü. bakmayın yaşı ve geçirdiği sakatlıklar onu çok etkiledi. monaco da parlak dönemlerinde realin transfer listesindeydi. ama sakatlandı. sıkıştığımızda bize yararı dokunacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt