Gerekçeli Karar Açıklandı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerekçeli Karar Açıklandı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gerekçeli Karar Açıklandı!

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
kanuni_2000 - 07.08.2012 13:43[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 675"]

bos.gif

Gerekçeli kararda‚ şike yapıldığına dair gösterilen en büyük delil‚ Sivasspor-Fenerbahçe maçı oldu. Maçın bitmesine yarım saat kala Alaattin Yıldırım´ın futbolcuların yanında oturduğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu´nun Yıldırım´ı arayarak "bol şut" dediğine dikkat çekilerek "Bu maç sonrası 4 golün atıldığı ve gollerin 3´ünün şutla olduğu tesbit edilmiştir" denildi. Ekşioğlu´nun taktiği ile maçın şut atarak kazanılmasının nedeninin şike olduğu vurgulandı.

antuda biri buna isyan etmiş..ilhan ekşioğulunun bol şut çekin demesindeki amaç ne.bu adam hoca değil gutbolcu değil:D

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

FM'de hakkıyla şampiyon olamayınca oyunu bırakan Fenerliler için "tarlaları sür" "ekinleri yeşert" tuşları olacakmış!

benim fenerbahçeli bir arkadaş vardı Fifa Manager oynuyordu adam Türkiye'de ve Şampiyonlar liginde şampiyon olabilmek için maç kaybedince Load game yapıyordu sürekli tekrar oynuyordu o geldi aklıma :D

Bir de sürekli bak oyunda fenerbahçeyi ne kadar güçlü yapmışlar zaten Türkiyede başka takım yok Avrupalılar da biliyor diye kendini kandırıyordu salak.

Ben yapmadılar mı diyorum, niye durup dururken hocasını ve oyuncularını aklama zahmetine giriyor mahkeme, bana hukuken mantıksız geldi böyle bir yazıya yer vermek.

Mahlemeye o kadar çok suçlama getirildi ki yok cemaatla ilintili yok hükümetle...Adamlar bi nevi kendini savunmak zorunda kaldı.

24.05.2011 günü saat:19.28’de Ali Kıratlı'yı Fatih Akbaba’nın aradığı görüşme(tape:2576);

Fatih: “Ne zaman yemek yiyeceğiz abi", Ali: "Bilmiyorum haber gelsin yeriz" , Fatih: “Ben senden haber bekliyorum",

Sanıklar nasıl bir yemek yiyeceklerse, yemek için birinden haber beklemektedirler. Söz konusu görüşmenin yemek olmadığı, yürütülen şike faaliyeti sonrasında alınacak olan menfaat olduğu anlaşılmaktadır.

Kaynak: DAVA | Şike Operasyonu • Tribun Dergi

evet dogru bu mllarda hala desteklıyor azızı dah neler var

hele tayfurun ersan gutı hakkındakı acıklamaları tam bı skandal

O tayfurun TOPuz TOPal muhabbeti oyunculari hakkinda tamamen igrencti.

Kargalar o tapenin ilk ortaya cikisinda ilk gün tayfuru linc ediyorlardi sonra forumlarinin girisinde kahraman olarak resimi vardi.Bir camia ancak bukadar midesiz tutarsiz olur.

O tayfurun TOPuz TOPal muhabbeti oyunculari hakkinda tamamen igrencti.

Kargalar o tapenin ilk ortaya cikisinda ilk gün tayfuru linc ediyorlardi sonra forumlarinin girisinde kahraman olarak resimi vardi.Bir camia ancak bukadar midesiz tutarsiz olur.

resmen ıgrenctı nasıl bıde t dırektor oldu tekrar anlamadım

“TFF BAŞKANI VE ÜYELER KORKUDAN TELEFONLARINI KAPATIYOR"

Kararda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı ve yöneticilerinin suç örgütü lideri Aziz Yıldırım'dan çekindikleri hususunda dosyada çokça telefon görüşmesinin bulunduğu, bu görüşmelerde, TFF yöneticilerinin Fenerbahçe'nin yenildiği maçlarda Aziz Yıldırım'ın kendilerine ulaşıp küfür ve tehdit etmesinden korktukları ve maç sonrasında telefonlarını kapattıkları belirtildi. Kararda, Yıldırım'ın TFF üyeleri ile yaptığı küfürlü telefon konuşmalarına da yer verildi.

arayın tff ye sövün - sövmek bedava şeref haysiyet zaten yok - dün gidenler bugün yerlerine yenilerini bıraktılar - TFF = Azizin İtleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt