Gerets: "Galatasaray'da başarılı olabileceğime inanıyorum!" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerets: "Galatasaray'da başarılı olabileceğime inanıyorum!"

Cevap: Gerets: "Galatasaray'da başarılı olabileceğime inanıyorum!"

Hagi'nin "Bu kadroyu uçururum" açıklaması aklıma geldi de neyse sustum..:eek:

Tomas - Song ikilisiyle hücum futbolu oynayabilirsin ama Servet ve Gökhan ile...

En sevdiğim olay da Hasan gibi değerin geri döndürülmesi camiaya.

Ntvspor'un haberine gore Aysal Gerets'in yardimcisiyla yemek yemis. Benim tercihim Gerets'ten yana. Hucum futbolu oynatiyor, Terim gibi gereksiz egosu ve takintilari yok ve Turkiye'yi taniyor.

Hakkaten Terim olsa...artik bir mimikler bir ben imparatorum vs..

kardesim Flores de mi boyle triplerde simdi o adam da aldi UEFA yi, Lucescu

ne kasilmasi bu anlamadim. Dunya kupasini alanlar bu kadar kasilmiyor

Hagi'nin "Bu kadroyu uçururum" açıklaması aklıma geldi de neyse sustum..:eek:

Su ana kadar t.direktor olarak basarisi olmayan Hagi'nin aciklamasi aklina gelmemeli, gittigi her takimi sampiyon yapan Marsilya dipten alip kafaya oynatan Gerets'in ne dedigini okuyunca.

Su ana kadar t.direktor olarak basarisi olmayan Hagi'nin aciklamasi aklina gelmemeli, gittigi her takimi sampiyon yapan Marsilya dipten alip kafaya oynatan Gerets'in ne dedigini okuyunca.

Gerets'e karşı değilim. Çok severim hatta ama bu kez başarılı olacağından şüpheliyim. Şu anki duruma ilaç olabilecek isimler Fatih Terim ya da Van Gaal'dir bana göre. Gerets'e her koşulda saygım var. Gelirse her zaman arkasında olurum orası ayrı tabi.

Gerets bence Fatih Terim'in yabancı modeli..

Oyuncu motive konusunda gerçekten çok iyidir,hepimiz biliyoruz Gerets'i dar imkanlarla çok başarılı işler yapıyordu,en güzel yanı ise korkusuz oynatmasıydı takımı,biz bunun sıkıntısını yaşadık bir kaç yıldır..

Galatasaray başarıya kavuştuğu her alanda hücum oynamıştır,bizim genlerimizde yok hızlı kontra atak futbolu,bizim rakibi boğmamız gerek..

Gerets kesinlikle forvet mevkisine yüklenecektir..

Fransa'dan oyuncu seçecektir tahminim oraya iyi tecrübeler edindi ve saygın bir yerde..

İnşallah gelir ne diyelim..

En sevdiğim olay da Hasan gibi değerin geri döndürülmesi camiaya.

Ben aslında çok mantıklı bulmuyorum..

Hagi geldi Tugay'ı dinlemedi..

Şimdi Gerets ve Hasan çalışsa çok komik olur..

Gerets'in Hasan'ın futbol aklına ihtiyacı yok ki,bizi bitiren bu oluyor zaten,bırakalım adam kiminle çalışmak istiyorsa yardımcısını kendisi getirsin,eski oyuncuları bünyeye katmak zorunda değiliz..

bence kesinlikle türk hoca gelmeli. türk oyunculara daha çok önem verilmeli. kaliteli türk futbolcular transfer edilmeli. bence başarı ancak böyle gelir. yabancılar formaya saygı duymuyor. çok kaliteli olmadığı sürece yabancı oyuncu alınmamalı. hayl emre

Yabancılar formaya saygı duymuyor mu?

Bencede tam tersi yerli oyuncular Arda ve Sabri ve Yekta'nın dışında Bank Asya'da forma giyemezler..

Bizim bu halde olmamızın en büyük nedeni yerli oyuncuların kalitesizliğidir..

Attığımız gollerin yüzde 90'ı yabancılardan gelmiş..

Gerets'e karşı değilim. Çok severim hatta ama bu kez başarılı olacağından şüpheliyim. Şu anki duruma ilaç olabilecek isimler Fatih Terim ya da Van Gaal'dir bana göre. Gerets'e her koşulda saygım var. Gelirse her zaman arkasında olurum orası ayrı tabi.

Hollandali antrenorler icin Turkiye ligi bizim icin mars neyse o. Fatih Terim de kucuk daglari ben yarattim havasinda. Mustafa Sarp en kral oyuncusu olur onun.

Hollandali antrenorler icin Turkiye ligi bizim icin mars neyse o. Fatih Terim de kucuk daglari ben yarattim havasinda. Mustafa Sarp en kral oyuncusu olur onun.

Başarı sözkonusu olduğunda o iki isim Gerets'ten daha öndedir. Bu adamlar için "winner" yakıştırması yapılabilir. Gerets için diyemiyorum bunu. Ve şu anda ihtiyacımız olan en önemli şey başarı.

656767.jpg

Özledik puroyu çekişini özledik..

Özledik dimdik duruşunu özledik..

Özledik cesur yüreğini özledik..

Özledik Gerets reis..

Nerdesin!

gerets doğru isim mi onu bilemem ama hasan şaşın kulübe dahil edilmesi gerekiyor. takım içi gruplaşma dışlama vs yi bitirebilecek biri olduğunu düşünüyorum.

Hasan Sas-Ayhan. bunlari ayni kafadan sayin. ama Hasan en azindan has Galatasarayli. takim ruhuna önemli etki edebilir.

Üst Alt