Giovanni Dos Santos Anketi ! - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Dos Santos Anketi !

Cevap: Önemli: Giovanni Dos Santos Anketi !

Kiralanırsa kimseden çatlak ses çıkmaz ama, satın alınırsa 6 ay sonra sesler çıkmaya başlar.

Sahsi düsüncem keita ve arda takımda kalırsa giovani bu takıma lüks olur neden derseniz .. Giovani sag acık ve forvet arkasında etkili olabilen bir isim . Bizim elimizde suan o bölgeleri doldurabilcek isimler arda ve keita var . Eger ikisinden biri satılması düsünülüyorsa ilk alınması isim kesinlikle giovani olmalıdır diye düsünüyorum o zaman .

Satın alınırsa ilk başta 100 kişiden 95'i ses çıkarmaz memnun olur. Ama Gio 3-4 maç üst üste hatalar yapsın, performansı düşsün, boşuna aldık sesleri çok çıkar. Kiralanırsa, kötü bir sezon bile geçirse nerdeyse kimse birşey demez.

dogru soyluyorsun, ama olsun biz yinede alalim :D

Kesinlikle alınmalı ama asla kiralanmamalı. Kiralanırsa Tottenham'ın ekmeğine yağ sürmüş oluruz, fiyatı yükselir. Alma ihtimalimiz düşer. Hemen bugün almalıyız.

gidip başka yerlede kanatlara oyuncu aramak yerine eldekini tutmak lazım alalım diyorum

Arkadaş ne kadar akılsız bir işe düştük ben anlamadım ki

Elinde Gio var gidiyorsun Hollanda liginde bodur ne idüğü belirsiz bir adama bakıyorsun.Suarez'i gördük dün Forlan'ın yanında, Hollanda liginde 30 40 gol atarsın ama karşına defansta sağlam takım çıktığı zaman mal gibi beklersin öyle.Ancak Forlan dediğiniz zaman, dün gol için herşeyi yaptı adam forvette takım yönetiyor.Forlan defansa karşıda oynar defanstada oynar :) Gio'da bence tam bu kıyasta.Biri Hollanda'da kendini göstermiş biri İspanyada aradaki farkı göremeyecek kadar kör olan varsa birşey söylemiyorum.

Mental olarak kendini toparlayamamış hala. 1 sene falan oynadıktan sonra yeteneği onu zirveye çıkarır. Topu alışı, sürüşü, topa vuruşu "ben farklıyım" dedirtiyor.

Arkadaş ne kadar akılsız bir işe düştük ben anlamadım ki

Elinde Gio var gidiyorsun Hollanda liginde bodur ne idüğü belirsiz bir adama bakıyorsun.Suarez'i gördük dün Forlan'ın yanında, Hollanda liginde 30 40 gol atarsın ama karşına defansta sağlam takım çıktığı zaman mal gibi beklersin öyle.Ancak Forlan dediğiniz zaman, dün gol için herşeyi yaptı adam forvette takım yönetiyor.Forlan defansa karşıda oynar defanstada oynar :) Gio'da bence tam bu kıyasta.Biri Hollanda'da kendini göstermiş biri İspanyada aradaki farkı göremeyecek kadar kör olan varsa birşey söylemiyorum.

Aga adama top gelmedi ya yoksa Suarez kotu değil

Üst Alt