Giovanni Dos Santos Anketi ! - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Dos Santos Anketi !

Cevap: Önemli: Giovanni Dos Santos Anketi !

Anlaşma biranz önce sağlanıp, sözleşme imzalanmalı. Dünya Kupası'nda iyice pişecek, kozlar bizim elimizde Rijkaard ilk tercihi olacaktır Gio'nun. Meksika'nın en iyi oyuncularından birisi yani.

Ne gerek var böyle zeki ,futbolu bilen ,genç potansiyelli adamlara..Bizim bu yönetime fazla bu adam...Sahi Barış ve Sarp kadrodaysa problem yok!!

Bu Gio hakkında bir şeyi merak ediyorum. Diyelim ki dünya kupasında üst düzey bir başarı gösterdi ve Barcelona istedi..Peki Gio oraya gidebilir mi yoksa bu konuyla ilgili Galatasaray'la bir anlaşması var mı..Hani kiralık ya bizde şu an, Stoch olayı gibi bir durumla karşılaşma ihtimalimiz var mı? Yoksa anca Galatasaray,biz almıyoruz derse mi başka bir kulübe satılır?

Bu Gio hakkında bir şeyi merak ediyorum. Diyelim ki dünya kupasında üst düzey bir başarı gösterdi ve Barcelona istedi..Peki Gio oraya gidebilir mi yoksa bu konuyla ilgili Galatasaray'la bir anlaşması var mı..Hani kiralık ya bizde şu an, Stoch olayı gibi bir durumla karşılaşma ihtimalimiz var mı? Yoksa anca Galatasaray,biz almıyoruz derse mi başka bir kulübe satılır?

Opsiyon süresi doldu galiba. Artık öncelik hakkımız yok.

Barcelona'nın, Gio'yu geri çağıracanı pek sanmıyorum.

Ancak belli olmaz. Eğer Gio patlama yaparsa çağırabilir.

Yahu, ben anlamiyorum, bizim yoneticiler, Gio'nun Galatasaray'daki hangi performansini beyenmediler de almadilar? Ilk geldigi ilk 2-3 mac disinda hep iyi oynadi, ve daha iyi oynayarak devam ediyordu. Bundan sonra zor aliriz gibi dusunuyorum. Stoch falan hic bir sey Gio'nun yaninda. Sezon sonunu buyuk bir hevesle bekliyordum. Cunki, kanatlara oyuncu ihtiyacinin olmayacagini, sadece solbek icin birinin alinmasi gerektigini, transferde butun dikkatimizin orta 3'lu ve bir stopere yonelecegini dusunmustum ama, yonetim Gio ve Caner'in opsiyonu kullanmayarak beni hayal kirikligina ugratti. Insallah, Gio alinir ama, zor gibi.

Şahsi fikrim bundan sonra Gio'nun bonservisini ödeyebilsek bile ikna etmek için Rijkaard'ın özel çabası gerekecek.

Yahu, ben anlamiyorum, bizim yoneticiler, Gio'nun Galatasaray'daki hangi performansini beyenmediler de almadilar? Ilk geldigi ilk 2-3 mac disinda hep iyi oynadi, ve daha iyi oynayarak devam ediyordu. Bundan sonra zor aliriz gibi dusunuyorum. Stoch falan hic bir sey Gio'nun yaninda. Sezon sonunu buyuk bir hevesle bekliyordum. Cunki, kanatlara oyuncu ihtiyacinin olmayacagini, sadece solbek icin birinin alinmasi gerektigini, transferde butun dikkatimizin orta 3'lu ve bir stopere yonelecegini dusunmustum ama, yonetim Gio ve Caner'in opsiyonu kullanmayarak beni hayal kirikligina ugratti. Insallah, Gio alinir ama, zor gibi.

Sinan Engin (Adnan Sezgin) istifa !

Artık bizim ikna olmamız yetmiyor; elimize, yuvamıza kadar gelmiş hazineyi kaçırdık. Eğer şansımız tutarsa satın alabilirz aksi takdirde yabancı ellerde ağzımız açık izlemek durumunda kalacağız. Yazık oldu, hem de çok yazık.

Bu adamı kaçırırsak yazıklar olsun böyle yönetime.Rijkaard bile alın dedi nasıl alınmaz ne gerekçeyle alınmaz açıklama bekliyorum.

Eğer Keita veya Arda dan biri satılacaksa alınmalı onun haricinde kesinlikle almaya görek.

ya sanki santos yarım sezon vardı bişey yaptı.Bu takımın ihtiyacı orta saha.

Üst Alt