Giovanni Dos Santos Anketi ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Dos Santos Anketi !

Cevap: Gio Dos Santos hemen bugün alınmalı

Sol baş parmağıyla karşılaştıryorsan rasyonelce bir yaklaşım derim,ama gerçekler acıdır...Ben daha iddialı laf edeyim o zaman yetenek anlamında Arda ile Gio karşılaştırılamaz bile biri 12 silindirli 8000 motor bir italyan arabasını temsil ederken diğeri 1600 motor şahin'i temsil ediyor,var gerisini sen hesap et...Gerçeklerle yüzleşelim artık...

Saçmalama istersen kardeşim . Giovani´nin sürati dışında hiçbir + özelliği yok Arda´dan Arda komple bir oyuncudur zeka , pas yüzdesi ,yetenek Sadece hız ve şutlarda geri biraz Şutlarıda Gio kadar vardır .Kendinize gelin yabancı hayranlığını bırakın,değerlerinizin kıtmetini bilin Arda bugun dev kuplerin gözdesi Liverpool forumları mutlaka almalıyız , kaçırmamalıyız diyor . Bende idiaalı bir cümle kurayım Arda seviyesindeki oyuncular Arshavin , Aguero , Gourcuff vs dir Gio değil .

Arda'ya 15 milyon euro vercekler ve adnan polat yollamıcak he. :D

15 milyon ne ki arda için?

Fellainiler elanolar 8 ediyor.Ardada ki yetenek çok az futbolcuda var dünyada.Bu sene biraz formsuz olsada formda bir Arda dünyada en iyi 10 futbolcu arasındadır benim için.

Euro 2008de nasıl oynadığı malum.Takımın oyunuda ardayı kötü etkiliyor tabi.

ben çok yönlülüğü ile solaçıkta caneri görmek istiyorum...sağda keita dan vazgeçecek var mı aramızda?...en verimli olabileceği yer sağaçık iken ve orda keita varken,hele de orta sahamız ''GS lıyım'' diyen herkes için kanser sebebi iken,macera aramak yerine yabancı haklarımızdan en az 2 si ''adam gibi'' orta saha oyuncusu için kullanılmalı diye düşünüyorum.hem kontenjan,hem kaynak kullanımı açısından kesin bir gereklilik olarak görmüyorum gio nun alınmasını...

ben çok yönlülüğü ile solaçıkta caneri görmek istiyorum...sağda keita dan vazgeçecek var mı aramızda?...en verimli olabileceği yer sağaçık iken ve orda keita varken,hele de orta sahamız ''GS lıyım'' diyen herkes için kanser sebebi iken,macera aramak yerine yabancı haklarımızdan en az 2 si ''adam gibi'' orta saha oyuncusu için kullanılmalı diye düşünüyorum.hem kontenjan,hem kaynak kullanımı açısından kesin bir gereklilik olarak görmüyorum gio nun alınmasını...

Keitaya guzel bir para gelirse yani o parayla gio alınabılıcekse keitadan vazgecerim..

Saçmalama istersen kardeşim . Giovani´nin sürati dışında hiçbir + özelliği yok Arda´dan Arda komple bir oyuncudur zeka , pas yüzdesi ,yetenek Sadece hız ve şutlarda geri biraz Şutlarıda Gio kadar vardır .Kendinize gelin yabancı hayranlığını bırakın,değerlerinizin kıtmetini bilin Arda bugun dev kuplerin gözdesi Liverpool forumları mutlaka almalıyız , kaçırmamalıyız diyor . Bende idiaalı bir cümle kurayım Arda seviyesindeki oyuncular Arshavin , Aguero , Gourcuff vs dir Gio değil .

Arshavin ile Arda'yı karşılaştırıyorsun saçmalama diyorsun ya valla ne desek boş artık hadi kumdan kale yap sen...Bizim çocuğumuz ama bu Arda'nın kendi etrafında bir kere dönüşünün Dünya'nın bir defa dönüşüyle aynı zamana denk geldiği gerçeğini değiştirmiyor...Arda temposuz,ara sıra ortaya çıkan,ama silik bir futbol karakteri olan güçsüz,yavaş,en önemlisi asla bir takımı sürükleyemeyecek bir adam,buda yıldız olmanın en büyük şartıdır...Neyse dediğim gibi gerçeklerle yüzleşeceğiniz vakit elbet gelecek...Şimdilik böyle kabul edelim senide...Bide şu yabancı hayranlığı tabusunu yıkalım be...İyi oyuncu iyidir yerlisi yabancısı olmaz...Kimse yerli diye iyi olmaz kimse yabancı diye kötü olmaz...Birisi ya iyidir yada kötü...

Aynen bu işte mantıklı düşünen açgözlü olmayan birinin yorumu.

Gio iki senedir düşüşte olan bir adam artık dünya yıldızı olucak gözüyle bakılmıyor çünkü onun yaşındakiler zaten dünya yıldızı oluyor.Caner sol açık oynarken gionun bize sağladığı kadar katkı sağlamıştı daha mücadeleci defansif yönü kuvvetli olan bir adam hemde türk.

Arshavin ile Arda'yı karşılaştırıyorsun saçmalama diyorsun ya valla ne desek boş artık hadi kumdan kale yap sen...Bizim çocuğumuz ama bu Arda'nın kendi etrafında bir kere dönüşünün Dünya'nın bir defa dönüşüyle aynı zamana denk geldiği gerçeğini değiştirmiyor...Arda temposuz,ara sıra ortaya çıkan,ama silik bir futbol karakteri olan güçsüz,yavaş,en önemlisi asla bir takımı sürükleyemeyecek bir adam,buda yıldız olmanın en büyük şartıdır...Neyse dediğim gibi gerçeklerle yüzleşeceğiniz vakit elbet gelecek...Şimdilik böyle kabul edelim senide...

Euro 2008 kim sürükledi takımı?Çek cumhhuriyeti maçında.?

Sayısız maç var Ardanın kurtardığı.

ne aguerosu ne arshavini ya :D:D en fazla nasriyle kıyaslarsın..

Arshavin ile Arda'yı karşılaştırıyorsun saçmalama diyorsun ya valla ne desek boş artık hadi kumdan kale yap sen...Bizim çocuğumuz ama bu Arda'nın kendi etrafında bir kere dönüşünün Dünya'nın bir defa dönüşüyle aynı zamana denk geldiği gerçeğini değiştirmiyor...Arda temposuz,ara sıra ortaya çıkan,ama silik bir futbol karakteri olan güçsüz,yavaş,en önemlisi asla bir takımı sürükleyemeyecek bir adam,buda yıldız olmanın en büyük şartıdır...Neyse dediğim gibi gerçeklerle üzleşeceğiniz vakit elbet gelecek...Şimdilik böyle kabul edelim senide...

Kumdan kale yapma yaşım geçti rahat ol Düzgün konuş benle Arda Avrupaya gidince göreceksiniz ne kadar değerli bir oyuncu olduğunu Bak bakalım 3-4 sene sonra kim değerli olacak Arda mı Gio mu ?

Kumdan kale yapma yaşım geçti rahat ol Düzgün konuş benle Arda Avrupaya gidince göreceksiniz ne kadar değerli bir oyuncu olduğunu Bak bakalım 3-4 sene sonra kim değerli olacak Arda mı Gio mu ?

Arda Avrupada 3-4 sene kalabilirse Gio'yu geçmiş sayıyorum iddiamız böyle olsun...Kumdan kale yapmanında yaşı geçmez öldürme içindeki çocuğu...

Gio Arda´nın yarısı bile değil .

Şu an değil tabi ama bu olamayacağı anlamına gelmez.:asd:Arda'dan çok daha iyi olabilecek bir potansiyeli de barındırıyor bünyesinde.Bence de kesinlikle tutulmalı takımda.Arda'nın gideceğini varsayarsak Gio'yu alarak iyi bir iş yapmış oluruz.Barcelona'dan Ipswich'lere kadar düşmüş olabilir ama sonuçta yetenekleri kaybolmuyor futbolcunun.

Olurmu canım Arda'daki hız,o patlama kuvveti o güç,o sürat,o şutlar...

Bence direk C.Ronaldo ile karşılaştırmalı...:eek:

Dikkat ettimde bak o kadar şey yazmışım bunların hiçbiri Arda'da yok ne garip değilmi...Neyse canım bunların ne önemi var o bizim çocuk bunlar olmasada olur...O doğuştan yıldız...

Ya Arda'yla Gio'yu ne diye karşılaştırıyorsunuz ki arkadaş.

İlla birine yorum yapabilmek için başka biriyle karşılaştırmak mı gerekli?

Okadar yermeyin Ardayı yahu.Ardadada Giovanidede dünyanın en iyilerinden biri olabilecek potansiyel var.Tabi ben Giovaninin stilini daha çok beğeniyorum ama 2side çok yetenekli ve potansiyeli olan oyuncular.

Ulan delirtmeyin adamı sene başında Arda iyi oynarken hepiniz neler diyordunuz biliyoruz.Takım şuan kötü olmasına rağmen Arda bu ligin asist kralı.Ahmet mesela istastik vermiş Ardanın asist yapıp gol atmadığı sadece deplasmanda bir maçı kazanmışız.

Bugün rakım kötü olunca Messi öne çıkamıyor.Takım iyi olsa Arda yeteneklerini daha rahat gösterir kötü olunca ancak bu kadar oluyor(asist kralı) kaldıki sene başından beri doğru dürüst sol kanat oynamadı bu adam ya forvet ya sağ kanat oynadı.

He bide biz bu olaya hiç karışmamış olsaydık mesela Porto 8 verip alsaydı Totnımdan ooooo adamlara helal olsun felan derdiniz.:eek:[/QUOTE]

Totnım ne la?

Üst Alt