Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Cevap: Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Gio'ya laf söylenirken sürekli savundum, bugün cifte mutluluk yasiyorum :)

Ben pek eleştirmedim Gio'yu ama gelmesine de pek sevinmemiştim açıkcası. Benim için hala kapalı kutu emin olamıyorum. Bgn cok keyif verdi ama ondan önceki birkaç maç sahada varmıydı yokmuydu belli değildi. İyi kotu oynadı bile diyemedim önceki maçlarında çunku oynamıyo gibiydi.

Umarım Sezonun geri kalanında beni şaşırtır ve iyi bir oyuncu kazanmış oluruz.

Ben pek eleştirmedim Gio'yu ama gelmesine de pek sevinmemiştim açıkcası. Benim için hala kapalı kutu emin olamıyorum. Bgn cok keyif verdi ama ondan önceki birkaç maç sahada varmıydı yokmuydu belli değildi. İyi kotu oynadı bile diyemedim önceki maçlarında çunku oynamıyo gibiydi.

Böyle istekli, motive olmus ve kendini güvenerek oynamayi devam etsin, gerisi gelir zaten. Cunku adamda yetenek var, bunu o da biliyor, biz de..

ben zamanında bişey söylemedim, ama bir maçla da göklere çıkaramam. bekleyip görücez, istikrar sağlarsa ne ala. bence sağlayacak, dünya kupasını düşünsün

Ben Elano'ya söyledim laf ve haklı çıktım. Elano olmadan oynadığımız ilk maçta şov yaptık.

Ortamı germeye gerek yok Serhat.Her oyuncu bizim için önemlidir.Yanlış anlama bu yazdıklarım bir uyarı sayılacak bir yönetici gibi yazılan yorumlar değil.Normal bir Galatasaray'lı taraftar gibi diyorumki Elano takımın önemli bir oyuncusudur.Atletico maçında biraz daha geç çıksaydı belki de şuan turlamıştık.O çıktı orta saha bitti.

Ortamı germeye gerek yok Serhat.Her oyuncu bizim için önemlidir.Yanlış anlama bu yazdıklarım bir uyarı sayılacak bir yönetici gibi yazılan yorumlar değil.Normal bir Galatasaray'lı taraftar gibi diyorumki Elano takımın önemli bir oyuncusudur.Atletico maçında biraz daha geç çıksaydı belki de şuan turlamıştık.O çıktı orta saha bitti.

Burak bu Serhat ne yapmaya çalışıyor?Barış'a sallayıp duruyodu şimdi Barış bitti sıra Elano'ya mı geldi?Bugün iyi oynamamızın nedenlerinden biri de Ayhan'ın diğer maçlardaki kadar saçmalamamasıydı.Bunun Elanoyla ne alakası var.Adam fit duruma gelmiş Elano yoktu şov yaptık diyor hayret birşey ya

tabi bundan önceki maçlarda Galatasaray takır takır oynadı da bir tek o kötüydü. :p

topu kolay kaybetmiyor, ayrıca pres yapması da arasıra defansa gelip yardım etmesi de hoşuma gitti.

Ayrica oyundan alinirken birden ugultu koptu ya:) Giovani´nin gözlerinin doldugunu farkettiniz mi sizde? Onun da üstünden büyük bir yük kalkti. Duygulandi cocuk. Lan ben Giovani´yim hizaya girin:D

Ben farketmedim. harbiden böyle bir durum var mıydı cidden gözleri doldu mu? Aslında Gio'yu çıplak gözle izleyenlerin yorumlarını dinlemek daha gerçekçi olur. Dün ben tvden izledim, memnuniyetten hepimiz evde salak salak gülüyorduk o derece güzel oynadı. Herkesin aklında şu var acaba gelecek maçlar Gio böyle oynar mı? Çünkü ilk maçlardaki izlenim hepimizi büyük hayal kırıklığına uğrattı. Şahsen ben Rijkaard'a çok güveniyordum bu konuda çünkü ısrarla oynattı. Hep bir bildiği vardır dedik. Dün Galatasaray Tv de Ayhan konuk oldu maçtan sonra ve Gio için çok yetenekli zamanla çok daha iyi olacak dedi. Herhalde Ayhan ve onun gibiler bunu en rahat anlayabilecek insanlardır. İlk Atletico maçından önce Levent Tüzemen roportajında Antalya kampını anlatırken buna değinmişti. Gio antrenmanların en fazla çalışanı ve çok iyi geliyor patlama yapabileceğini söylüyorlar demişti. Bunlar hep Gio'yu çıplak gözle takip etmiş adamlar. Küçük Hakan programda Gio'nun bonservisi alınmalı dedi Lig Tv de. Herhalde bu adamlar Gio hakkında işkembeden sallamıyorlardır. Florya da herkesle iyi ilişkileri olan adamlar bunlar. Duydukları gördükleri vardır. Rijkaard'da Gio daha da iyi olacak diyor. Bunlar benim gelecek için kaygılarımı en aza indiriyor. Hatırlayın Arda ve Ayhan'a bizim tv de soru sormuşlardı, Keita ilk hafta antrenmana çıktıktan sonra ilk izlenimler nasıl diye. Arda, çok farklı şeylere imza atabilir yetenekleri inanılmaz demişti. Yani bu gibi değerlendirmeler benim için daha önemli. Sanıyorum herkesin içinde de Gio için gelecek performansı böyle olacak mı acaba kaygısı var haklı olarak. Söylenenlere bakılırsa daha da iyi olacak gibi duruyor. Keza Elano için de neredeyse balon yakıştırmaları yapılıyordu. Şimdi Atletico'da çıktığından beri görüyoruz orta alanın pas trafiğindeki durumu. Eminim dün Elano olsaydı iki kat daha fazla mest olurduk.

Nasıl Milli maça gidecek ya ?? ne zaman gidiyor ??

bizim de milli macimiz var bizim oyuncular da gidecek milli maclara. neden problem yapiyorsunuz ki ? ayrica gio geldiginde bolivia macina

( atletico,besiktas,atletico mac arasinda) gitmeyecegim demisti.

bence gitsin morali daha da artar güveni daha da cok gelir yerine.

bizim de milli macimiz var bizim oyuncular da gidecek milli maclara. neden problem yapiyorsunuz ki ? ayrica gio geldiginde bolivia macina

( atletico,besiktas,atletico mac arasinda) gitmeyecegim demisti.

bence gitsin morali daha da artar güveni daha da cok gelir yerine.

:icon_twisted::yup::005:

dile dökmeden acaba?? diye düşündüğüm anlar oldu ama akşam kumaşını belli etti.barcanın scoutları insan değilmi hiç onlar yanılamazmı.bu çocuk neden bizim elimizde messi gibi bir star olmasın sükse yapmasın.malzeme var,geriye kalan sadece zaman,şans ve imkan.

Ayni seyi Elano icin yapmisti forumdaki arkadaslar sagolsunlar. Kapasitesini bilenler olarak arkasinda durduk. Simdiki oyunu ortada. Lincoln icin de ayni seyi demistik. Guzel oynamaya baslamisti ama o kafadan kaybetti. Elano ise o yapida biri degil. Simdi, de Santos'un kapasitesini bilerek arkasindayiz. Belki onumuzdeki hafta kotu oynayabilir ama, kapasitesinin cok yuksek bir oyuncu oldugunu unutmamamiz lazim. sabredersek, sabrimiz bize kazanc olarak doner. Buyuk bir yildiz kazanmis olabiliriz.

Elano gelir... övgüler övgüler... kötü oynar: yergiler yergiler... uyumu yakalar: övgüler övgüler

Gio gelir... övgüler övgüler... kötü oynar: yergiler yergiler... uyumu yakalar: övgüler övgüler

Bu böyle sürer gider.

Biz elestirmekle yerin dibine sokmak arasindaki farki bilmiyoruz. Messi gelip ilk 5 mac cok cotu oynasa direkt "Messi futbolcu degil, Barca'da da sansa oynuyordu" deriz. Yani elestirmiyoruz aslinda durumunu karara bagliyoruz.

dün maçdan öncede yazmışdım bu maçda patlama yapar inş diye öylede oldu devamı gelir inş.

Ben Giovani hakkında belki de burdaki en olumsuz kişiydim. Şimdi zaman inşallah bu oyuncumuzun kaliteli ve yararlı olacağını bana gösterir ve ben gerekirse tükürdüğümü de yalarım. Ama sorun bu değil. Bu adamı ben eleştirirken geçmişinde top oynamamasına , ve bizdeki aldığı topları geriye yana oynamasına göre eleştirdim. Şimdi bakıyorum "Ahhh işte kapak olsun kapakkkk " gibi yazılar oluyor. Kardeşim ne kapağı. Çabamızın adı galatasaray. Tek maç ile de süper oyuncu demem. Ha güzel mi oynadı dün. Enfes. Ama şimdi haftaya eskişehir maçında eski giovani gibi oynadığı zaman hah ben demiştim ,kimmiş o kapakkk diye bağıranlar dememek adına yazıyorum. Giovani şu an hazır değil. Kapasitesini %100 yapar ve inşallah şampiyonluğumuzdaki mihenk taşlarından birisi olur. 3-5 tane de fenere tıkar.

Bunun tek sebebi var oda ; Joao Alves ! Jo gibi arkadaşlarına geniş pozisyon alanı sağlayabilen bir oyuncu ile oynayınca haliyle istediği alanları buldu ve neticesinde toparlandı. Arda ileride olduğu zaman, Gio sola hapsoluyor.

Gio'nun tek eksiği ; Mevki ve gerçek bir santrafor ile oynamıyor oluşuydu. Bunun açıklaması bu.

Üst Alt