Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Cevap: Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Lincoln'de de kendine geleceğini söylemiştim Elano'da da. Birtek Dos santos'da fena kızdım, bundan bir şey olmaz dedim ama tam anlamıyla "Pişman oldum" :)

Şu transfere bak fos santos fos santos diyenler nerde asıl onlar ortaya çıksın :D

ya arkadasım pişmanım desem mutlumu olacaksın , adam iyi oynasın mahcup etsın herkesi işte yararıda galatasarayıma sana bana değil,eleştirenler sanki kötü oynadığında zil takıp oynuyorlar , aramızda yapmayın böyle çocukce seyler ya

Çocukça şey değil.

2.maçından adama atıp tutmak fos demek balon demek kolay!

Maç kondüsyonu olmayan adamı eleştirmek onun üzerinden Rijkaard'a yönetime sallamak kolay! A. Çakar'ın gazına gelmek kolay!!

Pişman olmakta kolay bişey.

Ama o topicteki cesur yazıları burda da görelim.

ne çabuk gaza gelen bi topluluğuz ya.bi soluklanın hele.1 maçla bir oyuncu değerlendirilmez.dos santos'u beğenmeyenlerde birkaç maçla değerlendirdiler dos santos'u savunanlarda bugün iyi oyunundan sonra haklı çıktıklarını idda ediyorlar.bi durun hele.

Dedigim gibi, Kasimpasa onun cikis maci olacak, ve öyle de oldu.

Azcik daha zamana ihtiyaci var, uyum acisindan, arda nere ye kosyuor, keita nereye diye filan, oda giderilirse süper olacak.

Rjkaard biliyor isini, Riber, Robben, Ronaldo, Messi gbi oyunun havasini hemen degistiren futbolcu lardan birisi, ve o yüzden onu istedi !

ne çabuk gaza gelen bi topluluğuz ya.bi soluklanın hele.1 maçla bir oyuncu değerlendirilmez.dos santos'u beğenmeyenlerde birkaç maçla değerlendirdiler dos santos'u savunanlarda bugün iyi oyunundan sonra haklı çıktıklarını idda ediyorlar.bi durun hele.

Lafının arkasında duranlara da helal olsun.

Adam daha sadece bir kere ilk 11 başlamışken, bu adama topçu değil demek cahilliktir demiştim...

Bu topik yeni transfer edilen adamlara laf söyleyen futbol ulemalarına ibret olsun diye sabitlenmelidir bence..

Kapak takılmıştır bugün, içimizdeki ve dışımızdaki futboldan anlamayan herkese, kimse bana kızmasın kapağı takan ben değilim, Dos Santos..

Adam daha sadece bir kere ilk 11 başlamışken, bu adama topçu değil demek cahilliktir demiştim...

Bu topik yeni transfer edilen adamlara laf söyleyen futbol ulemalarına ibret olsun diye sabitlenmelidir bence..

Kapak takılmıştır bugün, içimizdeki ve dışımızdaki futboldan anlamayan herkese, kimse bana kızmasın kapağı takan ben değilim, Dos Santos..

Amacım kapak takmak değil.

Ama 2 maçtan bir adam bu kadar acımasızca "balon,fos" diyerek eleştirilemez.En azından bunu görebilmeliyiz artık.

Sorunun kaynağı biz toplum olarak eleştirmeyi bilimemizdendir.Eleştirmeyi A.Çakar'ın yaptığı bişey zannediyoruz.

Buradayım... pişmadım özetleri seyrettim daha da pişman oldum... :D

Açık konuşuyorum bu akşam bu futbolu oynadı ya bu adam ben daha kötü de oynasa bişey söylemeyeceğim. Olayı tamamen psikolojik 2 senedir oynamamanın getirdiği birşeydi, bu akşam da bunu kırdı. Tabiki bir santraforla oynamanın getirdiği bir rahatlık da vardı sistem daha oturmuş olunca sahada işi de kolaylaştı.

Bu demek değildir ki bundan sonra da kötü oynamayacak hep iyi oynayacak.Arada kötü de oynayacaktır ki futbolcudur hepsinin hakkı var, ama şahsi düşüncem sezon sonuna kadar yetecek morali bu akşam kazandı.

İnşallah bu akşamki futbolundan sonra da bir sakatlığa kurban vermeyiz kasaplar izleyip baltaları bilemeye başlamazlar.

en dogru tespitlerden bi tanesi bir adam nasil bir-iki macla yerin dibine batirilmazsa, tek maclada cikmaz...

Ama ciplak gozle izledigim kadari ile Kasimpasa maciyla birlikte Gio Kapak insasina basladi, Sami Yen'e birakir hak eden gelir alir... buyuk olacak kapak buyuk..

Aman nazar degmesin. Renkdaslar alinmasin bence kapak Ridvan'a yarisir.

en dogru tespitlerden bi tanesi bir adam nasil bir-iki macla yerin dibine batirilmazsa, tek maclada cikmaz...

Ama ciplak gozle izledigim kadari ile Kasimpasa maciyla birlikte Gio Kapak insasina basladi, Sami Yen'e birakir hak eden gelir alir... buyuk olacak kapak buyuk..

Aman nazar degmesin. Renkdaslar alinmasin bence kapak Ridvan'a yarisir.

Gio'yu tek maçla yüceltecek değiliz. AMA 2 maçta "balon , fos" diyenler birazcık pişmansa ne mutlu bize.

Sabırlı olmak lazım demişti çoğu renktaş, bende dahil.

Olaki bundan sonra ki maçta formssuz olursa laf edenleri şimdiden kınıyorum. Lütfen sabırlı olun.

Az frene basıp maç sonu hızıyla Santos'u göklere çıkarmayalım hemen

Ama bize vaad ettikleri gerçekten sabır edip beklemeye değer.

Üst Alt