Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

Cevap: Gio'ya laf söyledim "Pişmanım" diyenler

cahillik yapıp bir laf söylemedim..Bu teknik heyet hıyar değil işini bilir.

Kesınlıkle aslantepede görmek ısterım demiştim. Ve görüdünüz kaliteyi. Geldiği gün inanamamıştım böyle bi genç yetenek nasıl bize geldi diye. :eek:

Gio sana diğer maçlardan sonra bir halt dediğim için binlerce özür diliyorum.

Böyle devam et aslanım. :bid: :bid: :bid:

Sene başından beri istediğim,gelmesi için yalvardığım,gözümün televizyonlarda kaldığı oyuncu bu, Giovani..

Sene başında olmadı,devre arası aramıza katıldı,transferine canlı tanık olmakta beni ayrıca mutlu etti.Rijkaard'a da teşekkürler böyle bir oyuncuyu bu takıma kazandırdığı için.

Giovani böyle devam ettiği sürece bonservisi de mutlaka alınacaktır.

Son olarakta, takımda en iyi top süren 1-2 oyuncudan birisi dersem yanılmış olmam..

sımartmayalım. zamanla daha iyi olması gerekir......

birde HEMEN BONSERVİSİ alınmalı..........

valla ilk maçlarında zamanı ihtiyacı olduğunu düşünüyodum ama beşiktaş maçında o faulu yapınca birde üstüne üstelik baraj yapmayınca geri çekilince dedim bize göre değil galiba ama bu maç çok iyiydi inş. böyle devam eder

Evet yok mu özür dileyen.Oysaki Antalyaspor maçından sonra bir ton laf söylenmişti Gio'ya

Ben onu kötülemedim hiç. Ama muhakkak kısa süre içinde kendini göstermeli dedim. Bugün onu çok beğendim. Bu performansı uzun zaman göstermesini bekliyorum. :)

SAkatlar iyileşiyor.

Takım havayı yakaladı.

Kewell,Baros,Elano,Hakan Balta eklenince bu takıma herkes 4lük 5lik olur karşımızda.

en az 5-6 tane kaçırdık yahu. 10 bile olabilirdi bugün

Herkese onu çıplak gözle izlediğimi vs söyledim ve sabredilmesini de söyledim. Eski postlarıma bakabilirsiniz pişman değilim:D

Sadece zamana ihtiyacı vardı ve bu kısa sürdü böyle de devam eder neden derseniz güveni geldi kendine ve açık söylüyorum keitadn da bir adım öndeydi maçın yıldızıydı . zaten keita da bubu söylemişti röportajda . fakat arkadaşlar arasında konuşurken bir kez kötülemiştim bunu özür dilerim yine de :)

Ama benim asıl kızdğım nonda kalsaydı da gio gitmeseydi diyenlerdi oınların özrü de başka olmalı :)

yalnız renktaşlar bu jo yada hayran kaldım. acaba bonservisini alabilecekmiyiz..............

Ben Elano'ya söyledim laf ve haklı çıktım. Elano olmadan oynadığımız ilk maçta şov yaptık.

Insan bu adami 2-3 Haftada elestirirken bir mantikmen düsünür....

"Ulan bu Oyuncu 16 yasinda Barca da oynarken Ronaldinho´ya benzetiliyordu, Koskoca Barca´da 16 yasinda herkes oynayabilirmi..? "

diye bi düsünür...

siz hele daha bekleyin.. 4-5 mac daha oynasin görürüm ben sizi..!!

Üst Alt