# Gökçek Vederson - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökçek Vederson

Cevap: # Gökçek Vederson

Sol beke daha iyi Türk altarnatif bulunamayacağından mantıklı bulsam da şu bana sıkıntı verir. Bu adamı Fenerbahçe'den koparmamız için onlardan daha fazla para vermemiz gerekir. Yoksa adam ayrılmaz bir yığın Brezilyalı arkadaşının olduğu, seneye Şampiyonlar Liginde oynayacak uzun yıllar parçası olup alıştığı takımından, o zaman da hakettiğinin üstünde ödeme yapacağız anlamına gelir. Böyle olmasını istemem.

Vederson'a kazma diyen, Hakan Balta'ya Sarp'a Topal'a Ayhan'a Barış'a Caner'e ne der bilmiyorum.

Takımdan soğurum.Adını değiştirirse belki.Gerçi o zaman da giydiği forma aklıma gelir.

Bu adam gelsin top ayagina geldiginde gozumu yumarim valla uyuzum oluyom bu kaplumbaya

Böyleleri ?

Ne biçim bi konuşma tarzı bu arkadaşım

Herkesin burnu büyümüş

Uzatmak istemiyorum dedim Resmen husumete çevirdin

Moderatör olarak görevimiz medyada çıkan haberleri paylaşmak. Sonra siz çıkıp bizi dövmekten beter ediyorsunuz. Forumda bulunma amacın nedir? Haberlere yorum yapmak değil mi? Açılan konuları yargılamak sana düşmez.

Moderatör olarak görevimiz medyada çıkan haberleri paylaşmak. Sonra siz çıkıp bizi dövmekten beter ediyorsunuz. Forumda bulunma amacın nedir? Haberlere yorum yapmak değil mi? Açılan konuları yargılamak sana düşmez.

Üslübunuda görevinide bir önceki mesajında gördük

Çok başarılısın ama moderatörlükte değil

insanları kışkırtmakta

Daha fazla uzamaması için konuyu açan arkadaştan özür diliyorum

Sanada görevinde başarılar

Vederson Cim Bom'da!

Transfer sezonunun ilk büyük hamlesini Galatasaray yaptı. Sarı-Kırmızılı ekip, Fenerbahçe ile yollarını ayırmaya hazırlanan Brezilya asıllı oyuncuyla anlaştı.

Galatasaray transfer döneminin resmen başlamasına sayılı günler kala bombayı patlattı, Fenerbahçe’yle sözleşmesi sona ermek üzere olan Gökçek Vederson’la ön anlaşmaya vardı. Adnan Polat’ın başkanlığı döneminde bonservis bedeli olmayan yerli oyuncuları transfer etmeyi kulüp politikası haline getiren Sarı-Kırmızılı yönetim, Türk statüsünde oynayan Brezilya asıllı sol kanat oyuncusunun işini bitirdi. Polat ve ekibinin, Fener’le olan 3 yıllık sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona erecek Vederson’la Süper Lig’in bitimine iki hafta kala el sıkıştıkları ortaya çıktı. Resmi transfer dönemi başlar başlamaz Vederson’la mukavele yapılacağı öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar geçtiğimiz hafta içerisinde de bonservis bedeli bulunmayan Beşiktaşlı Serdar Özkan ve Bucasporlu Mehmet Batdal’la 3’er yıllık protokol imzalamıştı.

Yalçın Dümer

Vederson Cim Bom'da! - www.fanatik.com.tr

Vederson Cim Bom'da!

Transfer sezonunun ilk büyük hamlesini Galatasaray yaptı. Sarı-Kırmızılı ekip, Fenerbahçe ile yollarını ayırmaya hazırlanan Brezilya asıllı oyuncuyla anlaştı.

Galatasaray transfer döneminin resmen başlamasına sayılı günler kala bombayı patlattı, Fenerbahçe’yle sözleşmesi sona ermek üzere olan Gökçek Vederson’la ön anlaşmaya vardı. Adnan Polat’ın başkanlığı döneminde bonservis bedeli olmayan yerli oyuncuları transfer etmeyi kulüp politikası haline getiren Sarı-Kırmızılı yönetim, Türk statüsünde oynayan Brezilya asıllı sol kanat oyuncusunun işini bitirdi. Polat ve ekibinin, Fener’le olan 3 yıllık sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona erecek Vederson’la Süper Lig’in bitimine iki hafta kala el sıkıştıkları ortaya çıktı. Resmi transfer dönemi başlar başlamaz Vederson’la mukavele yapılacağı öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar geçtiğimiz hafta içerisinde de bonservis bedeli bulunmayan Beşiktaşlı Serdar Özkan ve Bucasporlu Mehmet Batdal’la 3’er yıllık protokol imzalamıştı.

Yalçın Dümer

Vederson Cim Bom'da! - www.fanatik.com.tr

Kalsın Fener'de. :eek:

Yahu bu adam değilmiydi, Türkiye'de oynamayı arzu ettiğim tek takım Fener di diyen. Bu demeçlerden sonra kanım ısınmıyor ne yalan söyleyeyim.

Vederson Galatasaraylı'dır. Ankaraspor da oynadığı zamanlar Galatasaray atkısıyla posterleriyle falan fotoğrafı vardı. Kendi de söylemişti Galatasaraylı olduğunu. Alınırsa iş yapar mı orasını bilemem. Hakan Ünsal'a benziyor biraz stil olarak :)

Vederson Galatasaraylı'dır. Ankaraspor da oynadığı zamanlar Galatasaray atkısıyla posterleriyle falan fotoğrafı vardı. Kendi de söylemişti Galatasaraylı olduğunu. Alınırsa iş yapar mı orasını bilemem. Hakan Ünsal'a benziyor biraz stil olarak :)

Forma bile giymişti öyle hatırlıyorum

Üst Alt