# Gökçek Vederson - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökçek Vederson

Cevap: # Gökçek Vederson

Bazı maçlarda sol önde oynasa da çoğu maçta bek olurak sahada yer aldı. Bek olarak 7 asist yapmış. Takıma katkısı yadırganamaz. Hucüm güçü yüksek bir bek. Temposu da iyi, defansif anlamda zaafları var;bence. Bu tür transferleri istememdeki ilk neden bütçeyi zorlamaması.

Vederson'u herzaman begenmisimdir.Sadece kondisyon eksikligi var Hucum yaparken geri gelmelerde zorlasiyor ama orta açmasi, Sut ozelligi tipki dani alves ama 1alt versiyonu

Hakan Balta Caner Vederson Çağlar

Bunlar arasından kesinlikle Hakan Balta 1dir benim için ne olursa olsun.Geri kalanlar arasında Caner'in kalma ihtimali yok zaten.Çağlar mı Vederson mu derseniz kararsız kalırım :)

Böyle adamlarda Galatasaraylı fenerli kavramı olmaz.Para neredeyse oralı olurlar.

Yorum yapan bizlere "futboldan ne kadar anlıyorsun?" diye sorsalar hepimiz birşeyler bildiğimizi iddia ederiz. Ama bakıyoruz ki herkesin yakınen tanıdığı Vederson hakkında bile o kadar fikir ayrılığı var ki...... Ne garip bir oyunmuş şu futbol.

wederson hakkında yorum yapmıyacam ama hakan balta yı en iyi 11 e yazıyorlardı utanıyordum ağız alışkanlığı olmuş hakan balta ağzımızda hücumu geçtim savunmaı bile wedersondan,dos santos tan kötüydü bu sezon.

Üst Alt