Gökhan Çıra: "Fatih Terim futbolun mafyası" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Çıra: "Fatih Terim futbolun mafyası"

Kafasini kim yardiysa heryerinden öpuyoyorum. Keske biraz daha vurabilseydi. fenerli kesin konusmalarindan belli

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi açıklamalarını dinliyorum bu garip arkadaşın. Cep telefonuyla röportaj yapıyor bi tanesi bununla. Kurmaca olduğu öyle belli ki. Neler yaşamış altyapı da zavallım kirbaclamislar galiba bi çocuğu

Kafasini kim yardiysa heryerinden öpuyoyorum. Keske biraz daha vurabilseydi. Yapramm fenerli kesin konusmalarindan belli
EMA26JMX0AY6oss

Ulan dingil, bu adam mafya olsa sen Florya'ya girip 6-0 işaretini yapabilir miydin? bu adam mafya olsa sen o yazıyıı yazıp kahkahayı atıp Arena'dan çıkabilir miydin?
Futbolcu dediğinde az biraz düşünme yetisi olacak. Mal geldin mal gidicen çıra

Homofobik biri misin ?

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yoo değilim eşcinsel olabilir insan saygı duyarim ama bunu prime çevirip amprik tavırlar sergileyenleri kaldiramiyorum. Escinselsin diye kırılmaya gerek yok. İnsan hem cinsinden etkilenebilir insan cinsiyette değiştirebilir ama belirli çizgiye aşmaması gerekir.
Misal kartından erkek olan nasıl maço maço takılıp serseri gibi dolasmiyorsa erkekten bayan olanda seviyesini bilmeli. Kadın dediğin narindir bunların ki dupe düz aymazlik, seviyesizlik

Üst Alt