# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları


Ömer Güvenç'in Akşam Gazetesi'nde çıkan haberine göre Gökhan Gönül, gelecek sezon Mesut Özil, Cristiano Ronaldo, Messi, Xavi ve Iniesta gibi dünya devlerine karşı forma giyecek.F.Bahçe, Tuncay Şanlı'nın ardından dünya futbol sahnesine bir yıldız daha sunacak. Barcelona, Real Madrid, Sevilla'dan sonra 165 milyon euro ile İspanya'nın en pahalı kadrosuna sahip olan Atletico Madrid, Gökhan Gönül ile gelecek sezon için prensipte anlaştı.İspanyol kulübünün 15 gün içinde bu transfere resmiyet kazandırması bekleniyor. Kırmızı-Beyazlı kulübün istatistikçileri yaklaşık bir yıldır Gökhan'ın milli maçlar da dahil içeride deplasmanda bütün maçlarını izledi. İspanyollar bununla da yetinmeyip yıldız futbolcunun özel hayatını bile inceledi.Gökhan'a hayran kalan Atletico Madrid yönetimi, yıldız futbolcuya 2+1 yıllık imza attıracak ve karşılığında yıllık 2.5 milyon euro ödeyecek. F.Bahçe de bu transfer karşılığında 10 milyon euro bonservis bedeli alacak.

Ligtv.com.tr - Haber - Gönül İspanya yolcusu!
 
Cevap: Gökhan Gönül A.Madrid Yolcusu!1 yıldır maç izliyorlar daha şimdi mi sonuca vardılar? yalan haber olduğu belli
 
Cevap: Gökhan Gönül A.Madrid Yolcusu!Gökhan Gönül iyi adam yeri doldurulması zor bence, zaten yerli sıkıntısıda var.Satmam ben olsam.
 
Cevap: Gökhan Gönül A.Madrid Yolcusu!Fenerli basın bu adamı Dani Alves ilan etti hatta Barcaya transfer etti.Bazen çok komik duruma düşürüyolar kendilerini Gökhan ancak Basel forması flan giyebilir ama para kazanamıcagı için gitmez
 
Cevap: Gökhan Gönül A.Madrid Yolcusu!Mehmet Topal Valencia'ya gittiyse Gökhan Gönül de rahatlıkla A. Madrid'e gider.
 
Cevap: Gökhan Gönül A.Madrid Yolcusu!Gökhan her yerde oynar. Atletico'da çok sevileceğine eminim, giderse.

Ama bildiğim kadarıyla paraya çok takan bir adam. Yani fbde ücreti az diye 2-3 ay yatmıştı resmen Aziz Yıldırım hemen siler normalde, göze alamadı, arttırdı parasını. Burada kalmak istiyorum falan diyor sürekli, sözleşmesi de uzun bildiğim kadarıyla. Yani avrupada top oynayayım diye bir ideali olmayabilir...
 
Cevap: Gökhan Gönül A.Madrid Yolcusu!Gökhan her yerde oynar. Atletico'da çok sevileceğine eminim, giderse.

Ama bildiğim kadarıyla paraya çok takan bir adam. Yani fbde ücreti az diye 2-3 ay yatmıştı resmen Aziz Yıldırım hemen siler normalde, göze alamadı, arttırdı parasını. Burada kalmak istiyorum falan diyor sürekli, sözleşmesi de uzun bildiğim kadarıyla. Yani avrupada top oynayayım diye bir ideali olmayabilir...200-300 bin euro'ya oynuyordu senelik. Zam istemesi anormal olmasa gerek?
 
Üst Alt