# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Cevap: Gökhan Gönül A.Madrid Yolcusu!

200-300 bin euro'ya oynuyordu senelik. Zam istemesi anormal olmasa gerek?

Normal tabii. En fazla kazananlardan olması lazım. Alex, Emre, Gökhan ve Volkan hakediyor en çok.

Ama sezon ortasında, isyan şeklinde yapmıştı biraz.

Aziz Yıldırım öyle bir durumda tavır değiştirdiğine göre satmak istemeyecektir diye düşünüyorum. Gökhan da gitmeye çok meraklı değil... Anlatmak istediğim bu. Tuncay gitmek için çok diretti örneğin, kulüp çok iyi teklif de sundu ama istemedi.

Futboldan anlayan biri Gökhan Gönül'e 2 milyondan fazla vermez, ayrıca Ath.Madrid almaz. Gerçi Mehmet Topal gibi, futboldan yoksun biri bile, Valencia'da ya neyse.

Yahu Terim oynattı, ilk döneminde Hagi oynattı, Gerets, Skibbe, Rijkaard oynattı, Hiddink oynatıyor, bir sen oynatmıyorsun:)

Rijkaard az övgü düzmedi bu adama...

yahu ben begenmiyorum alla allaaaaaa

ayrica elinde daha iyi biri yok yapacak birsey yok bende direk 11 e yaziyorum malesef:)

ugurun iyi oynadigi zamanlari hatirlarmisiniz

sabri nal toplar oyle sagbekimiz olsa

adam kotu futbolcu degil cok ise yarar ama bir sagbek degil bence

Kendi değerlerimizi fazla küçümsüyoruz . Mehmet Topal Valencia'da nasıl oynarmış . Bal gibide oynar . İspanyollardan çok mu iyi biliyoruz biz futbolu ?

Adamlar tutmayacak yoğurda kolay kolay maya çalmazlar merak etmeyin ..

Zaten Türk futbolunun kanayan yarası olmaya başladı bu zihniyet . Herkes kendine göre hoca , kulüp başkanı , futbolcu .

bence gökhan çok iyi bir futbolcu real madrid ve barca dahil her takımda oynar, gökhan da bindirmeleri ve sürekliliği olan bir futbolcu bence bir sağbeke göre çok etkili, dünya üzerinde kaç tane böyle futbolcu var? gökhan şu an da bir zamanlar riise'nin liverpooldaki hali gibi etkili oynuyor...

yahu ben begenmiyorum alla allaaaaaa

ayrica elinde daha iyi biri yok yapacak birsey yok bende direk 11 e yaziyorum malesef:)

ugurun iyi oynadigi zamanlari hatirlarmisiniz

sabri nal toplar oyle sagbekimiz olsa

adam kotu futbolcu degil cok ise yarar ama bir sagbek degil bence

Uğur efsaneydi zaten, Sabri'den de Gökhan'dan da efektif oynuyordu. Sakatlandığı sezon yanlış hatırlamıyorsam 8 asisti vardı. Gökan'ın 1. Ve bu sadece yarı sezonluk performansları. Yazık oldu:sad007:

mesut özil, galatasaray'a gelse ne güzel olur pehh pehh pehh :D

mesut, arda, baros, ronaldo, messi, iniesta, casilias, snijder way koclarim wayy :D

Üst Alt