# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Cevap: # Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Dün Gökhan'ı izleyen oldu mu?

Dunku maci dogru duzgun izlememis biri olarak sana cevap vermem garip kacabilir ama yine de verecegim . Gokhan'a cok kotu bek bes para etmez demek ne kadar futbol cahilligiyse dunyanin en iyi 5-10 beki arasina koymak da o kadar futbol cahilligidir . Hic mi izlemiyorsunuz diger ligleri ? Santos ile Marcelo'yu karsilastirmis Santos'u da ilk 10'a sokmussunuz . Cidden komik ya yapmayin etmeyin . Santos FB'de mi cok iyi oynuyor ? HAYIR . Peki Brezilya Milli Takimi'nda mi cok iyi oynuyor ? HAYIR . Peki siz bu adami baska bir yerde izlediniz de ona gore mi yorum yapiyorsunuz ? HAYIR . Turkiye'de yok oyle bir oyuncu malesef ilk 10 lara girebilecek . Gokhan'in futbolunu begeniyorum . Bence gayet iyi bir bek Fenerbahce gibi bir takimin tarihinde sahip olabilecegi en iyi beklerden biri belki de ama bu onu oyle TOP 10'lara sokmaz kusura bakmayin . Dun inanilmaz mukemmel bir performans gostermistir belki bilmiyorum ama bu hic bir seyi degistirmez .

Sağ bek oynayan bi adamdan nasıl süper star oluyo bende bunu anlamıyorum tüm dünyada bek oynayan 5 tane yıldız adam çıkmaz.

Gökhan Gönül'ün tek artısı tempolu olması birde savunması iyi.Teknik ve zeka yerlerin altında.

Yapmayın arkadaşlar, dün 20 kez bindirme yaptı Gökhan, 1 topu direkten döndü. Her maç 15-20 sefer bindiren kaç tane bek tanıyorsunuz?

Yapmayın arkadaşlar, dün 20 kez bindirme yaptı Gökhan, 1 topu direkten döndü. Her maç 15-20 sefer bindiren kaç tane bek tanıyorsunuz?

Bindirme yapıyor güzel bizde diyoruz zaten tempolu adam diye ama sonunu getiremiyor yaptığı ortaların hemen hemen hepsi şişirilmiş rakibe atılan toplar.

Bindirme yapıyor güzel bizde diyoruz zaten tempolu adam diye ama sonunu getiremiyor yaptığı ortaların hemen hemen hepsi şişirilmiş rakibe atılan toplar.

Final paslarında yüksek yüzdeli olmadığı gerçek, yalnız yaptığı bindirmelerin korner ve serbest vuruş kazandırma ile takım arkadaşlarına boşluk yaratma gibi faydalarını da yok mu sayıyor final paslarındaki isabetinin düşüklüğü?

O kadar süper zekasınki, kimmiş Marcelo dediğin, sıradan bek dediğin,kaç maçını kurtarmış Madridin dediğin Marcelo, mesaj attıgın saatlerde dünyanın en iyi beklerinden Alvesi mac boyunca bitirip, birde üstüne penaltı yaptırıp,dünyanın en iyi oynayan takımı barcaya karsı maçı kurtarmıştır.Gökhan gönülde antepe karşı bile vasat oynamıştır.Bu arada dikkatini çekerim ben Gökhanı realde,barcada oynucak seviyede görmüyorum.Laflarımı çarpıtma. ispanya ligi orta sıra takımlarında oynuyabilir.Gülmekten öldürdün beni sen devamlı bana cevap vermeye devam et.Moralim bozuldukça senin cevaplarını okuyorum.Sana tavsiyem bundan sonra hentbol maçlarını filan takip et.Belki oradada Gökhan kalitesinde süper hentbolcular keşfedersin.:D

su cileli hayatında seni güldürmeyi başardıysam ne mutlu bana:) marcelo penaltı yaratmadı. kendini yere attı macın hakemini ispanyada yerden yere vuruyolar. hentbolcu derken aklıma geldi. yaptıgı hataları gene net şekilde gördüm. eliyle kestigi top komikti. dani alvesi durdurdu demişşsin. barcelona bana beraberlikte yeter ayarındaydı. utanmasan dani alvestente iyi dcieksin. senden bekliyorum böyle bişey. hatta marcelo dünyanın en iyi sol beki demen beni şaşırtmaz:) bu arada gaziantep macının adamı gökhan gönül oldu. harbiden komiksin yahu.:)) lig tv nin fener antep macında, macın adamına bak bakim kim secilmiş. senin vasat oynadı dedigin gökhan gönül. şimdide gül hadi:)

su cileli hayatında seni güldürmeyi başardıysam ne mutlu bana:) marcelo penaltı yaratmadı. kendini yere attı macın hakemini ispanyada yerden yere vuruyolar. hentbolcu derken aklıma geldi. yaptıgı hataları gene net şekilde gördüm. eliyle kestigi top komikti. dani alvesi durdurdu demişşsin. barcelona bana beraberlikte yeter ayarındaydı. utanmasan dani alvestente iyi dcieksin. senden bekliyorum böyle bişey. hatta marcelo dünyanın en iyi sol beki demen beni şaşırtmaz:) bu arada gaziantep macının adamı gökhan gönül oldu. harbiden komiksin yahu.:)) lig tv nin fener antep macında, macın adamına bak bakim kim secilmiş. senin vasat oynadı dedigin gökhan gönül. şimdide gül hadi:)

Bak yine güldürdün beni.:Dİkna oldum yalnız artık.Gökhan varya Gökhan,Alves,Maicon,Ramos bu üç kişinin en iyi özelliklerini bünyesinde bulunduruyor.Hatta Gökhan bu dünyadan değil uzaylılar tarafından getirilmiş dünyaya.Hiç bir insanın kusurunu taşımıyor.Bildiğin süpermen bu adam yahu.Yeni maçında bir kaleden diğerine uçarak gol sözü vermiş taraftarlara.:D

Ben bu konuda Ibrahim Alkan'a katiliyorum; GG>S55.

Ama GG'den yine 10-15 tane daha iyi sagbek vardir.

ATLETİCO, GÖKHAN GÖNÜL’Ü İZLİYOR MU?

Enrique Cerezo “Fenerbahçe’den Gökhan Gönül ya da bir başka Türk futbolcusuyla da ilgileniyor musunuz” şeklindeki soruya ise “Teknik ekibimiz dünyanın dört bir yanında oyuncuları izliyor. Ancak şu aşamada herhangi bir değerlendirmemiz ya da harekete geçtiğimiz bir oyuncu yok” dedi.

ARDA, İLK OLARAK GEÇEN SEZONKİ AVRUPA LİGİ MAÇINDA DİKKATİMİZİ ÇEKTİ"

Radyospor’da Özgür Sancar’ın hazırlayıp, sunduğu Spor Kazanı Programı’na telefon bağlantısıyla katılan Madrid Kulübü’nün başkanı Cerezo, “Arda ilk olarak UEFA Avrupa Ligi’nde Galatasaray’a karşı oynadığımızda dikkatimizi çekti. Arda’nın iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyoruz. Futbolla ilgilenen tüm otorite ve yetkililer de iyi futbolcu olduğunu söylüyor. Referansları ve potansiyel yeteneği çok iyi. Beğeniyoruz; ama transferle ilgili sezon sonuna kadar yorum yapmayacağız” dedi.

:)

Gökhan Gönül'ün Barça aşkı

Fenerbahçe'nin başarılı savunma oyuncusu Gökhan Gönül, Avrupa'ya transferinde yönetimden kolaylık bekliyor.

Dünya devi Barcelona'nın transfer listesine girdiği iddiaları sonrasında Avrupa'da futbol oynamama isteğinden vazgeçen Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Gökhan Gönül, transferi için yönetimin kolaylık sağlamasını istiyor.

Katalan devi, sarı-lacivertlilerin İBB'yle oynayacağı maçta Gökhan'ı takip etmek için iki temsilci gönderecek.

Sabah'ın haberine göre, Barcelona'nın bu girişimleri sonrasında bonservis konusunda yönetimden kolaylık bekleyen başarılı oyuncu, konuyu başkan Aziz Yıldırım'a açtı. Yıldırım'a "Bu sezon şampiyon olduktan sonra Avrupa'da kariyerime devam etmek istiyorum. Barcelona'dan bir teklif gelise, süper olur. Her insana nsaip olmayacak bir fırsat. Sizin için de uygun olursa, gitmeme izin verin başkanım" diyerek ayrılma kararını belirten Gökhan'a, resmi tklif gelmesi halinde görüşmelerin yapılacağı belirtildi.

Gökhan'ın sözleşmesinde serbest kalma bedeli olarak 15 milyon avro, olası bir transferi neredeyse imkansız kılıyor.

Gökhan Gönül'ün Barça aşkı - Goal.com

Cevap: Gökhan Gönül'ün Barça aşkı

buda kendini bisey saniyor yaw.degil barca anca tuncay gibi dandik takimda oynar.cok abartilyior

Üst Alt