# Gökhan İnler - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

Bence de gelmez,İtalya'da kabullenilmiş bir adam buraya niye gelsin?Tek sebep İtalya'da alacağı parayla buradaki arasında ciddi bir fark varsa o zaman burayı tercih edebilir.

Bazıları diyorlar ki çok abartıyorsunuz Gökhan'ı.Biz Gökhan'ı Avrupa'nın en iyilerinden falan ilan etmiyoruz.Muhteşem ötesi bir oyuncu olduğunu da söylemiyoruz.Ama rica ediyorum artık biraz kafasını çalıştırsın şu burun kıvıran arkadaşlar

-Gökhan'dan daha üstün adamlar şu anda Avrupa'nın en iyi takımlarında oynuyorlar.Onlara teklif bile götüremezsin.

-Gökhan seviyesindeki bir yabancı oyuncuyu almak için yine Gökhan için vermen gerektiği kadar bonservis ve yıllık vermelisin.

-Gökhan'ın mevkisinde,O'nun ayarında,O'nun yaptıklarını yapabilecek bir tane daha Türk oyuncu yok!

-Yaşı nispeten genç,önünde uzun yıllar var.Yaşıtı bir yabancı oyuncu Türkiye'ye gelmeyi kabul eder mi şüpheli.

-Orta sahana yabancı bir oyuncuyu koymak yerine Gökhan'ı koyarak diğer mevkilerde yabancı oyuncu oynatabilirsin.

-Gökhan, en azından diğer yabancılara göre ülkeye uyum sıkıntısı çekmez.Dil sorunu falan da yok.

Lütfen bütün bunları hesap edin ve bizim neden bu kadar ısrarcı olduğumuzu anlamaya çalışın.Bu aralar nedense sürekli bir Gökhan'ı küçümsemeye çalışan insanlar türedi forumda.Biraz anlayın artık bizi.

Bence de gelmez,İtalya'da kabullenilmiş bir adam buraya niye gelsin?Tek sebep İtalya'da alacağı parayla buradaki arasında ciddi bir fark varsa o zaman burayı tercih edebilir.

Bazıları diyorlar ki çok abartıyorsunuz Gökhan'ı.Biz Gökhan'ı Avrupa'nın en iyilerinden falan ilan etmiyoruz.Muhteşem ötesi bir oyuncu olduğunu da söylemiyoruz.Ama rica ediyorum artık biraz kafasını çalıştırsın şu burun kıvıran arkadaşlar

-Gökhan'dan daha üstün adamlar şu anda Avrupa'nın en iyi takımlarında oynuyorlar.Onlara teklif bile götüremezsin.

-Gökhan seviyesindeki bir yabancı oyuncuyu almak için yine Gökhan için vermen gerektiği kadar bonservis ve yıllık vermelisin.

-Gökhan'ın mevkisinde,O'nun ayarında,O'nun yaptıklarını yapabilecek bir tane daha Türk oyuncu yok!

-Yaşı nispeten genç,önünde uzun yıllar var.Yaşıtı bir yabancı oyuncu Türkiye'ye gelmeyi kabul eder mi şüpheli.

-Orta sahana yabancı bir oyuncuyu koymak yerine Gökhan'ı koyarak diğer mevkilerde yabancı oyuncu oynatabilirsin.

-Gökhan, en azından diğer yabancılara göre ülkeye uyum sıkıntısı çekmez.Dil sorunu falan da yok.

Lütfen bütün bunları hesap edin ve bizim neden bu kadar ısrarcı olduğumuzu anlamaya çalışın.Bu aralar nedense sürekli bir Gökhan'ı küçümsemeye çalışan insanlar türedi forumda.Biraz anlayın artık bizi.

Zaten aksini gören yok.

Bu yabancı sınırlamasının Türk futboluna verdiği zarar görülmüyor hala.

Acaba yabancı sınırı olmasa Gökhan bu teklifleri alırmıydı?

Bu maddelerin hiçbiri Gökhan'ın alınması elzem yapmaz. Yerli kaleci alırsın o parayla(bknz : Onur) ya da iyi yerli stoper alır yine çözersin (bknz: Ersan) kalan bölgeler kafidir yabancılar için 6 tane paşa paşa oynar.

Zaten aksini gören yok.

Bu yabancı sınırlamasının Türk futboluna verdiği zarar görülmüyor hala.

Acaba yabancı sınırı olmasa Gökhan bu teklifleri alırmıydı?

Abi sabahtan beri Transfer Nöbeti'nde Gökhan için yazılanları görsen neden böyle açıklama yaptığımı anlardın.Adamı sıradan bir oyuncuymuş gibi gösteren adamlar var bu forumda.Şu yukarıda saydıklarım yüzünden biz bu kadar ısrarcıyız ama bunu bile anlayamayanlar var.

Benim için yabancı sınırlaması olduğu müddetçe Gökhan İnler en büyük transferdir.Yabancı sınırlaması olmasaydı bile yine de kendisini takımda görmeyi çok isterdim.

Abi sabahtan beri Transfer Nöbeti'nde Gökhan için yazılanları görsen neden böyle açıklama yaptığımı anlardın.Adamı sıradan bir oyuncuymuş gibi gösteren adamlar var bu forumda.Şu yukarıda saydıklarım yüzünden biz bu kadar ısrarcıyız ama bunu bile anlayamayanlar var.

Benim için yabancı sınırlaması olduğu müddetçe Gökhan İnler en büyük transferdir.Yabancı sınırlaması olmasaydı bile yine de kendisini takımda görmeyi çok isterdim.

Yabancı sınırlaması hakikaten Gökhan'ı şu aşamada en büyük transfer haline getiriyor.

Ama 4 sene için 21 milyon çok. Hakikaten Galatasaray'ın bu teklifin üzerine çıkmasını da istemem.

Çünkü Gökhan bir Drogba değil. Takım dengesini bozar o rakam.

Ama Federasyonun takımlarımızın ne kadar çaresiz olduğunu görmesi lazım.

Evet Gökhan hakikaten iyi futbolcudur ama 4 sene de 21 milyon almamalı. Bir zamanların Makalele'si değil.

Essien, Lampard, Gerard değil. Teknik direktörüne göre Kalström'e tercih edilmeyebilir.

Sadece çaresizlik bu duruma düşürüyor büyük takımlarımızı.

Artık futbolunuzun gelişmesi klüp takımlarınızın Avrupa'daki başarılarıyla eş değer. Bu gün Romanya ard arda 3 dünya kupası kazansa şu ligi ile ne kadar önemli bir futbol ülkesi olabilir ki?

En fazla 14-15 futbolcusunu başka ülkelere ithal eder, o ülkenin futbollarına katkıda bulunurlar.

Artık at gözlüğünü çıkarıp en azından Avrupalı futbolcuları yabancıdan saymamalıyız.

fb de teklif yapmış adama. hem zamanında kov beleş adamı şimdide 21 milyon para say bonservsi için.

bu fb harbiden adam olmaz :D

Gokhan inler'in sitesinde bütün cevaplar varmış aslında.

Soru:
Merhaba Inler Bey; sizi uzaktan izleyen bir türk olarak adının Galatasaray ile anılnış olması mutlu etti...Ancak bizim basının her zamanki gibi atmasyon haberleri midir bilmiyorum. Yine de Futbolunla çok şey katacağın ve imzanı atacağın bir takım Galatasaray...gerçekten seninle ilgileniyorlar mı yoksa yalan haberler mi? Senin transferini rüyamda görmüş birisi için soruyorum, İnan DROGBA nın transferinden daha çok sevinecek bir taraftar topluluğu var orada.SAYGILAR

Gökhan İnler'in Cevap:Merhaba Muammer Yildirim, öncelikle bana yazdigin icin ve hakkimdaki güzel düsüncelerin icin sana tesekkür ederim. Galatasaraydan heran gibi bir teklif gelmedi. Selam Gökhan.

_____

Başka bir soru.

Soru:
Selam Gökhan abi,küçükken beşitaşlı olduğunu biliyorum fakat fotoğraflarında fenerbahçe forması ile fotoğrafın var acaba fenerbahçelimisn?Juve'de başarılar ve ileride fenerbahçede forma giymeyi düşünürmüsün?(Egemen)

Cevap: Merhaba Egemen, öncelikle bana yazdigin icin sana tesekkür ederim. Babam Fenerbahceli oldugundan dolayi beni Fenerbahce formasiyla resim cekmek istemis ozaman. Selamlar Gökhan

Gelirse fenere %90 şampiyon olurlar,maalesef.Adamlarda hayvan gibi yerli kadrosu olacak.Yabancıları zaten yeterince iyi.Biz kış uykusuna devam edelim.

Dahasıda var. Fener teklif yapmış.Kendisi açıkladı. Menajeri görüşüyormuş. Bizden teklif yokmuş. Kendi resmi sitesi

Edit: Tamamen gerçek

net birşeyde söylemiyor gökhan gelmek istiyor gibi ama fb sitesi gökhanı yalanlamadımı geçen gün transfer çalışmamız yok die bu ne yaman çelişki.

ayrıca biz neden ilgilenmiyoruz teklif dahi yokmuş ben mi çıkıp oynicam orta sahada

Ben Gökhan'ın Türkiye'ye geleceğine kesinlikle inanmam. Ne zaman sahaya çıkar, o zaman inanırım. Adamın o kadar piyasası var avrupada.

İtalya'da yaşıyorum ve daha bugün gazetede Juventus için sırada Gökhan olduğu yazıyordu. Ne kadar doğrudur bilemem

Üst Alt