# Gökhan İnler - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

20 milyon euro verceklermiş.Vay anasını sayın seyirciler.Sonra ne ezeli rekabet yemişim öle rekabeti.Ulan bir adama 5 milyon sayamıyoz bunlar en dandik adama 5 milyonu sıradan bir işmiş gibi sayıyor.Nese Klose'yi aldık,seneye Olic'İnde bitiyo sözleşmesi onuda aldıkmı güzel günler görürürz.

Gökhan İnler İtalya'da her sene 30'un üzerinde maç yaptı ve ligin sertliğine alıştı. Türkiye'ye uyum sağlaması zor olmaz. Herhangi bir Türk takımında iyi iş yapar ama Türkiye'ye gelir mi orası muamma.

Galatasaray'ın Gokhan İnler ile ilgilenmemesi son derece dogal. Yeni bastan bir takım kurulmaya calısılıyor ve bunun için bir degil 7-8 futbolcuya ihtiyac var. Vaziyet boyleyken tek bir adama 15+ milyon Euro sırf bonservis ucreti verilmesi cılgınlık, hatta buyuk bir hata olur. Stoper lazım, kaleci lazım, sol bek lazım, orta saha lazım, forvet lazım. Gokhan alınırsa cok iyi bir orta saha kurmus olursun, ancak geriye transfer yapacak bir para kalmaz. Bence Galatasaray gayet makul bir sekilde ilerliyor transferde..

Bizim maddi durumumuz sadece bizi alakadar etmiyormuş demek.Başkalarına da dert olmuş.Kardeşim başkan taşın eline altını koyduysa,bütçede sınır yok diyorsa istenilen oyuncu için 15 de vermeyi göze almış demektir 20 de.Kime ne yahu size ne oluyor?Yok çılgınlıkmış yok bilmem neymiş.Bari Galatasaray forumuna gelip yazmayın bunları.Sabah sabah siteye girip sinir oldum.İyi ki bir adınız çıktı Gökhan'la,alırsanız 15 yıl konuşursunuz artık.Tapulu malınız oldu hemen.

bazen herşey paraya bakmayadabilir...

avrupanın gözü bu adamın üzerinde Juventus da istiyor üstelik...

ne işi var ki TR'de bu durumlar söz konusu iken...

Eğer fener bunu alırsa kimi alırsak alalım bu transfer döneminin sonunda mutlu olamayağım. Heleki Klose falan lafları dolaşıyor, kahrolurum.

İnler Fener'e gider. Bu Fener ne yapıp edip bu adamı alır. Şampiyonluğu ve CL de gruptan çıkmayı garantilerler. Zaten kadroları çok iyi. İnler demek resmen takım demek.

selamlar iyi bir teklif gelse kariyerini

Türkiye'de sürdürmek ister misin? Hangi Türk

takımını tutuyorsun? Ali Merhaba Ali, bana yazdigin icin sana tesekkür

ederim. Türkiyeden iyi bir teklif gelirse birzaman

neden olmasin, teklifi ben ve Menejerim

degerlendiririz. Ama suan Udineseyi

düsünüyorum. Kücükken Besiktas takimini

tutuyordum, ama suanda takim tutmuyorum // sorduğum soruya verdği cevap.ama seni GS da görmek isteriz gbi ksmları siteye eklemems

Defansımız da o kadar eksik varken biz Klose peşinde koşuyoruz. Adamlar Gökhan İnler Lucho ile ilgileniyor.

Başkanın açıklamaları da beni hayal kırıklığına uğratıyor. Başkana transferler gecikirse Fatih Terim ne yapar diyorlar başkan da Fatih Terim başkalarının 2 ayda yaptığını o 1 ayda yapar diyor. Yazık gerçekten yine transferler kampa yetişmez ise.

İnler Fener'e gider. Bu Fener ne yapıp edip bu adamı alır. Şampiyonluğu ve CL de gruptan çıkmayı garantilerler. Zaten kadroları çok iyi. İnler demek resmen takım demek.

aynen öyle 20 milyon teklif etmişler, gökhan yeşil ışık yakar gibi olursa 25 bile verir alırlar...

adamlarında cl gibi büyük bir avantaj var, udinese cl de mi sanki, şampiyonluğa mı oynamış yada oynayabilir italya liginde? juventusa gitmez ise TR'de tek gelebileceği bu paraları verebilecek aziz yıldırım var o da gelir...

ve gelirse ortasahaları müthiş olur...

Gokhan Inler Napoli'ye gider ve bütün bu konuşmalarınızı boşa yapmış olursunuz benden size söylemesi.

Fener o paraları verir vermesinede ben adamın TR'ye geleceğini sanmıyorum..

Ha gelirse ne olur ?

Çok kötü şeyler olur.. Beşiktaş ile ikincilik için çekişiriz..

Gökhanın hayalinde büyük takımlarda oynamak var.(İnter-Manu-Chelsea vb.)

CL de kendisini kanıtlayıp gitmek isteyebilir bu takımlara ve febe bu acıdan cok sanslı oraya gidebilir.birde yıllık ücreti fazla olacak Napoli en fazla 4 sene için net gelir 10milyon euro verir(vergiler dahil.yani 20milyon euro civarı.).ama febe 21milyon euro veriyor net kazanç olarak.

Üst Alt