# Gökhan İnler - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

Çok çok iyi oyuncu.Sadece yerli statüsünde olduğu için değil övgüler.Fenerle adı geçince klasik b.k atmalar başlamış nöbette ama adam fark yaratan oyunculardan.

Selçuk İnandan daha önemli bir transfer olur,hatta sezonun transferi olur Türkiyede hangi takıma gelirse gelsin.

Çok çok iyi oyuncu.Sadece yerli statüsünde olduğu için değil övgüler.Fenerle adı geçince klasik b.k atmalar başlamış nöbette ama adam fark yaratan oyunculardan.

Selçuk İnandan daha önemli bir transfer olur,hatta sezonun transferi olur Türkiyede hangi takıma gelirse gelsin.

Fener yalanladı Gökhan'ı alırsa onlar alırdı almak icinde ugrasmıslardur muhtemelen

Bu konuya alacagımıza dair yorum bile yapılmaz

noluyo kardeşim adam evet fenerden teklıf aldım dıyor bizden çıt yok yeter ya neye sabredicez ortada hergun acayıp ısımler dolanıyor trasnfer yok en hızlı olmamız gerekır biz yerlı kımseyı alamayız yabancı son gunler ıstı bıkac adam alırlar olur bıter

Fener bütün parasını bu adama yatırabilir,ilk 11 için başka transfer yapmalarına gerek yok zaten.Basıp 20 25m yi alır.Seneye de şampiyonluğun en büyük adayı olurlar.

Gokhan Inler ile ilgilendigimizi dusunurken buyuk hayal kirikligina ugradim. Bu konu'da yonetim cok yanlis yapiyor veya Fatih Terim.

fener ile görüştüğünü bugun ntvspor.netten gördüğüm yetenekli isviçre milli takımının banko topçusu

biz uyumaya devam edelim yönetime laf etmemek için zor tutuyorum kendimi

fatıh terim hele,hala torjenin peşinde

Bizim ilgilendiğimizi sanmıyorum. Adamın piyasası 15-20 den başlıyor. Biz o parayı vermeyiz. Tek dileğim fenerin almaması. Bunun sebebi çok iyi olmasından ziyade Avrupadan alınabilecek en iyi yerli olması. Gelirse Emrebelözü falan cebinden çıkarır bu adam. Umarım Juventusa gider. Kariyeri için Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum ama paranın gözü kör olsun :)

biz uyumaya devam edelim yönetime laf etmemek için zor tutuyorum kendimi

fatıh terim hele,hala torjenin peşinde

Ne biliyorsun Torje'nin pesinde? Belki Razvan Rat, Radu, Radoi, hatta Chivu'yu izlemeye falan gitti? Biraz sabır. Avrupa'da olmayacak bir takım icin mevcut sartlar cercevesinde mevkilerinin en iyi oyuncularını getirdiler. Yönetime laf etmek icin erken ve gereksiz.

Kallström yerli olsaydı G.Inler'in esamesi okunmazdı.

Tam cakal bunlar. Hem ilgilenmoyoruz diye aciklamaya yap, sonra futbolcunun agzindan yalanci duruma dus. Valla eger inleri alirlarsa cok pis sinirlenirim

adam teklif bile yok diyor hey yarabbiiii kimi alacak bunlar ya bir ikiyabancı alıp transfermı biter takımıyeniden kuracaz dedik takımın tamamı türkler duruyo bir selcukla işmi biter off yaa drogbayı alsan ne yazar ona pası ortadan kim verecek kım surecek ılerıye topu

Galatasaray'ın Gokhan İnler ile ilgilenmemesi son derece dogal. Yeni bastan bir takım kurulmaya calısılıyor ve bunun için bir degil 7-8 futbolcuya ihtiyac var. Vaziyet boyleyken tek bir adama 15+ milyon Euro sırf bonservis ucreti verilmesi cılgınlık, hatta buyuk bir hata olur. Stoper lazım, kaleci lazım, sol bek lazım, orta saha lazım, forvet lazım. Gokhan alınırsa cok iyi bir orta saha kurmus olursun, ancak geriye transfer yapacak bir para kalmaz. Bence Galatasaray gayet makul bir sekilde ilerliyor transferde..

Galatasaray'ın Gokhan İnler ile ilgilenmemesi son derece dogal. Yeni bastan bir takım kurulmaya calısılıyor ve bunun için bir degil 7-8 futbolcuya ihtiyac var. Vaziyet boyleyken tek bir adama 15+ milyon Euro sırf bonservis ucreti verilmesi cılgınlık, hatta buyuk bir hata olur. Stoper lazım, kaleci lazım, sol bek lazım, orta saha lazım, forvet lazım. Gokhan alınırsa cok iyi bir orta saha kurmus olursun, ancak geriye transfer yapacak bir para kalmaz. Bence Galatasaray gayet makul bir sekilde ilerliyor transferde..

sagol

Ki İngiltere maçındaki performansından sonra kalkıp Türkiye'ye gelmesi intihar olur ya da intahar hatırlayamadım şimdi

Üst Alt