# Gökhan İnler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

maliyeti cok yüksek olur,adam genc de degil.. 29 yasindaki oyuncuya 10 milyon veya büyük ihtimalle cok daha üzeri bonservis ücreti vermek mantikli olmaz..

AW: # Gökhan İnler

Şimdi burada sorsan kaç kişi Gökhan'i takip ediyor diye, 5 kişi çıkmaz ama herkes istiyor. Gökhan tam Selçuk tipi oyuncu. CM oyunu arkadan kuruyor. Bize Selçuk'un yanina bir DM lazım. Yani bir 6 numara oyuncu. Atıyorum Khedira , Obi Mikel gibi.

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Gökhan İnler müthiş bir adam. Selçuk gibi evet doğrudur ama defansif özelliği Selçuk'tan biraz daha iyi. Selçuk'tan ek olarak Gökhan'ın liderlik özellikleri fazla.

Melo rakibi sindirmek için ideal adam ama bize illa ki öyle bir oyuncu gerekiyor mu onu düşünmek gerek. Gökhan-Selçuk-Sneijder üçlüsü her bakımdan daha ideal, mükemmel bir üçlü olur. Sonuçta bu 3 oyuncu da hareketli, ayakları çok düzgün, yaratıcı oyuncular.

Gökhan son birkaç yıldır şu takımda görmeyi en çok istediğim adam. Türk olmasaydı bile bu fikirde olurdum. Komple bir orta saha oyuncusu.

Napoli < Galatasaray fakat liglerin marka değerleri çok daha önemli.Ben futbolcu olsam lige takımlardan daha çok önem verirdim

italya ligi eskisi gibi değil artık hocam. Krizin en fazla zarar verdiği ülke konumundalar şuan (futbol olarak) Bu benim kendi şahsi düşüncem, Ben bizim ligimizin italya ligiyle hemen hemen aynı seviyede olduğunu düşünüyorum. Daha iyi olabilmemiz için tahminen 5 yıla ihtiyacımız var. Özellikle bu yabancı sınırlaması uygulanırsa türkiye alt yapılarından çok kaliteli isimler çıkacağı görüşündeyim. Bu da ligin kalitesine yansıyacaktır. Türkiye ligini Katar V2 olarak nitelendirenler var. Ben asla katarla bir tutmuyorum. Ha ligin popülaritesinin artması için Öncelikle TFF'nin Şirketleşmesi gerekiyor. Rol model olarak İngiltere premier ligi örnek alınmalı. işi çok iyi bilen profesyoneller gelmeli ve bunların arasında yabancılarda olmalı. Bunlar yapılırsa şayet fazla değil 5 yıl içerisinde türkiye ligi ingiltere-ispanya-almanya'nın ardından en iyi dördüncü lig konumuna gelir. Yanılmıyorsam şuan altıncı sıradayız. yanlışsam düzeltin.

Edit: 8'e düşmüşüz. Ben 6 diye biliyordum. Hollanda ve portekiz üstümüzde.

AMK'ya göre sene sonu

Gökhan Inler

Ömer Toprak

Onur Kıvrak (Muslera 20 ve yukarısına satılırsa)

Carlinhos

Ahmet İlhan Özek

Emrah Bassan

gündemde imiş.Çok doğru hamleler olur Ömer hariç.

AMK'ya göre sene sonu

Gökhan Inler

Ömer Toprak

Carlinhos

Ahmet İlhan Özek

Emrah Bassan

Güzel hamleler fakat İnşallah Ahmet İlhan ve Emrah Başsan elimizde patlamaz büyük umutlar bağladığımız sonra karı kız , disko , bar ortamlarından çıkmayan genç futbolculara benzemez İnşallah.

Ek olarak birde Serdar Taşçı harika olur :) Ömer Toprak'tansa Serdar Taşçı daha iyi gibi.

AMK'ya göre sene sonu

Gökhan Inler

Ömer Toprak

Carlinhos

Ahmet İlhan Özek

Emrah Bassan

Emrah Bassani tanimiyorum ama Bursadaki Murat Yildirim bir harikaydi yau ..izlenilmesi lazim

Emrah Başsan kaliteli topçu. Ama Ahmet İlhan'ı ve Emrah'ı alacak olursak en azından birini (tercih olarak Emrah) kiralamak lazım mümkünse oynayabileceği yabancı bi lige.

Benimde korkum bu yönde sanki kontra atak oyuncusu gibi çok fazla izlemedim ama , Karabükspor bu ülkenin en iyi kontra atak takımı , Ahmet İlhan'da o takımın ilk on birde ki sol kanat oyuncusu sonuçta bilmiyorum nasıl olur :)

Aynen. Bizde zaten iki tane kontratak oyuncusu var. değiştirmeye çalışıyoruz. biri aydın diğeri amrabat. :)

Aynen. Bizde zaten iki tane kontratak oyuncusu var. değiştirmeye çalışıyoruz. biri aydın diğeri amrabat. :)

Katılıyorum kanat işi için en iyisi yerli açısından söylüyorum ; Arda'yı döndürmek olacaktır , olmadı mı ? Gider Frei ve Gökhan Töre'yi getiririz mis gibi , 1-2 sezon içinde Sercan Sararer'i de aldık mı tamamdır en iyi yerli kanat oyuncularını toplamış oluruz. Hoş Olcan'ı da çok beğeniyorum ben ama en son 4-1 kazandıkları maçta hep oyunun içinde 2 tane asist yaptı , 1 tane asist pası verdi , son golde Halil'in yanına yaptığı koşuda çok doğruydu izlemeyen izlesin maçın özetini.

Keşke geçen sezon devre arası 25 gün Shaqiri peşinden koşup , alamayıp , Yiğit'i alacağımıza geçen sezon gözümüzün önünde ki fırsat olan Olcan'ı alsaydık 3.25 Mn €'ya gitti Trabzonspor'a.

Sözleşme fesih bedeli falan yok mu ki bir bakayım ben :D

Üst Alt