# Gökhan Töre - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Töre

Cevap: Gökhan Töre’den Galatasaray Açıklaması

Avrupada belli yere gelmiş Türk oyuncular Türkiye'ye genç yaşta gelmek istemiyor.Gelseydi sevinirdim.

Kısmet değilmiş.

Ligtv'inin haberini gördüğüm an, timsaha gelmeyin demişdim. Tatil için geleceğini tahmin etmişdim.

Ligtvden geçensene ağzımız çok yandı.

Belliydi zaten olmayacağı bu transferin.Artık sağlam bi yabancı almak lazım türk kanat oyuncusu kalmadı piyasada

İşlem tamamlandı! Galatasaray yönetimi tarihi bir açıklama yapmışken, Gökhan Töre' yi konuşturarak gereğini yaptı Lig TV.

Cevap: Gökhan Töre İstanbul'da

Almanya Ligi tatile gireli kaç gün oldu. Niye şimdi geliyor ve biz Olcanla anlaşmışken neden yıldırım hızıyla askıya aldık.Gökhan transferinin ayrıntıları bu sorularda mevcut

Yılbaşına İstanbul'da girmek istemiş olamaz mı?

Ayrıca Olcan'la anlaştığımızı kim söyledi? Bunu da iddia eden medyayla Gökhan'la anlaştığımızı iddia eden medya aynı.

olmadı şimdi töre ya, acaba kesinleşen bişey olmadığı için mi böyle konuştu, naparsın umut işte fakirin ekmeği :)

jardel olayina döndü bu is ali dürüste sormuslardi galiba jardeli ne jardeli yok öyle birsey demisti bir yönetici kimdi bilmiyorum ali dürüst galiba bir gün sonra florya ya indi jardel helikopter ile :D

Üst Alt