# Gökhan Töre - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Töre

Cevap: Gökhan Töre’den Galatasaray Açıklaması

Kendimi Gökhan Töre'nin yerine koyuyorum fanatik Galatasaraylı bile olsam gelmem Galatasaray'a ( Daha doğrusu Türkiye ligine ) böyle pislik bir ligde ne işi var adamın ? Bu yaşta. Hamburg'dan ayrılsa gideceği en kötü takım Bayer Leverkusen, Werder Bremen, Schalke ayarında olur. Boşuna heyecan yaptınız gelmez dedik

umit asilamak istemem ama resmi siteden bir yalanlama gelmiyor arkadaslar? ayrica ligtv hala haberini kaldirmiyor. yoneticilerden bizzat gokhani davet ettiklerine dair bilgi aldiklari soyleniyor.

Öyle görünüyor ki ara transferde ne bahsi geçen Olcan, ne Töre, ne diğerleri. Alayı yalan.

Sezon başında yönetim transfer konusunda ne kadar iyiyse, şuanda da bir o kadar kötü.

Sad but True

bence gereksiz tantana yapıyosunuz. adnan öztürk haftaya netleşir demişti...gökhan ikna edilir.

Türkiyeyi şuan istemiyorum diyor

O istemiyor ama her şey paranın gücüne bağlı.

Galatasaray Hagi'ler, Jardel'ler gördü. Bizimkiler ara transfer için 10m € ayırdık diyorlardı?

Eee? Bu tutarlara değen kaç kişiyle ciddi ciddi görüşüldü?

Hayır madem transfer yapma gibi bir düşünceniz yok en azından alıcaz demeyin alıcaksanız da son dakikaya ayırıp rieravari topçular almayın.

Sonra twitter'da ' komşumun çocuğunu aldım Töre olayı doğru mu? Geldi mi? Bak kesicem şimdi çocuğu ' gibi paranoyalara bağlayan tipler oluşuyor.

G.sarayın açıklamasını bastırmak için,araya transfer yemi atıyor sahtekarlar.

Yilbasi geçsin butun transferler netlesir, simdi millet yeni yil kutlama telasinda, transfer olmaz

Gokhan'dan biraz umutluydum ama bizde onsuz yapariz, baska bir oyuncuya yoneliriz, olmadi alt yapidan bir oyuncu çikartiriz

Zaten lig tv yazınca transferin patlayacağı belliydi.Zaten Pınar argün falan demişse hele sittin sene olmaz o olay.

gökhan töre'nin yarım senede hamburg'u bırakıp türkiyeye gelmesini beklemek msntıksızlık zaten.birde zaten gs için türkiyede bulunsaydı borsaya bildirilirdi büyük ihtimal

Hamburga gitmeden alacaktık bu adamı.

Yahu niye almıyorsunuz zamanında Hem Ömer Toprak hem bu scoutunuz yoksa Gscimbomu okuyun arkadaş o kadar yazdık.

Bu oyuncuyu otuzundan önce kolay kolay alamayız. Hiç boşuna heveslenmeye yada yönetime atıp tutmaya gerek yok.

Hamit vol2 olur bu Gokhan her sene adi bizimle anilir ama gelmez.

Boyle gurbetcileri zamaninda alip getirmesen bu sekilde havalara gireler.

Hadi bakalim baskan . yerli futbolculara yonelecektin. piyasada yerli kalmadi... sozde transfer 1 ocaktan once bitecekti. Tabiki fos cikti. Anlamadigim birsey var f.t gidip transfer listesini lig bittiginde veriyor ve calismalar ondan sonra basliyor. yahu arkadas kazimin kotu oynadigi ligin basindan belli. ne diye bekliyip zaman kaybediyorsunuz ki biz hic gonul rahatligiyla saglam bir 11 goremeyecekmiyiz? hep devsirme,yamalanmis 3-4 futbolcu olacak mi?

Hoca cikip diyor ki benim hayallerim dunyadan buyuk.

yonetome sesleniyorum ,hakan balta kazim riera baros,melo sakatlaninca yerine ayhan ile hayal gorursunuz.

bugun rezil durumdaki fb bile gidip iyi bir sol beki olmasina ragmen ozgur ceki aliyor,alperi aliyor.

Keza trabzon. aldilar olcani.

Biz illaki bekliyoruz,birileri iyi yerlileri kapsin,biz de yabanciya kosalim.

Ondan sonra hayaller dunyadan buyuk.

gökhan gelmicekti belliydi .

Kerim Frei basına yavaşca çıkıyo .

Hemen kulübe önermemiz lazım .

Üst Alt