Gökhan Zan 3 yıl daha Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan 3 yıl daha Galatasaray'da

Cevap: Gökhan Zan 3 yıl daha Galatasaray'da

Iyi oldu bu. Maasi falan yerinde. Sakatlik yasamadigi sürece en iyi stoperimiz.

Başka çaremiz yoktu. Hayırlı olsun diyelim.

Eevet başka çaremiz yoktu,oynamayan adama 700 bin euro vermekten başka

Bu sene Cana ve Balta stoper oynadı çünkü Zan sakattı

Neyse 4 senedir full sakat adama 700 bin verip sevinip aradada gençlere önem verelim diycecek kadar gönlümüz geniş en azından

Anlasma iyi de, 3 yil saçma olmus, 1 yil yeter de artar da, neyse hayirli olsun.

3 stoperimiz belli; Ujfalusi, Servet ve Zan.

Eevet başka çaremiz yoktu,oynamayan adama 700 bin euro vermekten başka

Bu sene Cana ve Balta stoper oynadı çünkü Zan sakattı

Neyse 4 senedir full sakat adama 700 bin verip sevinip aradada gençlere önem verelim diycecek kadar gönlümüz geniş en azından

dostum milletin düşüncelerine sallıycagına kendi dusunceni yaz.gökhanı yollayıp kımı alalım onu söle.bilmem farkındamısın ama gökhanı yolladıgımız anda takımda servetle tomas dısında stoper kalmıo.ayrıcada yeter artık bu nedir yaa herkes bi oyuncuya kafayı takmıs ona sallıo kimisi ardaya sallar kımısı sabriye sallar kımısı gökhana sallar kimisi hakan baltaya sallar kimisi kazıma sallar. bu takımın bu taraftara profiliyle basarılı olma sansı yok zaten.ha gokhan kalmıs ha puyol gelmıs farketmez.gecen sene sampıyon olan fenerin yedek stoperlerıne bak bakalım ilhan ekerle bekir irtegün. bu adamlar gökhandan dahamı iyi. bu adamlarla nası sampıyon oldular.ben söliyim sana nası olduklarını.adamlar her oyuncularına sahip cıkıyo savunuyo.futbolcularada hissetiriyolar bu durumu.bizim taraftar napıyo 4 senedir mac kacırmayan arda 1 sezon sakatlandı die ana avrat sövüyo.defol git dıo adına besteler yapıo.şu fenerliler kadar olamıyo bazı taraftarlarımız adamlar hala 3 sezondur sakat olan yetenegı ardanın 10 da 1 i etmıycek özere sahip cıkıo sız sallayın bakalım herkese.bu takıma transfer yapmaya gerek yokkı bu taraftar profılı oldugu surece kımı getırırsen getir sonuc basarısızlık olur.

dostum milletin düşüncelerine sallıycagına kendi dusunceni yaz.gökhanı yollayıp kımı alalım onu söle.bilmem farkındamısın ama gökhanı yolladıgımız anda takımda servetle tomas dısında stoper kalmıo.ayrıcada yeter artık bu nedir yaa herkes bi oyuncuya kafayı takmıs ona sallıo kimisi ardaya sallar kımısı sabriye sallar kımısı gökhana sallar kimisi hakan baltaya sallar kimisi kazıma sallar. bu takımın bu taraftara profiliyle basarılı olma sansı yok zaten.ha gokhan kalmıs ha puyol gelmıs farketmez.gecen sene sampıyon olan fenerin yedek stoperlerıne bak bakalım ilhan ekerle bekir irtegün. bu adamlar gökhandan dahamı iyi. bu adamlarla nası sampıyon oldular.ben söliyim sana nası olduklarını.adamlar her oyuncularına sahip cıkıyo savunuyo.futbolcularada hissetiriyolar bu durumu.bizim taraftar napıyo 4 senedir mac kacırmayan arda 1 sezon sakatlandı die ana avrat sövüyo.defol git dıo adına besteler yapıo.şu fenerliler kadar olamıyo bazı taraftarlarımız adamlar hala 3 sezondur sakat olan yetenegı ardanın 10 da 1 i etmıycek özere sahip cıkıo sız sallayın bakalım herkese.bu takıma transfer yapmaya gerek yokkı bu taraftar profılı oldugu surece kımı getırırsen getir sonuc basarısızlık olur.

Serdar Taşçı,Kemal Tokak,Serdar Aziz yada dur ya vazgeçtim

Neyi kıyaslıyoruzki,oynamayan adamın kıyasımı olur,bu sene en az 10 maç Cana ve Balta stoper oynadı çünkü Zan sakattı

2 senedir ne zaman lazım olsa sakat değilmi bu adam?

Evet tek suçlu taraftar Hakan Baltaya Sarp a yeterikadar sahip çıkamadık

Değişen hiçbirşey yok.Hala yola çıkılmayacağı belli bir adama garanti para ödüyoruz.

Keşke anlaşma 20.000 Euro garanti para artı maç başı 700.000 Euro olsaydı o zaman iyi bir sözleşme yapmış olurlardı 3 yıl için.Şu adamlardan kurtulamadık kurtulamadığımız gibi yerlerine yeni futbolcular da alamadık ya denecek bir şey yok.Sabır sabır sabır..Şu adama verilecek yıllık ücretlerle Serdar Orhan Ersan üçlüsünden birini alırdık.Yazık ki değişen bir şey yok.Aynı tas aynı hamam.

Şu anda Gyokan Zandan daha iyi yerli stoper bulamazdım , alternatif olarak kadroda tutulmasi dogru karar bence.

Serdar Taşçı,Kemal Tokak,Serdar Aziz yada dur ya vazgeçtim

Neyi kıyaslıyoruzki,oynamayan adamın kıyasımı olur,bu sene en az 10 maç Cana ve Balta stoper oynadı çünkü Zan sakattı

2 senedir ne zaman lazım olsa sakat değilmi bu adam?

Evet tek suçlu taraftar Hakan Baltaya Sarp a yeterikadar sahip çıkamadık

söledıgın oyuncuların hiçbiri gercekcı degıl.serdar taşcı bu yasında türkiyeye gelmez.kemal tokak kapalı kutu ben samsunda oturuyorum cok mac izledım kemali.şuan galatasarayda oynıcak kapasitede degıl.galatasaryda ancak 4. stoper olabılır.serdar azize gelınce onu bursa satmıyo.ee varmı baska altenatifin? ayrıca bi insanı sakatoldugu için suclayamazsın bu adam sahada galatasaray için mücadele verırken sakatlandı ve ameliyat oldu gectıgımız sezonu feda edıp.hakan baltaya sallamayıda kes formunda bi hakan balta en iyi türk sol bektir daha iyisi yok biraz destek verin adama. mustafa sarpa bişe demıyorum.takımdan gonderılmesı gerek ama böle degıl.taraftarın böle yapmamaıs lazım.mustafa sarpın ne sucu var.zorlamı aldırdı kendını galatasaraya.galatasaraın formasını giyen hiç bu futbolcuya küfür edemezsın sen.

Hadi Gökhan Zanla sözleşme imzaladın başka yerli adam bulamadın tamam eyvallahta, 3 yıl niye abi?????????

söledıgın oyuncuların hiçbiri gercekcı degıl.serdar taşcı bu yasında türkiyeye gelmez.kemal tokak kapalı kutu ben samsunda oturuyorum cok mac izledım kemali.şuan galatasarayda oynıcak kapasitede degıl.galatasaryda ancak 4. stoper olabılır.serdar azize gelınce onu bursa satmıyo.ee varmı baska altenatifin? ayrıca bi insanı sakatoldugu için suclayamazsın bu adam sahada galatasaray için mücadele verırken sakatlandı ve ameliyat oldu gectıgımız sezonu feda edıp.hakan baltaya sallamayıda kes formunda bi hakan balta en iyi türk sol bektir daha iyisi yok biraz destek verin adama. mustafa sarpa bişe demıyorum.takımdan gonderılmesı gerek ama böle degıl.taraftarın böle yapmamaıs lazım.mustafa sarpın ne sucu var.zorlamı aldırdı kendını galatasaraya.galatasaraın formasını giyen hiç bu futbolcuya küfür edemezsın sen.

Bende Samsunluyum hemşerim :),25 sene eski modern pazarının üstünde oturdum

Sakat olmak Gökhanın suçu değilse,ona tahammül etmekte bizim zorunluluğumuz değil,yedek stopere senede 3 5 maç oynıyacak adam yerine genç oyuncu,Gökhana tahammül ettiğimiz senelerin yarısını kadar veremyirosak ne zaman veririrz.

Şu an Taşçı hariç oynayan Gökhan seviyesinde değiller ama yedek opsiyonunda hemde stoper gibi sadece Türkiye şartlarında fiziğin önemli olduğu bölgede bu cesarete sahip değilsek ,gençleri felan unutun

Kimse anasının karnından anadan doğma stoper doğmuyor

Bu arada Baltanın son 3 senesi hayatımda gördüğüm en leş sol bek,sencede Türkiyede alternatifi yok,sen böyle düşünüyo olabilirsin

Ama mesajlarında neden agresifsin onu anlamadım,kes felan,gene aynı üslüp devam edicekse benden bu kadar,nede olsa söylediklerimiz sadece yorum,agresifleşmeye gerek yok

Galatasaray futbol takımı artık futbol takımı olmakdan cıkmışdır,rayından cıkmışdır ,bu kafa ile ne yapılırsa yapılsın başarılı olamayacakdır dahası mevcut kadroya yapılacak transferler hiç bir fayda getirmeyeceği gibi takım ancak ligden düşmemeye oynayacakdır , gökhan zan gibi adamlarla cöpe atılan paranın artık haddi hesabı yokken yerli-gurbetci bütük kaliteli gencler artık bize cok uzakdır .. sonuc gökhan zanla 3 yıl sözleşme uzatan yönetim ,teknik heyet geçsin bu işleri ve futbol dışında ne yapacaklarsa yapsınlar ama artık futbola bulaşmasınlar,şimdiden Galatasaray futbol klübünü terk etsinler...

yazık yazık koskoca takımı ligden düşürmeye yeminli bazıları...

not bu yazıya sallayan cok olacakdır,hiç umurumda değil keza koskoca bir camia artık komik hallere düşürülmenin ötesinde ,bitirilme noktasındadır...

aglamak istiyorum, sinirden.

inanilir gibi degil yemin ederim.

yine, tekrar ayni bok olacak.

yine tekrar gecen 3 yil "yabancilar" yüzünden dökülmüs olduk

"yerliler milli takimin bankosu, cok kaliteli" oldular.

balta-zan-servet-balta-caglar.

saka gibi yemin ederim.

hadi kendilerini affittrmek icin 1 sene belki oynarlar, belki bir b.k yaparlar ama sonra yine 3 sene bunlar yüzünden kaybederiz, bunu bilir, bunu yazarim.

Üst Alt