Gökhan Zan 3 yıl daha Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan 3 yıl daha Galatasaray'da

Cevap: Gökhan Zan 3 yıl daha Galatasaray'da

3 sene adam 30 yasinda

bir zamanlar atom karinca

cesur yürek ler vardi türk futbolunda

simdi cam adam a yil garanti yillik 700 bin euro alkissssssss

Hayırlı olsun 700 Bin Euro gayet makul bir ücret, böyle alternatiflere çok ihtiyacımız olacak..

yedek stoper olarak gayet yerinde bir sözleşme. zan mükemmel olmasada fena oyuncu değil. düne kadar servetle birlikte milli takımın stoperiydi

Ya oynamadiktan sonra yerİnde olsa ne olur? Oynamayan adama 700.000 euro verİlİr mİ????!!!!!!!!

700 kendine 700 de hastane masrafları tutar 1400 işde hayırlı olsun iyi oyuncu..

Benim anlamadığım şimdi Ujfalusi sağ bek olarak alındıysa ve Serkan´ı da gönderiyorlarsa 2 stoper daha almaları lazım.Servet ve Gökhan Zan var..Başka stoper yok.

Ujfalusi ve Balta´yı gerektiğinde oynatırsın ama sakatlık var kart cezalı olması var vs.Cana oynadı stoperde geçen sene o da gidebilir.Ki gerçek mevkisi orası değil.

yazık olmuş. üzüldüm bu habere ben. 3 yılda toplasan 30 maça çıkamayacak adamla neden 3 yıl imzalanır genç Türk stoperler alın ya da altyapıdakileri çıkarın gökhanın yerine onlar otursun...

Benim anlamadığım şimdi Ujfalusi sağ bek olarak alındıysa ve Serkan´ı da gönderiyorlarsa 2 stoper daha almaları lazım.Servet ve Gökhan Zan var..Başka stoper yok.

Ujfalusi ve Balta´yı gerektiğinde oynatırsın ama sakatlık var kart cezalı olması var vs.Cana oynadı stoperde geçen sene o da gidebilir.Ki gerçek mevkisi orası değil.
ufalusi %90 servetin yanında oynayacak stoper transferi falan yapmayacaz. sabri sağ bek yedeği serkan olarak kalır

3 yıl nedir abi ya yapın 1+1 yıllık bu adam gıne sakatlanır gıne yatar bakın görün hiç bir halt olmaz Gökhandan..

hem cok uzun kontrat hem cok pahalı 500.000 $ garanti para cok bile gitmişler 700.000 € vermişler yazık çok yazık.

ufalusi %90 servetin yanında oynayacak stoper transferi falan yapmayacaz. sabri sağ bek yedeği serkan olarak kalır

Üstad, yine lazım stoper.

Ujfalusi-Servet oynasa, Gökhan Zan yedek..

4. bir alternatif daha lazım.

Cana veya H.Balta deme Cana gidebilir, Hakan da sol bek neticede..3 sol bek olsa Hakan'ı da stoper olarak düşünebilirdik fakat 2 sol bek var.

Yedek Gökhan Zan zaten devamlı sakat.Bir stoper daha mutlaka alınmalı diyorum ben.

Kısacası Çağlar kart cezalısı, Gökhan Zan sakat olsa yedek sol bek ve stoper olmayacak kadroda.

3 yılda toplam 20 maç oynar, 2.5 milyon euro'yu cebe indirir. Allah bereket versin...

Üstad, yine lazım stoper.

Ujfalusi-Servet oynasa, Gökhan Zan yedek..

4. bir alternatif daha lazım.

Cana veya H.Balta deme Cana gidebilir, Hakan da sol bek neticede..3 sol bek olsa Hakan'ı da stoper olarak düşünebilirdik fakat 2 sol bek var.

Yedek Gökhan Zan zaten devamlı sakat.Bir stoper daha mutlaka alınmalı diyorum ben.

Kısacası Çağlar kart cezalısı, Gökhan Zan sakat olsa yedek sol bek ve stoper olmayacak kadroda.

Ceyhun var bir de ama bence yine de bir yerli stoper daha lazım, hele o yerli Servet'i kesebilecek birisi olursa çok daha iyi olur.

Üst Alt