Gökhan Zan 3 yıl daha Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan 3 yıl daha Galatasaray'da

Cevap: Gökhan Zan 3 yıl daha Galatasaray'da

Galatasaray futbol takımı artık futbol takımı olmakdan cıkmışdır,rayından cıkmışdır ,bu kafa ile ne yapılırsa yapılsın başarılı olamayacakdır dahası mevcut kadroya yapılacak transferler hiç bir fayda getirmeyeceği gibi takım ancak ligden düşmemeye oynayacakdır , gökhan zan gibi adamlarla cöpe atılan paranın artık haddi hesabı yokken yerli-gurbetci bütük kaliteli gencler artık bize cok uzakdır .. sonuc gökhan zanla 3 yıl sözleşme uzatan yönetim ,teknik heyet geçsin bu işleri ve futbol dışında ne yapacaklarsa yapsınlar ama artık futbola bulaşmasınlar,şimdiden Galatasaray futbol klübünü terk etsinler...

yazık yazık koskoca takımı ligden düşürmeye yeminli bazıları...

not bu yazıya sallayan cok olacakdır,hiç umurumda değil keza koskoca bir camia artık komik hallere düşürülmenin ötesinde ,bitirilme noktasındadır...

imzami atarim, katilmamak elde mi.

Sakatlik sorunu olmasa Türkiye'nin suanda en iyi stoperlerinden biri. Bu sene ama en az 20 mac oynar gibi geliyor bana. Hayirli olsun.

En çok üzüleceğim şey hocayı şöyle adamlara muhtaç edip en küçük başarısızlıkta leş kargalarının hocaya saldırmalarını görmek olacak.Sen adama adam gibi transfer yapma sonra kötü neticelerde hocayı harca.Yönetim kanadında herşey aynı gidiyor şuanda eski yönetimle.Profesyoneller dediler adamları 20ooo dolarak vereceğiz diye geri çevirdiler.

Hoca ne yapsın!

En çok üzüleceğim şey hocayı şöyle adamlara muhtaç edip en küçük başarısızlıkta leş kargalarının hocaya saldırmalarını görmek olacak.Sen adama adam gibi transfer yapma sonra kötü neticelerde hocayı harca.Yönetim kanadında herşey aynı gidiyor şuanda eski yönetimle.Profesyoneller dediler adamları 20ooo dolarak vereceğiz diye geri çevirdiler.

Hoca ne yapsın!

afeersin ama Gökhan zani kadroda tutalim diyenlerin taa basinda fatih geliyordur, servet ve balta icinde aynisi gecerli.

bunlar fatih hocanin cikardigi topcular.

Alternatif olarak şu kadroya göre yerli stoper olarak tutulması lazımdı tamam da 3 yıl nedir sakatlıklarla uğraşan bir oyuncu için?

Yazık günah bu kulübün paralarına. Kimse çıkıp demiyor mu bu adam zaten 31 yaşında 34 yaşına kadar mı oynayacak bu sakatlık sorunuyla diye.

Hayret bir olay..

Pazartesi günü onca iş güç arasında transfer haberi/duyumu umuduyla bakıp ta gördüğümüz habere bak ayrıca ne diyeyim..

afeersin ama Gökhan zani kadroda tutalim diyenlerin taa basinda fatih geliyordur, servet ve balta icinde aynisi gecerli.

bunlar fatih hocanin cikardigi topcular.

O Fatih dediğin adama daha iyisini alırsan daha iyisini oynatır.Oda anlar kaliteden topcudan.Takımda stoper yok stoper almıyorlar bir kaliteli adam, saydığın adamların yerine sene başı eski oyuncularla toplandığında adamlar alınacak diye liste sunamdı mı listeye göre Hocaya kimi aldılar?Bunları ayrıca Fatih hoca falan çıkarmadı Hoca yokken alındı musallat edildiler ve halada yerlerine adam alınmadıkca böyle başımızda kalmaya devam edecekler.

Amaç yedekleme,maalesef doğru düzgün yerli stoper transferi yapamadık...

Hadi yedek tutma mantıklı şu anki mevcut durumumuzda da, bu Gökhan Zan için ne kadar geçerli...?!

Sakatlık sorunlarından yedek bile kalamayan bir adam..

O Fatih dediğin adama daha iyisini alırsan daha iyisini oynatır.Oda anlar kaliteden topcudan.Takımda stoper yok stoper almıyorlar bir kaliteli adam, saydığın adamların yerine sene başı eski oyuncularla toplandığında adamlar alınacak diye liste sunamdı mı listeye göre Hocaya kimi aldılar?Bunları ayrıca Fatih hoca falan çıkarmadı Hoca yokken alındı musallat edildiler ve halada yerlerine adam alınmadıkca böyle başımızda kalmaya devam edecekler.

bunalri milli takima cagiran, oynatan ben miydim.

ayrica katilmiyorum, fatih hoca bunlari cok tutuyor, servet olsun, balta olsun, zan olsun ve kesinlikle bunlarin kadroda tutulmasini istemistir, bundan adim gibi eminim.

ben ve benim gibi düsünen arkadaslar fatih hoca geliyor duyumlari cogaldiginda söylemistik bunlari.

fatih hoca gelirse servet-zan-balta-sabri bu takimin bankolari olur demistik.

iyide oynrlar baslangicta demistik, belki sampiyon bile yaparlar demistik, ama sonra yine 3-4 yil yoklari oynariz demistik.

Salman adam ne yapsın transferi kendisi mı yapsın adama alırlarsa kaliteli adam iyi adam Hoca oynatır.Kafanızdaki hoca adayı kim bilmiyorum ama o düşündüğünüz dünyanın en iyi hocasıda gelse bu adamlar kalacaktı zaten.Fatih Hocaya bir ön yargınız var bu çok açık adama oyuncu almazsanız oda eldekileri kötüde olsa kaybetmek istemez.Hatayı yanlış adamda arıyorsunuz.

Aklınızdaki hoca ismi kim gerçekten bilmiyorum ama o gelse aynı şey onada yapılacaktı.

Garanti parasini düsük mac basi alacagi parayi yüksek yapardim , bu sekilde daha mantikli olurdu.700.000 biraz fazla olmus cabuk sakatlanan bir futbolcu icin.

Fatih Terim kullanacak demek ki bir biçimde, yoksa niye 3 yıllık kontrat önerilsin.

Siz Serdar Kesimal, Serdar Taşçı ve Ersan Gülüm gibi yerli en iyi gelecek vaadeden futbolcuları alamazsanız, bu futbolculara katlanırsınız. Ben pek üzülmedim. Bu yoklukta Gökhan Zan'ın sözleşmesinin uzatılması gayet olumlu bir haber. Sıkıntıları yok mu? Tabiki var, adam sakat. Yalnız getirip Semih Kaya ve Ahmet Kesim'i oynatmayacakları için, Cana'nın stoperde oynamasından iyidir. Şu yoklukta gidip altyapımızdaki stoperlerimizi vs. satıyoruz. Müthişiz ya müthiş..

Burayı okuyan Beşiktaşlılara sesleniyorum.Sizin son şampiyonluğunuzun banko oyuncusu Gökhan Zandı.Size gelen bütün teknik adamların oynattığı adam Gökhan zandı.Şampiyonluğa giderken 2.yarının tüm maçlarında oynayıp harika performans sergileyen ve M.denizli'nin Gökhanı oynatabilmek için sürekli Sivoğu veya Toramanı kesmesini sağlayan Gökhan zandı...

Ersan Gülüm ve Serdar Kesimal ı alamassan yapcak başka çaren kalmaz.Şuan ki durumda aklılıca ama 3 sene olması sözleşmenin bana garip geldi.

Burayı okuyan Beşiktaşlılara sesleniyorum.Sizin son şampiyonluğunuzun banko oyuncusu Gökhan Zandı.Size gelen bütün teknik adamların oynattığı adam Gökhan zandı.Şampiyonluğa giderken 2.yarının tüm maçlarında oynayıp harika performans sergileyen ve M.denizli'nin Gökhanı oynatabilmek için sürekli Sivoğu veya Toramanı kesmesini sağlayan Gökhan zandı...

ahahaahha

sacmalamissin hasan aga

Üst Alt