Gökhan Zan Galatasaray'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Gökhan Zan

Şuan Türkiye'de Servet'in yerini kısmi olarak doldurabilecek tek oyuncu.Milli takım stoperini bonservisi olmadan takıma katmak güzel olur ;):).Kötü stoper olsa zaten İmparator almaz Milli Takım'a bu yönden de düşünelim;).

gökhan zan bana hiçbir zaman güven vermemiştir sık sık sakatlık problemi olan bir oyuncu avrupa şampiyonasındada takımda en sönük kalan ismlerdendi ama bonzervizsiz gelmesi güzel en azından milli takımın as stoperini alrız

az önce ntvde özgür buzbaş görüşmelerin sürdüğünü, büyük ihtimalle de anlaşıldığını söyledi.

Çok ilginç yahu :(

Tamam beleşe gelirse iyi olurda bu durumda Servet gidiyor :42:

Servet zaten gidiyor.. Gökhan'i alirsak en azindan bir alternatifimiz olur. Iyi futbolcu degil bana göre, ama en iyi 2 yerli stoper zaten bizdeydi, Servet- Güngör. Servet gidecekse de en azindan kulübede oturacak bir stoperimiz olur fazladan. Kewell'e tercih ederim en azindan.

Yeni sezonda göbeğimiz Yeni transfer(yabancı)-Emre Güngör olacak,Gökhan Zan'da iyi bir alternatif olacak.Size tekrar Servet'in bize transfer olduğunda ki ilk tepkileri de hatırlatırım..

öyle olacak zaten.

ancak Gökhan Zan, İngilizler'in deyimiyle "injury prone player"dır. sakatlanma riski çok yüksek. fiziği, tecrübesi falan bir kenara bize sakatlanmayacak bir adam lazım. sakatlanmazsa işimize yarar o ayrı. ancak yine geçen sene benzeri bir yıl yaşamayalım.

Bizim takımın %90'ı injury prone zaten. Bir bu eksikti.

Eğer doğruysa akıllı bir seçim. Evet sakatlanma durumu çok oluyor ama geçen sene böyle bir problemi olmadı. Ayrıca Milli oyuncu ne olursa olsun. Yedek bile kalsa faydası olur.

Bu sene 19 maça çıkmış. Hakikaten bu aralar aldığım en iyi transfer haberi bu.İyi olacaktır bundan şüpheniz olmasın.

Eğer haber doğruysa..

Emre Güngör'ün yedeği olur Semihle beraber.. İyi oynayıp formayı kaparsa da bir problem olmaz zaten Emre Güngör'ü kesecek kalitede olmuş olur.. Transfere karşı çıkmanın anlamı yok o açıdan.. Kadro derinliği iyidir, eksik olan bir bölgemizi ucuza kapatmış olduk..

Bu adam sakat olmadığı zaman Türkiye'nin en iyi defans oyuncularından biri.Türkiye'den futbolcular yurt dışına bedava kaçarken bu adam çıkış yaptığı yıllarda Fransa ve İngiltere'nin hep gündemindeydi.Acımasız olmayın.Servet geldiğindede aynısı yapılmıştı.

Varsa böyle bir ihtimal yönetim başarılı iş yapmıştır.Paramız çok yok, böyle manevralar harikadır bence.Ama daha önce dediğim gibi BJK ile görüşmeden yönetim böyle bir şey yapmaz.

2 senedir söylüyorum ve bu söylediğime sanırım Galatasaray yeni gelmeye başladı. Gökhan Zan'ın geçen sezonda sözleşmesi sona ermişti ve kendisinin Galatasaray'a gelmesi durumunda ilaç olacağını söylemiştim. Bonservisi elindeydi ve Servet'le iyi partner olabileceğini düşünmüştüm. Çünkü Milli Takım'ın da vazgeçilmez ikilisi durumundalar. Şimdi Servet Çetin Marsilya'ya transfer olacağı için onun eksiğini Gökhan Zan'la kapatmayı istiyoruz. Gökhan Zan Servet'e göre ayağı daha fazla top yapanı ve tekniği diyebilirim. Ayrıca güçlü futbolcu hakkında söyleyebileceğim tek handikapı sık sakatlanmasıdır. Yalnız geçen sezon hiç sakatlanmadan geçirdi ve Beşiktaş'ın şampiyonluğunda büyük pay sahibi oldu. Mustafa Denizli ile birlikte yeniden doğru diyebiliriz. Beşiktaş bu futbolcusuyla sözleşme yenilemeye yanaşmıyor anlamış değilim. Şimdiden bu işi bitirmelilerdi. Bu sebeple Gökhan Zan'da Galatasaray'la anlaşmak üzere ve çok doğru bir transfer yapacağız. Servet'in kazanacağımız bonservis cebimize kalacak ayrıca Ediz, Eren Güngör gibi futbolculara vereceğimiz astronomik bonservislerden de kurtulmuş olacağız. Rijkaard'ın 4-3-3 sistemininin stoperleride zaten ayağı top yapan, hücumu geride hazırlayacak futbolcular olmalı. Hepte söyleniyordu Servet'te gidince bir yabancı bir Türk olmaz üzere iki savunmacıya ihtiyacımız var. Birisi Gökhan Zan olacak ikincisi ise iyi bir yabancı olacaktır.

Açıkcası sevinirim bu habere. Servet'in boşluğunu bonservissiz bir oyuncu ile doldururuz, Servetten gelen 8 milyon €'da diğer transferlere kalır. Hadi inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt