Gökhan Zan Galatasaray'da! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Zan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Gökhan Zan

Servet gelirken de aynı konuşmalar olmuştu. Ne olursa olsun Milli takım oyuncusudur arkadaşlar. Üstelik bonservisi elinde. Bana göre çok akıllı tercih. Dediğim gibi rotasyon oyuncusu olarak kalsa bile olur.

eğer zan gelirse gelecek yıl ki maçlarımızı hop oturup hop kalkıp izleyeceğiz çünkü bu adamın nerde ne yapcağı belli olmaz

Emre Güngör'ün yedeği olur Semihle beraber.. İyi oynayıp formayı kaparsa da bir problem olmaz zaten Emre Güngör'ü kesecek kalitede olmuş olur.. Transfere karşı çıkmanın anlamı yok o açıdan.. Kadro derinliği iyidir, eksik olan bir bölgemizi ucuza kapatmış olduk..

Iste budur, Gökhan Zan gibi milli takımda oynayan bir adamı bedavaya alıyorsun. Ne zararı olabilir ki?

Yanlız Emre Güngör bu adamdan 2 kat iyidir.Yani yabancı-Emre olacaktır stoper.Yedekler:Semih Emre Aşık Gökhan Zan olur.

Unutmayalımki Emre Güngör sakat değilken o kadar hızlı yükselmiştiki tek sezonda milli takıma yükselmişti.

Beyler yapmayin Servet ile Gökhan bir degil. Gökhan sakatim diye sahadan kosarak cikan adam. Euro 2008 de gördük adama tekme atti kendi sakatlandi yahu.

Hayır demem ama Servet'in boşluğu asla Gökhan'la dolmaz.Çok kaliteli bir yabancı stoper almamız lazım yoksa işimiz zor.

Kendine iyi bakar ve adam gibi topunu oynarsa süper.

Bedavaya milli takım stoperini getiriyoruz da millet beğenmiyor, sanki 10 milyon euro bonservis verip de alıyoruz ...

Belki Neill'ı da bedavaya getirip başka defans oyuncusu almayacaklar. Akıllıca bir iş olur bence. Defansı beleşe getirmek.

Gökhan giderse 3 sene içinde 8-10m euro arası satarlar avrupaya bizde buradan sallar dururuz :evil: :evil:

Forumlarından bir yorum çok güldüm.:D

eğer zan gelirse gelecek yıl ki maçlarımızı hop oturup hop kalkıp izleyeceğiz çünkü bu adamın nerde ne yapcağı belli olmaz

Hop oturtup, hop kaldiracak kadar cok macta oynayacagini sanmiyorum. Güngör- Yabanci olacaktir stoperlerimiz. Asik- Semih - Zan hatta stBalta da alternatif. Bu kadar üzülecek bir durum oldugunu sanmiyorum yani, gecen sene yasadigimiz stoper sikintisini göz önüne alarak yapildi bu transfer. Yapildi diyorum cünkü su an Gstv'de son dakika olarak geciyor.. Hayirli olsun artik!

Renkdaşlar Servet geldiğinde de aynı yorumlar oldu.Çok önyargılıyız,Milli Takım stoperini alıyoruz bonservisi olmadan. Servet'ten gelecek paraylada umarım Babel'i alırız :D.Zaten büyük ihtimal defans Emre Güngör ve gelecek yabancı ile oluşacak.Gökhan'da çok iyi bir yedek olur.Eğer yedek olmasa bile fazla sorun yaşamayacaktır ve yaşatmayacaktır ;).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt